Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Cafeneaua Ieşenilor (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/11994-cafeneaua-iesenilor.html)

CRyS` 22-01-06 12:04

Cafeneaua Ieşenilor
 
6 Attachment(s)
Pe topicul aici prezent discutăm orice nu e ontopic pe restul topicurilor, orice bârfă, orice eveniment nou, orice idee ne-a venit, legata de maşini sau nu.

Încep eu:
21 Ianuarie!
Cateva poze! Multzumiri lui ON_u(Narcis pt poze).Mai diseara sau cel tarziu maine va fi si un film!

ZyZ 22-01-06 13:04

A iesit fain. Abia astept urmatoarea actiune. Si mai astept si pozele cu celelalte masini care s-au dat :roll: . Noroace, Cristi.

=Virus= 22-01-06 13:22

Bravo Crys, a fost bine ieri. Da, eu 1 sunt de acord sa facem intalniri saptamanale :D ...numai sa se termine sesiunea :evil: :evil: :evil:

LaMishto 22-01-06 13:26

Alex si-a facut intrarea frumusel.. pacat ca s`a oprit doar la stadiul ala :lol:

sedon20dis 23-01-06 06:00

:)
 
cand mai facetzi intalniri? si unde...
apropo nu e programat nici o intalnire pe la aeroport prin iasi...

bakal 03-02-06 15:19

da un club ceva, cu acte si cu membri? si poate facem si ceva mai mult, poate ne extindem. eu unu sunt din vs si mai am ceva cunostinte care cred ca ar vrea si ei sa faca parte dintr-un club. si apropo, daca aveti un club, se poate doecamdata si fara masina, ca eu am vandut-o pe a mea si sper sa fac rost de alta da nu stiu cat mai dureaza.

LaMishto 03-02-06 19:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bakal\"
da un club ceva, cu acte si cu membri? si poate facem si ceva mai mult, poate ne extindem. eu unu sunt din vs si mai am ceva cunostinte care cred ca ar vrea si ei sa faca parte dintr-un club. si apropo, daca aveti un club, se poate doecamdata si fara masina, ca eu am vandut-o pe a mea si sper sa fac rost de alta da nu stiu cat mai dureaza.

Exista Crazy Drivers. Avem un membru si in Vaslui. Oricum, da un semn cand esti in Iasi, ne intalnim si discutam mai multe ;)

bakal 18-02-06 21:12

Re:
 
quote]
Exista Crazy Drivers. Avem un membru si in Vaslui. Oricum, da un semn cand esti in Iasi, ne intalnim si discutam mai multe ;)[/quote]
eu am ajuns in iasi. cand ne putem intalni? sau macar mai da-mi detalii

CRyS` 19-02-06 09:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bakal\"
quote]

eu am ajuns in iasi. cand ne putem intalni? sau macar mai da-mi detalii

Ce detalii sefu? :o

bakal 19-02-06 10:39

mesu era pt LaMishto.

LaMishto 19-02-06 18:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bakal\"
quote]
Exista Crazy Drivers. Avem un membru si in Vaslui. Oricum, da un semn cand esti in Iasi, ne intalnim si discutam mai multe ;)

eu am ajuns in iasi. cand ne putem intalni? sau macar mai da-mi detalii[/quote]

acum intru mai rar pe net, ma gasesti pe 0742.91.92.92 sau 0729.21.66.17 ;)
bafta

CRyS` 09-03-06 12:22

Re: Intalniri Iasi!
 
Facem o intalnire pe 19 la ora 15.00 la Fortus?Merem la un suc..ceva,o pizza?:idea:

LaMishto 10-03-06 20:10

Re: Intalniri Iasi!
 
Baietii vor la Bucuresti pe 1.. will you koin us? :P

mertan 10-03-06 20:39

Re: Intalniri Iasi!
 
ash vezi pe 19 la iasi. dar sa vad cum iau permisul

si inca ceva.... puteti sa faceti poza la fortus ala? sa vada si ochiul meu ce fel de cauciucuri sa aduc.

CRyS` 10-03-06 21:29

Re: Intalniri Iasi!
 
Quote:

Originally Posted by mertan
ash vezi pe 19 la iasi. dar sa vad cum iau permisul

si inca ceva.... puteti sa faceti poza la fortus ala? sa vada si ochiul meu ce fel de cauciucuri sa aduc.

E gen pista aeroport!

Quote:

Baietii vor la Bucuresti pe 1.. will you koin us? :P
Ma luatzi si pe mine?Cate zile se sta si unde?Eu am cazare daca asa...la un amic...poate mai gasesc loc de inca catziva..dar e vorba sa merg cu logodnica....!May I?


All times are GMT +2. The time now is 15:30.

- Copyright 2024 4Tuning