Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-07, 10:57   #1
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default --=Īntālniri săptămānale=--

Intalnirile saptamanale au loc in fiecare Vineri seara la ora 20:00 in parcarea din Centru ....dupa cum bine stiti unii dintre voi....iar pentru cei care nu stiau ii asteptam cu mare placere!
Aici se pot pune poze de la intalniri...filme...sugestii cu privire la activitatile pe care le-am putea desfasura pe viitor in cadrul acestor intalniri...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 14:18   #2
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Am sa sparg eu gheatza ...si am sa pun poze de la ultima intalnire la care au fost prezenti si cativa baieti in Bacau (ZZ, Silviu_TUN, Mertzan)....
Frigul si lapovita cazuta cu cateva ore in urma nu ne-au inpiedicat sa ne intalnim chiar daca nu in efectiv complet...tot ne-am intalnit....
O sa mai vina poze de pe la intalnirile trecute ...asta daca sunt de acord proprietarii masinilor sa apara pe forum pozele...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC04213.jpg
Views:	317
Size:	42.0 KB
ID:	202816   Click image for larger version

Name:	DSC04214.jpg
Views:	253
Size:	46.8 KB
ID:	202817   Click image for larger version

Name:	DSC04215.jpg
Views:	256
Size:	52.5 KB
ID:	202818  

Click image for larger version

Name:	DSC04216.jpg
Views:	233
Size:	47.6 KB
ID:	202819   Click image for larger version

Name:	DSC04217.jpg
Views:	325
Size:	69.5 KB
ID:	202820   Click image for larger version

Name:	DSC04220.jpg
Views:	258
Size:	57.7 KB
ID:	202821  

Click image for larger version

Name:	DSC04221.jpg
Views:	308
Size:	35.7 KB
ID:	202822   Click image for larger version

Name:	DSC04222.jpg
Views:	279
Size:	53.7 KB
ID:	202823   Click image for larger version

Name:	DSC04224.jpg
Views:	1188
Size:	50.5 KB
ID:	202824  

Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 14:21   #3
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

..........
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC04226.jpg
Views:	246
Size:	55.8 KB
ID:	202825   Click image for larger version

Name:	DSC04227.jpg
Views:	208
Size:	53.9 KB
ID:	202826   Click image for larger version

Name:	DSC04228.jpg
Views:	283
Size:	65.9 KB
ID:	202827  

Click image for larger version

Name:	DSC04229.jpg
Views:	204
Size:	43.6 KB
ID:	202828   Click image for larger version

Name:	DSC04230.jpg
Views:	219
Size:	58.2 KB
ID:	202829   Click image for larger version

Name:	DSC04231.jpg
Views:	202
Size:	51.7 KB
ID:	202830  

Click image for larger version

Name:	DSC04232.jpg
Views:	204
Size:	57.6 KB
ID:	202831  
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 20:12   #4
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

bai alin da pune si tu poze cu intalnirile de pana acum ca sunt multe
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 22:18   #5
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Ar fi bine sa urcatzi pozele cu nr de la masina sters... noi nu urcam pozele pe forum...e mai bine zic unii ca cik ar si gaborii sa faca si ei we we we punct patru tuning punct ro iar filmele le dam in privat
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 22:29   #6
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Pai asa o sa facem...chiar m-am gandit la faza asta ....ms de informatie!
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 18-01-07, 23:53   #7
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Ar fi bine sa urcatzi pozele cu nr de la masina sters... noi nu urcam pozele pe forum...e mai bine zic unii ca cik ar si gaborii sa faca si ei we we we punct patru tuning punct ro iar filmele le dam in privat
o sa le scot si o sa le pun din nou eventual ...modificate...un photo editor bun si simplu de utilizat sti?PM pls
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 00:12   #8
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Paint! din Windows!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 02:27   #9
nt-81-nfk

Stage 2
 
nt-81-nfk's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 47
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

or fi si gabori cu we we we punct etc etc insa ... la pozele ce le-a postat alin aku nu cre ca au ce zice masini parcate aaa btw.. care a vazut emisiunile de pe otv legate de gaborii si abuzurile lor? am filmat eu cate ceva cu telefonu dar mai mult ca sigur ca sunt si pe net inregistrari de la emisiunile respective foarte interesante mai ales de precizia aparatelor radar care se par ca au o eroare de pana la 28 de km pe scurt : un microbuz parac prins cu radaru pt nu stiu cata viteza mare etc etc mult peste suta.. amenda permis suspendat...INSA soferu pe masina avea limitator la 100km/ora plus chestia aia cum ii zice.. tahograf..(diagrama aia ) si in istanta o castigat fara drept de apel eroarea radarului fiind de 28 km /ora
nt-81-nfk is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 09:05   #10
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt-81-nfk View Post
or fi si gabori cu we we we punct etc etc insa ... la pozele ce le-a postat alin aku nu cre ca au ce zice masini parcate aaa btw.. care a vazut emisiunile de pe otv legate de gaborii si abuzurile lor? am filmat eu cate ceva cu telefonu dar mai mult ca sigur ca sunt si pe net inregistrari de la emisiunile respective foarte interesante mai ales de precizia aparatelor radar care se par ca au o eroare de pana la 28 de km pe scurt : un microbuz parac prins cu radaru pt nu stiu cata viteza mare etc etc mult peste suta.. amenda permis suspendat...INSA soferu pe masina avea limitator la 100km/ora plus chestia aia cum ii zice.. tahograf..(diagrama aia ) si in istanta o castigat fara drept de apel eroarea radarului fiind de 28 km /ora
Sa imi dai si mie filmele aste in prv....si ne vedem diseara ca de obicei...la ora 20:00...astept lume noua!!!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 09:22   #11
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Thumbs up Re: ---==Intalniri saptamanale==---

bai..deci la faza cu pozele.. nu e mare tragedie..se mai pun si pe forum.. k nu e asa grav... dar mai mult pozele de grup..sau.. cu mai multe masini la un loc..k sa fie frumos fara fetze...fara numere...fara nimic...
si nu e vb k iti face ceva k a vazut poza p net..da tu erai parcat.. dar mai sunt care fileaza.. si stiu masina.. de ex.. si dak te-o prins vreodata..poate nu acuma ..da poate la anu..(nu va doresc) te freaca de te indoaie.. k oricum poze se aduna
deci in principiu.."e bune" pozele :P dar cu masura.. si cu acordu' proprietarilor...
poate la intalnirea lunara o sa aduceti si voi un cd...2..acolo cu filmuletze poze..etc.. si facem niste schimburi dar.. cine le are in mana.. le tine.. nu face nici o copie la nimeni..care vrea sa le vada..sa se uite cu cel care are cd-u... ok? k sa nu fie probleme..nu cred k e asa de greu ....
va salut,,,cu respect,,
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 09:52   #12
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by slip View Post
bai..deci la faza cu pozele.. nu e mare tragedie..se mai pun si pe forum.. k nu e asa grav... dar mai mult pozele de grup..sau.. cu mai multe masini la un loc..k sa fie frumos fara fetze...fara numere...fara nimic...
si nu e vb k iti face ceva k a vazut poza p net..da tu erai parcat.. dar mai sunt care fileaza.. si stiu masina.. de ex.. si dak te-o prins vreodata..poate nu acuma ..da poate la anu..(nu va doresc) te freaca de te indoaie.. k oricum poze se aduna
deci in principiu.."e bune" pozele :P dar cu masura.. si cu acordu' proprietarilor...
poate la intalnirea lunara o sa aduceti si voi un cd...2..acolo cu filmuletze poze..etc.. si facem niste schimburi dar.. cine le are in mana.. le tine.. nu face nici o copie la nimeni..care vrea sa le vada..sa se uite cu cel care are cd-u... ok? k sa nu fie probleme..nu cred k e asa de greu ....
va salut,,,cu respect,,
s-a inteles ...se face si cd-urile pana la intalnire...o sa il fac io ca eu centralizez cam tot ce se filmeaza si fotografiaza...astept si de la voi acelasi lucru ...pana atunci ...mai este un pic...sper sa treaca repede!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 13:27   #13
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Deci dupa cum multi bine stiu diseara are loc intalnirea saptamanala in acelasi loc ....ca de obicei ...la ora 20:00!
Va astept in numar cat mai mare!!! si cu toti prietenii vostri cu masini sa fiti acolo!
Tot in seara asta o sa se discute chestii importante cu privire la organizarea evenimentului...poate mai veniti cu sugestii...vreo pila ..vreo relatie..vreo metoda prin care am putea obtine cat se poate de usor aparobarile...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 00:24   #14
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Talking Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Cine vrea poze si filme de la intalnirea din seara asta? Dau in privat pe mess...stiti ID-u meu
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 01:30   #15
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Thumbs up Re: ---==Intalniri saptamanale==---

da-mi un pm cu id=u tau
astept...
slip is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -