Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-07, 14:10   #1051
djandrey23

Stage 3
 
djandrey23's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 94
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

ms frumos , am sa incerc mai diseara ca plec la un gratarel ) dak ma vedeti cu Van`u dati un claxon ceva , un flash ) , Duminica placuta !
djandrey23 is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 18:23   #1052
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Eu abia am ajuns de la iarba verde!.Intradevar am fost cu Razcan XEX... I`am dat si lui SLP sms... dar...nah ... El acuma s`a dus ... Eu`s deja rupt...
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 20:04   #1053
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Lumea este ocupata,fiecare ne gasim cate ceva de facut..Trebuie puse la contributie bibilicile astea sa iasa ceva frumos,sezonul masinilor frumoase e pe incepute,dar pana atunci trebuie planificat in detaliu totul..Asa ca fac apel la voi,familia 4Tuning Iasi,in a incepe ceva..Ceva ce trebuie facut neaparat,ceva ce ne aduna pe toti laolalta..Nu vreau sa dau nume,se stiu ei si cred ca nu vor lauri,haideti sa incepem sa punem pe foaie ceva planuri..Promit solemn sa ajut cu ce pot..
__________________
Audi S2
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 21:32   #1054
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Ce sa zic... Eu stiu la ce te referi,dar trebuie sa mai astepti putin...! Stiu se cere intalnire auto,acuma trebuie sa stabilim niste detalii foarte importante. Si trebuie sa iasa mult mai bine ca in toamna,mult mai bine ca la Bacau si MULT MAI BINE CA LA PIATRA NEAMTZ! ... E mult de munca..sa vedem!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 21:37   #1055
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Ce sa zic... Eu stiu la ce te referi,dar trebuie sa mai astepti putin...! Stiu se cere intalnire auto,acuma trebuie sa stabilim niste detalii foarte importante. Si trebuie sa iasa mult mai bine ca in toamna,mult mai bine ca la Bacau si MULT MAI BINE CA LA PIATRA NEAMTZ! ... E mult de munca..sa vedem!
Pai si eu ce incerc sa spun cu postul precedent??Ca trebuie inceput de pe acuma..ca daca tot lasam pe maine,pe maine..nu se face nimic..parerea mea..nu pun cutitul la os,nu ma dau mare..doar ca mi-ar place sa fie o intalnire reusita si pentru asta trebuie pus osul la treaba.. Cred ca ar fi frumos sa se imparta din "atributiuni" ca sa se stie ce si cum..si daca ceva nu iese ca la carte sa se stie cine trebuie urechit as avea cate ceva in cap,lasa ca discutam vineri la intalnire,asta daca nu se absenteaza in grup again
Va salut!
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:02   #1056
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

In primu si primu rand... Un sponsor pentru ceva racoritoare acolo la intalnire si al doilea lucru...un loc care sa primeasca cel putin 70 de persoane unde sa mancam decent si ieftin
Si un al treilea lucru...mediatizare....
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:09   #1057
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Tin sa te contrazic virulent si daca e nevoie chiar violent. Ce are nevoie comunitatea 4tuning Iasi nu sunt sponsori pentru sucuri sau locuri decente unde se poate manca. E nevoie de un eveniment unde sa putem face altceva, sa ne aratam masinile, sa avem acordul cui trebuie pentru o coloana imensa prin oras, sa fie ceva mai complex. Nu intereseaza pe nimeni unde mananca, atata timp cat are la ce sa se uite in parcare. Suntem o comunitate de tuneri si "raceri" in sensul bun al cuvantului, si nu mergem la o intrunire a degustatorilor de bauturi si mancaruri traditionale. Forja maxima. De la ZyZ
__________________
VW Scirocco 16V Turbo. I live my life one quarter mile at a time. Nothing else matters. For those 10 seconds or less, I'm free...
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:11   #1058
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by ZyZ View Post
Tin sa te contrazic virulent si daca e nevoie chiar violent. Ce are nevoie comunitatea 4tuning Iasi nu sunt sponsori pentru sucuri sau locuri decente unde se poate manca. E nevoie de un eveniment unde sa putem face altceva, sa ne aratam masinile, sa avem acordul cui trebuie pentru o coloana imensa prin oras, sa fie ceva mai complex. Nu intereseaza pe nimeni unde mananca, atata timp cat are la ce sa se uite in parcare. Suntem o comunitate de tuneri si "raceri" in sensul bun al cuvantului, si nu mergem la o intrunire a degustatorilor de bauturi si mancaruri traditionale. Forja maxima. De la ZyZ
daca vii de la cateva 100 de km distanta te cam intereseaza si unde mananci mai ales ca multzi nu cunosc iasul asa bine poate
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:14   #1059
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Totusi pentru ce vine lumea de la 100 de km distanta ?
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:20   #1060
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by ZyZ View Post
Totusi pentru ce vine lumea de la 100 de km distanta ?
eu nu te contrazic dar la om i se face foame unde mananca? daca nu stie iasul de asta cred ca ar fi bine si ideea cu restaurantu
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:27   #1061
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by ESPinoza View Post
eu nu te contrazic dar la om i se face foame unde mananca? daca nu stie iasul de asta cred ca ar fi bine si ideea cu restaurantu
E foarte simplu!In Mall se gaseste mancare pana seara,mancare proaspata si pentru mai multe buzunare..so..
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:31   #1062
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by CoCaine View Post
E foarte simplu!In Mall se gaseste mancare pana seara,mancare proaspata si pentru mai multe buzunare..so..
numai proaspata nu`i aia in fine eu doar mi`am spus parerea ar fi fost mai frumos sa mergem totzi organizat intr`un loc rezervat
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:38   #1063
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by ESPinoza View Post
numai proaspata nu`i aia in fine eu doar mi`am spus parerea ar fi fost mai frumos sa mergem totzi organizat intr`un loc rezervat
La chestia cu restaurantul nu prea sunt de acord,dar e doar parerea mea,nu am participat la intalnirea din 22 octombrie,nu stiu cum s-a procedat,voi stiti mai bine,dar vorba lui ZyZ: principalul sunt masinile,apoi masa,sucurile si restul..
Cred ca ar fi un motiv destul de bun sa ne strangem mai multi la intalnirei,de mers la un suculetz pe undeva si de vorbit in liniste si pace
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:43   #1064
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by CoCaine View Post
La chestia cu restaurantul nu prea sunt de acord,dar e doar parerea mea,nu am participat la intalnirea din 22 octombrie,nu stiu cum s-a procedat,voi stiti mai bine,dar vorba lui ZyZ: principalul sunt masinile,apoi masa,sucurile si restul..
Cred ca ar fi un motiv destul de bun sa ne strangem mai multi la intalnirei,de mers la un suculetz pe undeva si de vorbit in liniste si pace
sunt de acord ca mai intai conteaza mashinile si coloana si tot eu doar ziceam ca e o idee buna si cu restaurantu cum a fost si la bacau
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 22:46   #1065
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Discutzii/Cafenea/Intalniri Iasi

Quote:
Originally Posted by ESPinoza View Post
sunt de acord ca mai intai conteaza mashinile si coloana si tot eu doar ziceam ca e o idee buna si cu restaurantu cum a fost si la bacau
Nu zice nimeni ca trebuie facuta greva foamei
Doar ca la Bacau au fost o groaza de discutii dupa,nota de plata prea umflata,multa lume nemultumita etc
Au fost si avantaje dar si dezavantaje,de asta cred ca ar trebui de luat in calcul mai multe variante
CoCaine is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -