Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-06, 08:03   #451
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Corrado VR6 - candva spuneai ca nu vei participa la curse pana nu e gata masina. E gata ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 24-05-06, 10:33   #452
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Lucian
Alexius ... in foarte scurt timp vei vedea ca reprezint o ASC . In acest moment nu vorbesc de masinile altora ci de Speedline. Nu exista masina in Speedline care sa refuze o competitie decat daca nu este apta tehnic . Dupa regulile LR ne putem da la libere . Daca nu puteti voi sa creati un cadru legal la Craiova o vom face noi la Bucuresti dar veti pierde avantajul mare al reglajelor facute acasa si mers 10 km cu ele spre deosebire de noi care evetual le vom face la fata locului .... Alexius ... hai sa punem la punct treaba asta dar pe privat . Speedline isi doreste astfel de competitii .

Eu va doresc succes cu actele !

Motivul pt. care am postat are legatura cu discutia avuta pe messenger in care am hotarat sa incercam sa terminam cu intepaturile si bla bla !
Eu unu nu am nimic cu tine sau speedline si sper ca sentimentul e reciproc....tocmai de-aia cred ca ar fi frumos, cum am spus si in postul anterior sa se termine cu tiganismele !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 24-05-06, 13:13   #453
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Lucian
Corrado VR6 - candva spuneai ca nu vei participa la curse pana nu e gata masina. E gata ?

E in apele ei si trage. Planurile mele se intind pe o perioada prea lunga pentru a tine masina pe dreapta. Nu e gata, dar e apta
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 08:16   #454
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

am si eu o nelamurire...pt cei care se priep la sisteme audio....cum se face ca amplificatorul nu primeshte curent cand singurantele lui nu sunt arse, siguranta de pe fir nici ea nu e arsa si firul de remote merge si el??? si masa este buna? ast o parere...
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 09:11   #455
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by corrado-vr6
Abia astept, o sa fie spectacol pentru ca ambele cluburi au masini dovedite. In alta ordine de idei, disputa este intre mine si Mugur alias Freak, nu are absolut nici o legatura cu cluburile, cel putin din punctul meu de vedere. Ca sa se lamureasca treaba, masina este a mamei lui Mugur, este Brabus nu AMG, si pentru ca dansa este plecata, nu stiu unde dar nici nu conteaza, omul profita de ocazie (nu are voie cu masina respectiva) si ma provoaca, provocare pe care o accept desi masina este V10 de vreo 420 de cai parca. CL-ul are 306 cai, dar cine stie, e diferenta si de greutate. El s-a dat cu mine la diferenta de 30+ de cai, ma dau si eu cu el la diferenta de 100+. Asta in caz ca nu se intorce mama acasa

PS E ciudat ca totusi omul nu stie ce masina are acasa. Noroc ca are cutie automata, asa nu se pune problema ca nu stie s-o conduca
visi ce simpatic esti...in primu rand masina este a lu maicamea...si este AMG!!trust me....remember???masina facuta pe comanda...in al doilea rand am voie cu masina...dar deocamdata este o pb...stii am bacu...si ma cam ***e...masina aia o sa fie a mea...daca nu imi iau R32...ca maicamea vrea sasi ia altceva...asa ca nu mai fa afirmatii aiurea...asa ca pls...rarfuiala pe strazi...k???pai da ma...se compenseaza...octavia vs corrado(+100cp)..mertan pe mertan(+70)...e echilibrata nu???hai sa lasam certurile si rafuiele sa fie pe strazi...si pentru toti: RAFUIALA ESTE INTRE MINE SI DOMNU VISI...NU INTRE SPEEDLINE SI GHOST RACING TEAM!!!!! CLARRR?????
visi sa ne vedem sanatosi in trafic...si la linii...bafta
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 09:26   #456
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv
...si pentru toti: RAFUIALA ESTE INTRE MINE SI DOMNU VISI...NU INTRE SPEEDLINE SI GHOST RACING TEAM!!!!! CLARRR?????
clar ... nici nu ar trebui sa fie altfel sa speram ca inteleg toti lucrul asta
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 09:29   #457
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Daca vor rafuiala intre SPEEDLINE si GHOST RACING TEAM...sa fie numai pe strazi (intre masini si intre soferi) DAR NUMAI PE MOMENTUL INTRECERII!!!!PAREREA MEA....momentan este FREAK_BV Vs. CORRADO-VR6!!!
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 09:34   #458
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

eu am zis asta de la inceput. sper sa ramana asa pentru ca nu are rost ca din cauza unor vb spuse la nervi sa se strice prietenii/amicitii care existau inainte ca in bv sa fie doua cluburi.

succes Visi
__________________


Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 09:37   #459
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Cool Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Si BTW: Rafuiala este intre mine si visi...dar intre masinile noastre...eu nu am chef sa ne certam asa de prosti pentru unele afirmatii si etc...rafuaiala este intre masini.....
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 09:56   #460
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

atunci e si mai bine
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 10:36   #461
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Bravo baieti, in sfarsit ma bucur ca vad si discutii civilizate pe forum. Sper sa va tina masinile si sa iasa totul ok indiferent cine castiga. Pana la urma nu e nici o mare chestie, doar o simpla cursa ca alte mii care vor urma . Bafta la amandoi Visi si Mugur
__________________
Alfa Romeo 33 1.7 16V Quatrofoglio Verde
Alfa Romeo GTV V6 2.0 Turbo
alfa33 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 16:51   #462
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Sunt de acord cu tot ce s-a spus. Indiferent care o sa fie rezultatul curselor, oricum vor urma si altele, cu alte masini si asa mai departe
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 17:38   #463
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

PACCEEEEE!!!
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 18:43   #464
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Si ce e rau la un Club Battle ? Pe mine ma incanta ideea si nu am nimic cu Ghost ...
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 25-05-06, 18:58   #465
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Ideea cu Club Battle mie personal mi se pare super ok. Ar putea iesi ceva foarte tare. Doar sa vdem cum sa o facem sa existe.
alfa33 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -