Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-07, 15:49   #706
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,247
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

ho ho ho..ce mos modern ) bv..faina reprezentatia
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 17:34   #707
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Nu am mai citit de mult topicurile de pe 4tuning pt. ca am mai pb. cu calculatorul (care se pricepe, il rog sa-mi lase un numar de tel.), dar pe cuvantul meu, in acest oras toti sunt plini de impresii!

Care-i treaba, fratilor, aveti vreo 500cp putere si nu-i puteti stapani, de va divizati astfel? Si cei cu NSL sau cum or fi, sunteti asa sprinteni de faceti legea in oras? Eu nu am observat niciunul care sa fie mai istet!

Alin_Ump, spre regretul meu, nu am mai fost de mult la o intalnire pt. ca am familie, probleme, dar sfatul meu prietenesc, ar fi sa te lasi de forum si de intalniri, pt. ca nu ai cu cine. Numai pustani cu impresii, cu bani de la parinti, castigati eventual prin alte tari. As vrea eu sa-l vad pe ala care prin munca lui si studiile urmate realizeaza ceva in RO! De masini cu numere straine sunt satul. Sunt doar in tranzit prin oras si in rest nimic, indiferent ca au eleroane luminoase sau turbo (ca de NOS nu poate fi vb.), dar nimic mai mult. Daca n-ai pus mana pe o cheie, sa-ti faci imbunatatiri la masina, nu are rost sa ma contrazici!
nt98adu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 17:41   #708
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt98adu View Post
Nu am mai citit de mult topicurile de pe 4tuning pt. ca am mai pb. cu calculatorul (care se pricepe, il rog sa-mi lase un numar de tel.), dar pe cuvantul meu, in acest oras toti sunt plini de impresii!

Care-i treaba, fratilor, aveti vreo 500cp putere si nu-i puteti stapani, de va divizati astfel? Si cei cu NSL sau cum or fi, sunteti asa sprinteni de faceti legea in oras? Eu nu am observat niciunul care sa fie mai istet!

Alin_Ump, spre regretul meu, nu am mai fost de mult la o intalnire pt. ca am familie, probleme, dar sfatul meu prietenesc, ar fi sa te lasi de forum si de intalniri, pt. ca nu ai cu cine. Numai pustani cu impresii, cu bani de la parinti, castigati eventual prin alte tari. As vrea eu sa-l vad pe ala care prin munca lui si studiile urmate realizeaza ceva in RO! De masini cu numere straine sunt satul. Sunt doar in tranzit prin oras si in rest nimic, indiferent ca au eleroane luminoase sau turbo (ca de NOS nu poate fi vb.), dar nimic mai mult. Daca n-ai pus mana pe o cheie, sa-ti faci imbunatatiri la masina, nu are rost sa ma contrazici!
inseamna k n`ai vazut dacia aia care scrie NOS pe luneta =)))

mane ai perfecta dreptate...jos palaria...
eu zik k ar trebui ..treaba asta cu intalnirile...luata de la inceput daca chiar se mai vrea asa cva.. cat despre aia cu figurile....o sa moara cu ele in kp...k nu impresiile fac omu..ci faptele...
eu recunosc...ca m`am bagat eu la meshterit la masina..si nah...tot am cerut o mana d ajutor d la un mecanic..dar..makar mi`am dat silinta...

in legatura cu prezenta ta la intalniri...mai dgra stai acasa si iti vezi d familie decat sa`ti faci nervi prin centru.. parerea mea!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 17:53   #709
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Nu sunt de acord cu statul acasa! De ce sa nu ne intalnim toti si sa ne distram nitel? Sau ce, astia mai ,,inaintati in varsta" nu au voie?
si ieri vaneam la intalnire, chiar daca tb. sa vad unde se tine in oras (locatia), dar am avut de lucru la partea mecanica a unei trompete de Dacii si cand mi-am adus aminte era ceasul 21,30. Unde sa mai plec la acea ora?
nt98adu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 21:17   #710
ByAlin
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 420
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Honda]
Wink Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
,,Nebuni,,....................oricum au fost tari
si nu e tot. mai urmezainca 2 filmulete ceva mai lungi si mai clare
ByAlin is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 21:23   #711
ByAlin
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 420
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Honda]
Cool Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt98adu View Post
Nu am mai citit de mult topicurile de pe 4tuning pt. ca am mai pb. cu calculatorul (care se pricepe, il rog sa-mi lase un numar de tel.), dar pe cuvantul meu, in acest oras toti sunt plini de impresii!

Care-i treaba, fratilor, aveti vreo 500cp putere si nu-i puteti stapani, de va divizati astfel? Si cei cu NSL sau cum or fi, sunteti asa sprinteni de faceti legea in oras? Eu nu am observat niciunul care sa fie mai istet!

Alin_Ump, spre regretul meu, nu am mai fost de mult la o intalnire pt. ca am familie, probleme, dar sfatul meu prietenesc, ar fi sa te lasi de forum si de intalniri, pt. ca nu ai cu cine. Numai pustani cu impresii, cu bani de la parinti, castigati eventual prin alte tari. As vrea eu sa-l vad pe ala care prin munca lui si studiile urmate realizeaza ceva in RO! De masini cu numere straine sunt satul. Sunt doar in tranzit prin oras si in rest nimic, indiferent ca au eleroane luminoase sau turbo (ca de NOS nu poate fi vb.), dar nimic mai mult. Daca n-ai pus mana pe o cheie, sa-ti faci imbunatatiri la masina, nu are rost sa ma contrazici!
eu am voie sa te contrazic? .prin munca pot sa spun ca am realizat ceva aici in RO.studii nu am
ByAlin is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 21:34   #712
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by ByAlin View Post
si nu e tot. mai urmezainca 2 filmulete ceva mai lungi si mai clare
OK ............da vad ca se cam lasa asteptate.............
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 23:40   #713
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt98adu View Post
Nu sunt de acord cu statul acasa! De ce sa nu ne intalnim toti si sa ne distram nitel? Sau ce, astia mai ,,inaintati in varsta" nu au voie?
uite, dom'le! mai sunt inaintati in varsta. pai, in cazul asta mai vin la piatra. poate se mai linistesc apele. ce-i drept, mi-e cam dor de voi. sa-mi iasa goalfa din service, si incep sa-i fac rodajul. am noutati, oricum, pt. cei care ma cunosc
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine īn semnătură este de 500x100 pixeli. De aceea o fotografie cu motorul meu nu incape.

http://plmtuning.ro/
sageata is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 14:13   #714
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
uite, dom'le! mai sunt inaintati in varsta. pai, in cazul asta mai vin la piatra. poate se mai linistesc apele. ce-i drept, mi-e cam dor de voi. sa-mi iasa goalfa din service, si incep sa-i fac rodajul. am noutati, oricum, pt. cei care ma cunosc
Eu nu te cunosc.......da abia astept sa ne cunoastem...........
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 14:55   #715
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by ByAlin View Post
eu am voie sa te contrazic? .prin munca pot sa spun ca am realizat ceva aici in RO.studii nu am
Eu m-am referit, doar la modalitatile prin care unii achizitioneaza masini. Si daca pot bravo lor. Tu ai Honda, ce merita sa muncesti pt. ea si nu m-am referit la ce anume lucrezi tu zi de zi!
Sper ca m-ai inteles....
nt98adu is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 15:12   #716
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Eu nu te cunosc.......da abia astept sa ne cunoastem...........

Ai timp Venim acuşi
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 15:33   #717
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
uite, dom'le! mai sunt inaintati in varsta. pai, in cazul asta mai vin la piatra. poate se mai linistesc apele. ce-i drept, mi-e cam dor de voi. sa-mi iasa goalfa din service, si incep sa-i fac rodajul. am noutati, oricum, pt. cei care ma cunosc
domnu' sageata, parerea mea e ca golfa fara dungi nu e golfa... (am scris aici ca sa nu vada cei din bacau care te'au sfatuit sa renunti la ele)
numai bine!!
__________________
"Poti invata sa mergi repede intr-un singur mod: mergand repede" R.K.
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 15:46   #718
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Am văzut
Sunt de părere că-i păcat de vopsea Dungile mai pot aştepta oleacă
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 15:56   #719
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by geani29 View Post
Ai timp Venim acuşi
Pii veniti vinerea asta................va asteptam
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-07, 17:19   #720
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Se pastreaza traditia e bine ...e bine
Ai dreptate chiar ca se pastreaza...
Click image for larger version

Name:	mos.JPG
Views:	76
Size:	501.6 KB
ID:	405106Click image for larger version

Name:	mos1.JPG
Views:	78
Size:	481.9 KB
ID:	405107

Quote:
Originally Posted by ByAlin View Post
si nu e tot. mai urmezainca 2 filmulete ceva mai lungi si mai clare
Daca se mai face ceva contati si pe mine.
Nartik is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -