Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-07, 07:55   #61
inceparetul

Stage 3
 
inceparetul's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 103
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Inceparetul ar trebui sa stie faptul ca in garaj la Cocktail Service are sediul Cocktail Tuning, firma la care unic asociat sunt eu-Johnson. Am specificat asta, pt ca am vazut ca apar confuzii vis-a-vis de cine si cum se ocupa de aceasta afacere(pasiune mai mult). Iar faptul ca nu am terminat masina, se datoreaza si lipsei de fonduri suficiente pt asta(prietenii stiu de ce). Un sticker nu te face mai mult sau mai putin pasionat, te identifica doar ca membru al unei comunitati. Pot incerca sa rezolv de stickere, dar cred ca mai simplu ar fi pt cel care le face sa foloseasca modelul de pe net, decat o imagine scanata. O sa vorbesc zilele astea cu un amic care se ocupa cu asa ceva. Daca mai sunt nelamuriri in regula cu activitatile pe care le desfasor, prefer sa fiu intrebat sau mai simplu veniti pe la mine. Nu suport cand se vorbeste in necunostinta de cauza.
gata johnson,pace.si eu imi rup mainile intr-un garaj si sa mor de nu dau cu sculele de pamant de numa numa.daca te-am suparat,imi cer scuze.nu am dorit asta.eu am simtit doar intepatura ta cu stikerul.apropos de stiker,am fost eu la barsan Johnson,si am masurat,am facut si un pret,ies in jur de 11 000 lei vechi bucata daca facem in jur de 200.salutari din inima lui nea
Petrica Botez.inca odata scuze,dar tot tu ai fost primul un pic rautacios))
inceparetul is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 11:26   #62
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt-81-nfk View Post
Ali_ump saptamana care vine plec pana la oradea cu treburi ca pe aicea mor de plictiseala ziua sa speram ca o sa aibe timp baietii de akolo sa imi faca barile alea care ti-am aratata atuncea:P
Bravo...si eu sper sa aiba timp sa faca ceva....cat stai pe acolo?? ca as merge si eu...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 13:39   #63
nt-81-nfk

Stage 2
 
nt-81-nfk's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 47
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Cam o spatamana ca vreau sa schimb akolo distributia ca aicea in piatra nu ma risc sa las pe mana incepatorilor sa testeze am fo la ceva service (nu dau nume sa fac prosta reclama) si zice "da se schimba sigur cum sa nu " apoi se uitau mecabnicii ca la ozeneu .. dupa privirea lor.... mai bine nu .. decat sa faca teste si practica pe moturu meu mai bine nu
Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Bravo...si eu sper sa aiba timp sa faca ceva....cat stai pe acolo?? ca as merge si eu...
nt-81-nfk is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 14:40   #64
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Inceparetule, multumesc pt urare si sa stii ca am fost ''putin intepator'', fara sa vreau. Te astept pe la mine cand ai timp, pt ca am impresia ca ne cunoastem destul de bine daca nu ma insel. Daca ai vorbit tu cu Barsan e si mai bine, ca eu nu prea pot sa plec de aici in timpul zilei(seara ne mai vedem dar cine mai are chef sa faca calcule)

Last edited by johnson; 25-01-07 at 14:44.
johnson is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 14:45   #65
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Inceparetule, multumesc pt urare si sa stii ca am fost ''putin intepator'', fara sa vreau. Te astept pe la mine cand ai timp, pt ca am impresia ca ne cunoastem destul de bine daca nu ma insel. Daca ai vorbit tu cu Barsan e si mai bine, ca eu nu prea pot sa plec de aici in timpul zilei(seara ne mai vedem dar cine mai are chef sa faca calcule)
io stiam ca va stiti dar am fost rugat sa nu zic nimic ...te asteptam maine seara la intalnire?
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 17:10   #66
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Da maine e vineri asa ca tot la ora 8 tot in centru sa ne vdm
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 27-01-07, 19:23   #67
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Da fratilor ....cam asa ar trebui sa arate intalnirile saptamanale...sa nu mai incapa masinile in parcare ...si exceptand frigu care unora le-a cam pus probleme....
Tin sa multumesc in special celor din Targu Neamt si din Roman care au facut un efort sa vina pana la Piatra sa participe la intalnire...si apoi celor noi care au venit aseara in centru la intalnire....pe viitor sper ca toata lumea sa fie la ora 8 fix in parcare ca sa nu se mai intample cum s-a intamplat aseara....unuii au fost altii nu.....sa fim toti acolo la fix ca sa vedem ce ne stabilim sa facem...
Astept sugestii cu ce am putea face ....in cadrul acestor intalniri in afara de ,,, banala cafea care se bea dupa ce ne intalnim in centru....

Si poate data viitoare aduceti niste camere digitale..io stiu ...aparate foto ca sa se faca si poze....ca e pacat....o fost multa lume si io sincer nu am avut timp sa stau sa mai fac si poze...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-01-07, 10:17   #68
nt-81-nfk

Stage 2
 
nt-81-nfk's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 47
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

eh .. o perioada eu oi fi absent .. pana repar masina:P
nt-81-nfk is offline   Reply With Quote
Old 28-01-07, 14:25   #69
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Da fratilor ....cam asa ar trebui sa arate intalnirile saptamanale...sa nu mai incapa masinile in parcare ...si exceptand frigu care unora le-a cam pus probleme....
Tin sa multumesc in special celor din Targu Neamt si din Roman care au facut un efort sa vina pana la Piatra sa participe la intalnire...si apoi celor noi care au venit aseara in centru la intalnire....pe viitor sper ca toata lumea sa fie la ora 8 fix in parcare ca sa nu se mai intample cum s-a intamplat aseara....unuii au fost altii nu.....sa fim toti acolo la fix ca sa vedem ce ne stabilim sa facem...
Astept sugestii cu ce am putea face ....in cadrul acestor intalniri in afara de ,,, banala cafea care se bea dupa ce ne intalnim in centru....

Si poate data viitoare aduceti niste camere digitale..io stiu ...aparate foto ca sa se faca si poze....ca e pacat....o fost multa lume si io sincer nu am avut timp sa stau sa mai fac si poze...
las ca vineri poate aduc eu aparatul si nu uita ca inainte de banala cafea mai este si.....vizitarea de drumuri drepte si bine asfaltate in afara localitatii
__________________
Still Kamikaze...
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 28-01-07, 17:38   #70
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
las ca vineri poate aduc eu aparatul si nu uita ca inainte de banala cafea mai este si.....vizitarea de drumuri drepte si bine asfaltate in afara localitatii
Bina...asta nu se pune....sa nu uiti sa aduci camera...

Quote:
Originally Posted by nt-81-nfk View Post
eh .. o perioada eu oi fi absent .. pana repar masina:P
Lasa frate ca se repara doar...nu-i mare tragedie..

Last edited by Ali_ump; 29-01-07 at 12:56.
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 13:37   #71
bogdan_FVJ
Daewoo Driver

Stage 5
 
bogdan_FVJ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,839
Member of:
[Opel]
[DAEWOO]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

O adevarata nebunie nu altceva.......cam slabutz cu drumurile drepte bine asfaltate (si eventual ferite de privirile PJN)
bogdan_FVJ is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 16:04   #72
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

He, da' ce-ai vrea, vreo pista de curse, nu?
Ii dai pe unde poti, fara sa te vada PJN! Stii tu!
nt98adu is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 16:35   #73
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt98adu View Post
He, da' ce-ai vrea, vreo pista de curse, nu?
Ii dai pe unde poti, fara sa te vada PJN! Stii tu!
Vrem mai multe locuri de joaca
Ce zici ? Cum a fost intalnirea? ...in afara de faptul ca a fost frig....
Ai plecat destul de repede ...nu am apucat sa stam prea mult de vorba si nici macar nu am apucat sa iti multumesc pt tura cu masina...sper sa ne mai vedem si saptamana asta.
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 20:01   #74
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Nu am plecat acasa ci la Pensiune la Carmen langa Troian. Am inteles ca si voi a-ti fost, dar mai tarziu. Vineri nu mai vin la 8 fix ci la 8si 10, caci unii intarzie si daca e vremea asta de afara nu prea-mi surade sa stau in strada!
Cat despre masina, ti-am zis ca e una obisnuita.
__________________
Chevrolet V210
nt98adu is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 21:07   #75
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by nt98adu View Post
Nu am plecat acasa ci la Pensiune la Carmen langa Troian. Am inteles ca si voi a-ti fost, dar mai tarziu. Vineri nu mai vin la 8 fix ci la 8si 10, caci unii intarzie si daca e vremea asta de afara nu prea-mi surade sa stau in strada!
Cat despre masina, ti-am zis ca e una obisnuita.
Pai cam asa ...pe la si 10 si 15 e toata lumea acolo....mai stam la vorba pe acolo dupa care depinde ...ori mergem pe undeva ori ...na stii tu...Sper sa apucam sa mai stam de voorba...si putem merge toti impreuna undeva...nu separat...
Cat despre masina ...mie imi place la nebunie...am o slabiciune pt BM-uri
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -