Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 28-05-10, 22:02   #1516
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Vazut WST'u in Bucuresti, arata bine
Robbert is offline   Reply With Quote
Old 28-05-10, 22:58   #1517
TEO_VL

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,973
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Robbert View Post
Vazut WST'u in Bucuresti, arata bine
trebuia sai faci o poza................tot rotile alea m3 dream le avea???
TEO_VL is offline   Reply With Quote
Old 29-05-10, 09:23   #1518
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

era VL 19 WST albastru sau ceva de genul
Robbert is offline   Reply With Quote
Old 29-05-10, 09:33   #1519
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

teo dragule, fusasi la capitala?)
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 04:50   #1520
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Carnew View Post
Sunt atatea Bmw-uri frumoase in Valcea si voi postati toate rablele pe aici...(cu exceptia M-urilor)
Frate eu am o masina care ma multumeste pe mine.. Nu spun ca nu m-ar multumi si un Q7... dar prefer sa o am pe asta care mai are un pic si se duce in armata... aia e , o astept un an si vine barbata... e si ea totusi in floarea varstei,are ver-o 17 ani.. u la 17 ani erai RABLA?
Prefer mult mai mult o masina veche ingrijita si pastrata bine decat una noua...La alea noi te uiti si zici :MAMA CE AU SCOS ASTIA..si gata! cand vezi una veche zici : CE DEMENT,CE PASIONAT,FRUMOASA E MA!!! UITE CE MASINA VECHE SI CE INGRIJITA E!
Ideea e ca se vorbeste mai mult si se sau dau coate mai des la o masina veche intretinuta decat la una noua...
De masinile noi se vorbeste mai mult numai la cele cu performante mari si care sunt foarte scumpe motiv pentru care nu si le permite orcine!
Eu am mai avut o masina la fel de veche de care am fost foarte multumit si am primit multe complimente pt felu` in care arata!
Acum fiecare cu gustu` si cu buzunaru` lui...
Decat sa zici u ca domne aia e rabla,aia nu e rabla.... mai bine te abtii.. ca eu unu daca sunt pasionat putin imi pasa parerea ta... pt ca pe langa 1 care nu apreciaza mai sunt alti 10 care o fac si sunt si recunoscatori pe de alta parte de munca depusa!
In legatura cu "coltu` blocului" si acolo la fel... ca eu daca nu imi permit sa o fac unde te duci u cu Q7`ele aia e , o iau pe bucati din fata blocului si o fac in casa cu oja lu` mama pt ca sunt pasionat si imi place...!
Sunt discutii diferite... ce zici u si ce facem noi...
Oricum nu ma deranjeaza ca tie nu iti plac "rablele"... stai u linistit ca sunt altii care le cauta si nici pe departe nu sunt nevoiti sa posede una!
E vorba de pasiune!
Vreau sa sti ca tot ce am scris nu e cu suparare sau vre-o injectie.Din contra,daca cumva am deranjat pe cineva imi cer scuze!
Eu mi-am spus parerea!

IMI PLAC RABLELE!!!

Restu` e CanCan
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 07:31   #1521
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Frate eu am o masina care ma multumeste pe mine.. Nu spun ca nu m-ar multumi si un Q7... dar prefer sa o am pe asta care mai are un pic si se duce in armata... aia e , o astept un an si vine barbata... e si ea totusi in floarea varstei,are ver-o 17 ani.. u la 17 ani erai RABLA?
Prefer mult mai mult o masina veche ingrijita si pastrata bine decat una noua...La alea noi te uiti si zici :MAMA CE AU SCOS ASTIA..si gata! cand vezi una veche zici : CE DEMENT,CE PASIONAT,FRUMOASA E MA!!! UITE CE MASINA VECHE SI CE INGRIJITA E!
Ideea e ca se vorbeste mai mult si se sau dau coate mai des la o masina veche intretinuta decat la una noua...
De masinile noi se vorbeste mai mult numai la cele cu performante mari si care sunt foarte scumpe motiv pentru care nu si le permite orcine!
Eu am mai avut o masina la fel de veche de care am fost foarte multumit si am primit multe complimente pt felu` in care arata!
Acum fiecare cu gustu` si cu buzunaru` lui...
Decat sa zici u ca domne aia e rabla,aia nu e rabla.... mai bine te abtii.. ca eu unu daca sunt pasionat putin imi pasa parerea ta... pt ca pe langa 1 care nu apreciaza mai sunt alti 10 care o fac si sunt si recunoscatori pe de alta parte de munca depusa!
In legatura cu "coltu` blocului" si acolo la fel... ca eu daca nu imi permit sa o fac unde te duci u cu Q7`ele aia e , o iau pe bucati din fata blocului si o fac in casa cu oja lu` mama pt ca sunt pasionat si imi place...!
Sunt discutii diferite... ce zici u si ce facem noi...
Oricum nu ma deranjeaza ca tie nu iti plac "rablele"... stai u linistit ca sunt altii care le cauta si nici pe departe nu sunt nevoiti sa posede una!
E vorba de pasiune!
Vreau sa sti ca tot ce am scris nu e cu suparare sau vre-o injectie.Din contra,daca cumva am deranjat pe cineva imi cer scuze!
Eu mi-am spus parerea!

IMI PLAC RABLELE!!!

Restu` e CanCan


mare dreptate ai
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 13:06   #1522
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

p'asta o stiti? jantele alea sunt foarte smechere
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Image0602.jpg
Views:	96
Size:	725.2 KB
ID:	1495596   Click image for larger version

Name:	Image0603.jpg
Views:	91
Size:	740.8 KB
ID:	1495597   Click image for larger version

Name:	Image0604.jpg
Views:	84
Size:	761.6 KB
ID:	1495598  

yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 21:12   #1523
GSXR

Stage 1
 
GSXR's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 17
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

am vazut azi un Bentley continental gt alb pe Calea lui Traian ...ce frumos se auzea motorul
GSXR is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 21:55   #1524
uniquevl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 825
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Pot spune ca este unul prin ostroveni un bentley continental flying spur mai exact) am cautat pe internet denumirea toata in intregime oricum era in patru usi cu numar de sibiu .Stiu ca de vreun an unul in 2 usi negru cu interior rosu incendiar
uniquevl is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 21:59   #1525
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by uniquevl View Post
Pot spune ca este unul prin ostroveni un bentley continental flying spur mai exact) am cautat pe internet denumirea toata in intregime oricum era in patru usi cu numar de sibiu .Stiu ca de vreun an unul in 2 usi negru cu interior rosu incendiar
E al lui Catalin, de avea acum ceva timp....sa zic 2ani, Lotus, la Pizza Bar.
Mai are un Seat Leon 1.8T......

Later edit.....de cel alb zic eu.....

Last edited by GOGU_VL; 30-05-10 at 22:05.
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 01-06-10, 18:21   #1526
GSXR

Stage 1
 
GSXR's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 17
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Pai Bentley`u asta de l`am vazut avea numere de Hunedoara si probabil era doar in trecere prin Valcea
GSXR is offline   Reply With Quote
Old 02-06-10, 13:18   #1527
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

pot zice ca am vazut un golf 3, intradevar smecher. daca mai aveti poze cu el bagati
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Image0615.jpg
Views:	149
Size:	576.0 KB
ID:	1500226   Click image for larger version

Name:	Image0616.jpg
Views:	178
Size:	632.3 KB
ID:	1500227   Click image for larger version

Name:	Image0618.jpg
Views:	176
Size:	436.2 KB
ID:	1500228  

yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 02-06-10, 14:38   #1528
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Frate eu am o masina care ma multumeste pe mine.. Nu spun ca nu m-ar multumi si un Q7... dar prefer sa o am pe asta care mai are un pic si se duce in armata... aia e , o astept un an si vine barbata... e si ea totusi in floarea varstei,are ver-o 17 ani.. u la 17 ani erai RABLA?
Prefer mult mai mult o masina veche ingrijita si pastrata bine decat una noua...La alea noi te uiti si zici :MAMA CE AU SCOS ASTIA..si gata! cand vezi una veche zici : CE DEMENT,CE PASIONAT,FRUMOASA E MA!!! UITE CE MASINA VECHE SI CE INGRIJITA E!
Ideea e ca se vorbeste mai mult si se sau dau coate mai des la o masina veche intretinuta decat la una noua...
De masinile noi se vorbeste mai mult numai la cele cu performante mari si care sunt foarte scumpe motiv pentru care nu si le permite orcine!
Eu am mai avut o masina la fel de veche de care am fost foarte multumit si am primit multe complimente pt felu` in care arata!
Acum fiecare cu gustu` si cu buzunaru` lui...
Decat sa zici u ca domne aia e rabla,aia nu e rabla.... mai bine te abtii.. ca eu unu daca sunt pasionat putin imi pasa parerea ta... pt ca pe langa 1 care nu apreciaza mai sunt alti 10 care o fac si sunt si recunoscatori pe de alta parte de munca depusa!
In legatura cu "coltu` blocului" si acolo la fel... ca eu daca nu imi permit sa o fac unde te duci u cu Q7`ele aia e , o iau pe bucati din fata blocului si o fac in casa cu oja lu` mama pt ca sunt pasionat si imi place...!
Sunt discutii diferite... ce zici u si ce facem noi...
Oricum nu ma deranjeaza ca tie nu iti plac "rablele"... stai u linistit ca sunt altii care le cauta si nici pe departe nu sunt nevoiti sa posede una!
E vorba de pasiune!
Vreau sa sti ca tot ce am scris nu e cu suparare sau vre-o injectie.Din contra,daca cumva am deranjat pe cineva imi cer scuze!
Eu mi-am spus parerea!

IMI PLAC RABLELE!!!

Restu` e CanCan




iar iei ma foc? la urma urmei...asa este...avem rable...dar..SUNTEM MANDRI DE ELE!!!!!!

provoc ei eu Q7 ala la una paralela...se poate?
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 02-06-10, 20:06   #1529
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs up Re: Masini vazute in Rm.Valcea

sa vad cine comenteaza poza asta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	M5 pic's235.jpg
Views:	215
Size:	472.0 KB
ID:	1500806  
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 03-06-10, 08:07   #1530
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
sa vad cine comenteaza poza asta
eu...mi se pare k este facuta in drum spre baia mare....sau la intoarcere....
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -