Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 22-09-09, 14:43   #1876
adi01

Stage 5
 
adi01's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 373
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

am avut treaba .. din pacate.. vineri acu vin 100%
adi01 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-09, 17:19   #1877
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by adi01 View Post
am avut treaba .. din pacate.. vineri acu vin 100%
si eu vin tot 100% :P
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 24-09-09, 17:24   #1878
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

si eu tot 100% ... :P
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 24-09-09, 17:59   #1879
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by VaLeX View Post
si eu tot 100% ... :P
inseamna ca ne vedem maine dupa 19:00

ceva special pe maine?
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 14:05   #1880
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Se vede k asha zisa comunitate din Piatra-Neamt se cam duce....k pe la intalniri mai vin doar sectanti, k normal nu mai e mult si o sa se formeze o intalnire de "masinile lu tata si lu mama''....
__________________
DARKNIGHT RACER
DarkDevil666 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 15:17   #1881
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs down Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
Se vede k asha zisa comunitate din Piatra-Neamt se cam duce....k pe la intalniri mai vin doar sectanti, k normal nu mai e mult si o sa se formeze o intalnire de "masinile lu tata si lu mama''....
Vad ca tu esti un fel de "gigi contra " , nimic nu iti convine ...toti pentru tine nu au ce cauta la intalniri ...toti is paraleli cu tuning-ul ..sau in domeniu auto. Vad ca tu nu ai inteles ce rost aveau intalnirile astea ..dar nu imi bat capul sa-ti explic ...ca nu are rost .
O zi placuta in continuare ...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 18:41   #1882
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Nu e vorba k nu imi convine ceva?sau k is paraleli cu tuningul....doar sa stie unii unde se afla de fapt k sa nu isi mai dea ei cu parerile ONLINE
DarkDevil666 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 17:35   #1883
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Vad ca tu esti un fel de "gigi contra " , nimic nu iti convine ...toti pentru tine nu au ce cauta la intalniri ...toti is paraleli cu tuning-ul ..sau in domeniu auto. Vad ca tu nu ai inteles ce rost aveau intalnirile astea ..dar nu imi bat capul sa-ti explic ...ca nu are rost .
O zi placuta in continuare ...
tu chiar n`ai ce face stef... serios ... lasa omu daca asta crede el lasa`l pe el in treaba lui si noi sa ne vedem de treburile noastre!
de multi ani se fac intalnirile astea cu aproape aceiasi oameni si datorita oamenilor astia care is "paraleli cu tuningul" a ajuns ca piatra neamtul sa faca parte din comunitatea 4tuning si sa aiba la activ atatea cupe si evenimente !
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 19:47   #1884
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

tu chiar n`ai ce face stef... serios ... lasa omu daca asta crede el lasa`l pe el in treaba lui si noi sa ne vedem de treburile noastre!
de multi ani se fac intalnirile astea cu aproape aceiasi oameni si datorita oamenilor astia care is "paraleli cu tuningul" a ajuns ca piatra neamtul sa faca parte din comunitatea 4tuning si sa aiba la activ atatea cupe si evenimente !
__________________
Ridin` solo
Membru fondator KATANA TEAM

Normal k sunt cupe la activ pe piatra neamt......si majoritatea presupun k is luate de Katana
DarkDevil666 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 20:40   #1885
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Cool Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
tu chiar n`ai ce face stef... serios ... lasa omu daca asta crede el lasa`l pe el in treaba lui si noi sa ne vedem de treburile noastre!
de multi ani se fac intalnirile astea cu aproape aceiasi oameni si datorita oamenilor astia care is "paraleli cu tuningul" a ajuns ca piatra neamtul sa faca parte din comunitatea 4tuning si sa aiba la activ atatea cupe si evenimente !
__________________
Ridin` solo
Membru fondator KATANA TEAM

Normal k sunt cupe la activ pe piatra neamt......si majoritatea presupun k is luate de Katana
nu de Kamykaze si AudioClass
B16SIX is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 21:38   #1886
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Talking Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
tu chiar n`ai ce face stef... serios ... lasa omu daca asta crede el lasa`l pe el in treaba lui si noi sa ne vedem de treburile noastre!
de multi ani se fac intalnirile astea cu aproape aceiasi oameni si datorita oamenilor astia care is "paraleli cu tuningul" a ajuns ca piatra neamtul sa faca parte din comunitatea 4tuning si sa aiba la activ atatea cupe si evenimente !
__________________
Ridin` solo
Membru fondator KATANA TEAM

Normal k sunt cupe la activ pe piatra neamt......si majoritatea presupun k is luate de Katana
Nu cred ca a zis buddy ..ca acele cupe au fost aduse de Katana Team , si recunosc ...noi cei din Katana nu ne-am batut niciodata cu pumnul in piept ca avem masini tunate ...sau cine stie ce masini de mii si mii de euro .
La cupe se referea la cei ce fac parte din aceasta comunitate , cum a spus si B16SIX...cupele in orasul asta au fost aduse de catre cei din Kamikaze Racing Team si Audio Class . Ai adus si tu o cupa in oras cu acea Bora ...bv tie ..si felicitari , dar nu iti da dreptul acea cupa sa critici ( si nu ma refer la sensul bun ) si sa iei peste picior pe ceilalti din aceasta comunitate ! Pasiunea pentru masini a "infiintat " aceste intalniri ... nu figurile si impresiile .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 21:44   #1887
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by B16SIX View Post
nu de Kamykaze si AudioClass
Ti-au murit laudatorii!!

Cat despre ceea ce se intampla in ultima vreme atat pe forum cat si la intalnirile saptamanale cred ca trebuie sa punem capat luptelor intre cluburi si orgoliilor personale si sa gasim solutii pentru a ajuta aceasta comunitate!
Aceasta situatie nu este una normala si toti avem de pierdut...acum avem un campion national la drift, mai sunt si cei de la audio cu rezultate f bune, insa P Neamt nu a mai organizat de mult timp un eveniment major de tuning!!! Si asta trebuie sa ne dea de gandit...
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 22:11   #1888
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by RedZoneTuning View Post
Ti-au murit laudatorii!!

Cat despre ceea ce se intampla in ultima vreme atat pe forum cat si la intalnirile saptamanale cred ca trebuie sa punem capat luptelor intre cluburi si orgoliilor personale si sa gasim solutii pentru a ajuta aceasta comunitate!
Aceasta situatie nu este una normala si toti avem de pierdut...acum avem un campion national la drift, mai sunt si cei de la audio cu rezultate f bune, insa P Neamt nu a mai organizat de mult timp un eveniment major de tuning!!! Si asta trebuie sa ne dea de gandit...
dar tu stii foarte bine ca in vara o sa fie 1 eveniment major organizat la P.Neamt
cit despre orgoli=traim in RO
B16SIX is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 22:21   #1889
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by B16SIX View Post

dar tu stii foarte bine ca in vara o sa fie 1 eveniment major organizat la P.Neamt
cit despre orgoli=traim in RO
Normal ca stiu...insa e pacat ca eforturile unora nu sunt apreciate si se tot dau batalii de 2 bani!!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 22:26   #1890
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Valex vezi ca ti-am luat eu capacele,numai 2,pe al 3 lea nu l-a gasit. Cand ne mai intalnim data viitoare ti le dau. Salut
VladM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -