Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-07, 21:10   #676
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

wa da gata ho brrr! ba ce va mai place panarama...sa mor d nu... una doua faceti panarama pe topicu asta...credeti k unii intra pe topicu asta sa va citeasca voua posturile voastre si cum va scoateti ochii intre voi..GATA eu m`am saturat... ce bine mai era pe la inceputul forumului asta...eram ce`i drept mai putini..dar nu ne certam ...

NU UITATI :

Forumul asta este dedicat discutiilor referitoare la tuning si la masini...nu`i loc de cearta sau de demonstratii de fortza si de impresii/figuri..etc..!! care vrea cearta..n`are decat sa`si faca site cu forum special pt discutii de genu asta!!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X

Last edited by buddy_lexx; 03-12-07 at 21:12.
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 21:15   #677
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

De cand sunt pe aces forum am observat ca fiecare topic ajunge la un numar mare de pagin datorita certurilor..+ca se face offtopic.(si uite ca si eu postand am facut offtopic)
-Sper ca de postul meu in jos sa se vorbeasca strict de 4tuning si nu despre rivalitati,certuri,figur alea alea ....pt. astea exista messeger sau daca nu nu va convine..luati-va la bataie ca sa mor eu asta mai lipsea..

Hai numai bine la toti si mai faceti si voi pace..
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 21:36   #678
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Da fratilor...sa mor daca am vazut in ultimul timp pe aici vreo unul inebunit k nu stie de unde sa isi ia nuj ce pentru masina sau k deabea asteapta intalnirile saptamanale sa vb. cu baietii despre una 2...a ajuns o mare hahalera forumul la sectiunea piatra neamt si de asta imi este si sila sa mai postez ceva...va certati mai rau ca la usa cortului...pentru ce??? pentru k sunteti frustrati plini de hemoroizi unii dintre voi... DATION P MSII!!! FACETI TOPIC SEPARAT SI CERTATIVA ACOOLO!!!. Propun sa se faca thread "Loc de cearta" si acolo sa va certati...vreau si eu sa vad ceva frumos scris aici...GATA!!! (nu k am spus eu...poate va simtiti)
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 21:52   #679
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Vinerea asta acelasi itinerariu?
De data asta vin cu aparatu facem si noi cateva poze ca nu am mai vazut asa ceva demult tare...
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 00:03   #680
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Si aici s-a intins cearta ....io zic sa cititi ce a scris GHICI si sa isi revina toata lumea! Nu mai au rost alte discutii! NSL daca au ales sa fie asa ...sa ramana asa cu treaba lor....nu mai putem schimba nimic...io am stiut ca se vor intampla chestiilea astea ( CARTMAN: STII CA TI_AM ZIS CA AICI SE VA AJUNGE DAR NU M_AI LUAT IN SEAMA; AI FACUT DE CAPUL TAU ACUMA TRAGE PONOASLELE)....iar cei cu care am vorbit atunci pot sa confirme... iar toti ceilalti care inca mai sunt pasionati de masini, tuning si tot ce tine de lumea auto sa vina in centru si sa ne vedem de treburi ca si pana acum!
PUNCT.
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 01:26   #681
GTRs

Stage 5
 
GTRs's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 399
Member of:
[AUDI]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Si aici s-a intins cearta ....io zic sa cititi ce a scris GHICI si sa isi revina toata lumea! Nu mai au rost alte discutii! NSL daca au ales sa fie asa ...sa ramana asa cu treaba lor....nu mai putem schimba nimic...io am stiut ca se vor intampla chestiilea astea ( CARTMAN: STII CA TI_AM ZIS CA AICI SE VA AJUNGE DAR NU M_AI LUAT IN SEAMA; AI FACUT DE CAPUL TAU ACUMA TRAGE PONOASLELE)....iar cei cu care am vorbit atunci pot sa confirme... iar toti ceilalti care inca mai sunt pasionati de masini, tuning si tot ce tine de lumea auto sa vina in centru si sa ne vedem de treburi ca si pana acum!
PUNCT.
bravo aline!!!asa-i cel mai bine!
GTRs is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 15:22   #682
Primaru'

Stage 1
 
Primaru''s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 10
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

mio placut faza cu mos craciun din centru!! prea tare
Primaru' is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 15:45   #683
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Tot vin la intalniri si cand toata lumea merge in Lido sau la linioote sunt nevoit sa ma duc acasa..Asa ca asi avea o rugaminte..care este dispus/poate/vrea sa ma transporte si pe mine la cafea sau pe unde mai umbla comunitatea 4tuning...va rooog..

p.s:am doar 16 ani asa ca nu ma astept la prea multe oferte..dar macar una
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 16:59   #684
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Nartik......... te iau eu daca ridici doua degete cand vrei sa iesi la cafea ca niciodata nu mi'a zis nimeni sa il iai si eu sa zic nu
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 18:10   #685
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Si aici s-a intins cearta ....io zic sa cititi ce a scris GHICI si sa isi revina toata lumea! Nu mai au rost alte discutii! NSL daca au ales sa fie asa ...sa ramana asa cu treaba lor....nu mai putem schimba nimic...io am stiut ca se vor intampla chestiilea astea ( CARTMAN: STII CA TI_AM ZIS CA AICI SE VA AJUNGE DAR NU M_AI LUAT IN SEAMA; AI FACUT DE CAPUL TAU ACUMA TRAGE PONOASLELE)....iar cei cu care am vorbit atunci pot sa confirme... iar toti ceilalti care inca mai sunt pasionati de masini, tuning si tot ce tine de lumea auto sa vina in centru si sa ne vedem de treburi ca si pana acum!
PUNCT.
e bine ca ai zis tu ca eu nu am vrut sa ma mai enervez degeaba
prin faza asta au trecut toti din tara stii tu ce spunea si claudiu de la 4tuning si a avut mare dreptate...treaba asta cu orgoliile e grava tare.
unii percep intalnirea din centru ca o intalnire din spatele blocului cu baietzii(vorbele cuiva)
__________________
Still Kamikaze...
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 18:27   #686
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
Nartik......... te iau eu daca ridici doua degete cand vrei sa iesi la cafea ca niciodata nu mi'a zis nimeni sa il iai si eu sa zic nu
Multumesc Ghici pt. favor..chestia este ca nu ma pot sa ma duc la om si sa ii spun sa ma ia cu el...cu chestia cu ridicatul de degete este ok ca tot sunt la liceu..
Deci apreciez gestul si daca m-ai putea lua..adik dak ai loc si esti intro buna dispozitie...ti-as fi foarte recunoscatotr...

Multumesc mult ca te-ai oferit
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 19:20   #687
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

wa .... ia ultima creatie de la ghici-computers ... dar sa nu ma ziceti la femeile voastre ca nu mai vine niciuna la mine
www.misogin.ro
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 19:33   #688
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
wa .... ia ultima creatie de la ghici-computers ... dar sa nu ma ziceti la femeile voastre ca nu mai vine niciuna la mine
www.misogin.ro
Ce tare'i faza.......
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 19:49   #689
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
wa .... ia ultima creatie de la ghici-computers ... dar sa nu ma ziceti la femeile voastre ca nu mai vine niciuna la mine
www.misogin.ro
Unele sunt adevărate, unele nu Aşa că... eu o să vin la tine la magazin
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 20:43   #690
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Ma intreb..oare vine multa lume la intalnirea de vineri sau nici unu k e concert..curios doar..
Nartik is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -