Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-04-10, 07:54   #1441
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Carnew View Post
Imi cer scuze de calitatea fotografiilor! Nu am avut camera cu mine! Si era si noapte! UN E coupe 350 cdi!
superba masina:X
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 21:06   #1442
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

si unde sa tunezi vere in valcea ca dak e sa cauti o piesa jante chestii nu gasesti.... te duci in autogara sau la interex nu au decat actipilde si capace de roti,iar dak vrei sa comanzi un body kit iti baga unii un adaos de mori park le-ar aduce din afganistan direct la Valcea..asa mai bine cumpara masini gata tunate si decat le intretin uleiuri si consumabile,poate peste 20 de ani o sa avem si noi magazine de tuning adevarate nu chioschiuri de cacat

Last edited by couzin; 17-04-10 at 21:08.
couzin is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 21:13   #1443
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

daca ar fi lumea interesata de tuning la valcea , crezi ca nu ar face cineva magazin ?
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 21:18   #1444
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Chiar nu e lumea interesata de tuning la Valcea?Mai nou tuneaza si loganurile oamenii,jantele de exemplu sunt cele mai cautate peste tot, numai daca deschide unu un magazin si aduce numai kituri M3 pt E36 si E46 face avere ))))) e Valcea plina de BMW-uri
couzin is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 21:22   #1445
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

mai trebuie si bani pt cumparare))
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 22:38   #1446
Carnew

Stage 3
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 86
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
mai trebuie si bani pt cumparare))
Exact! In Valcea puterea de cumparare este scazuta! Or avea baietii nostrii bani de Bmw...dar cam atat))! Sincer daca as avea o garantie ca ar merge treaba, mi-as deschide un service de tuning serios! Dar nimeni nu imi garanteaza ca imi recuperez investitia in 3 ani macar...si dupa aia sa mai fac si profit..! Si sincer....cine are un S (ca cel postat de mine) tot in Germania il modifica! Aici sunt ,,magazinase de colt'' pt. ca putini au bani de tuning serios!
Carnew is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 23:01   #1447
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Carnew View Post
Exact! In Valcea puterea de cumparare este scazuta! Or avea baietii nostrii bani de Bmw...dar cam atat))! Sincer daca as avea o garantie ca ar merge treaba, mi-as deschide un service de tuning serios! Dar nimeni nu imi garanteaza ca imi recuperez investitia in 3 ani macar...si dupa aia sa mai fac si profit..! Si sincer....cine are un S (ca cel postat de mine) tot in Germania il modifica! Aici sunt ,,magazinase de colt'' pt. ca putini au bani de tuning serios!

daca stau bn si ma gandesc...firma VIP-tuning,si RELCO-tuning nu duc lipsa de clienti,atata timp cat exista masini,exista si pasionati..deci....ai putea incepe cu "un magazin de colt de strada"....crede`ma..daca ai aduce ceva unicat si la un pret bun,ai face treaba cu tuningul...valcea este inca in faza de inceput in ale tuningului...in 2 ani parerea mea este ca strada va "exploda" de masini tunate la valcea...deja in ultimile zile am vazut cateva masini frumoase in oras...
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 23:11   #1448
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Carnew, ca sa faci vanzare in valcea, trebuie sa aduci bari cat mai patratzoase si cat mai multe luminitze colorate + eleroane care depasesc inaltimea caroseriei )
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 23:22   #1449
uniquevl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 825
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Prevad un viitor magazin in centrul orasului : " Kitsch Tuning Salon" sau "Pimp my caruta" Cumperi un bradulet cu Sexi Braileanca si primesti o cometa sau al alegere un semn Nike.
uniquevl is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 08:05   #1450
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by uniquevl View Post
Prevad un viitor magazin in centrul orasului : " Kitsch Tuning Salon" sau "Pimp my caruta" Cumperi un bradulet cu Sexi Braileanca si primesti o cometa sau al alegere un semn Nike.
asta e tare))))) "Cumperi un bradulet cu Sexi Braileanca si primesti o cometa sau al alegere un semn Nike")))))) dar pe bune acum...dak ar deschide cineva un magazin cu ceva unicat si la pretz bun cum zicea si luci4n cred k ar face treaba cu tuningul...
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 09:39   #1451
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

da faza e ca romanu asa e baga adaos mare la marfa si automat o sa coste scump toate,deschizi un magazin de jante de toate felurile la preturi atractive si de car kit'uri spre exemplu pt cum v-am zis mai sus kituri M pt bmw'uri la preturi bune sau de R32 pt Golfuri si altele.. lista e destul de mare dar ar fi idei,chiar daca nu ar fi la preturi chiar mici macar sa faca asa cum fac strainii modalitati de plata in rate,eu am cumparat deja pt skoda Octavia II de o aveam jante si le-am platit in 3 ori,pretu lor era de 600 euro noi fara cauciuc,ba mai bine.. prima luna nu am platit nimic,asta e faza la ei si din pacate la noi nu e...acolo iti poti lua si o pereche de adidasi la 60 euro si sa o platesti in 3X 20 euro asa ceva nu prea vezi in romania decat la frigidere sau televizoare
couzin is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 09:48   #1452
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by couzin View Post
da faza e ca romanu asa e baga adaos mare la marfa si automat o sa coste scump toate,deschizi un magazin de jante de toate felurile la preturi atractive si de car kit'uri spre exemplu pt cum v-am zis mai sus kituri M pt bmw'uri la preturi bune sau de R32 pt Golfuri si altele.. lista e destul de mare dar ar fi idei,chiar daca nu ar fi la preturi chiar mici macar sa faca asa cum fac strainii modalitati de plata in rate,eu am cumparat deja pt skoda Octavia II de o aveam jante si le-am platit in 3 ori,pretu lor era de 600 euro noi fara cauciuc,ba mai bine.. prima luna nu am platit nimic,asta e faza la ei si din pacate la noi nu e...acolo iti poti lua si o pereche de adidasi la 60 euro si sa o platesti in 3X 20 euro asa ceva nu prea vezi in romania decat la frigidere sau televizoare
asa e....ce sa faci frate...ROMANIA
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 15:35   #1453
Carnew

Stage 3
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 86
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Mai bine o clasica decat una tunata.....
Colecţionarii estimează că în prezent mai sunt mai puţin de 20.000 de maşini VW Karmann Ghia în întreaga lume. Datorită numărului în scădere de maşini funcţionale, valoarea acestei maşini este în creştere.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imagine129.jpg
Views:	66
Size:	770.6 KB
ID:	1426628   Click image for larger version

Name:	Imagine130.jpg
Views:	64
Size:	936.3 KB
ID:	1426629   Click image for larger version

Name:	Imagine131.jpg
Views:	49
Size:	844.6 KB
ID:	1426630  

Click image for larger version

Name:	Imagine132.jpg
Views:	75
Size:	1.17 MB
ID:	1426631  
Carnew is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 16:33   #1454
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

inseamna ca esti un norocos
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 21:35   #1455
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Carnew View Post
Mai bine o clasica decat una tunata.....
Colecţionarii estimează că în prezent mai sunt mai puţin de 20.000 de maşini VW Karmann Ghia în întreaga lume. Datorită numărului în scădere de maşini funcţionale, valoarea acestei maşini este în creştere.
asta-mi place...superba masina
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -