Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 26-06-07, 15:36   #541
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Salut..sunt u pusti nou pe forum chiar dak stau pe 4tuning de ceva vreme si am citit tot ce ati scris pana acum pe forum abia acum am decis sa ma log-ez aici petru a discuta cu voi. am doar 15 ani si mi-a fost frica,ca voi fi resins din cauza varstei da macar am incercat si vreau sa vad ce se intampla.Sunt un mare fan al tuningului pe orice chiar dak e pe masina scuter sau motor doar sa fie calitativ.As dori sa ma implic si eu in comunitatea Piatra Neamt in materie de tuning si daca aveti nevoie de ceva sa va fac poze sau altceva nu ezitati sa apelati la mine pt. ca va voi ajuta in limita posibilitatilor.
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 17:26   #542
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Nartik View Post
Salut..sunt u pusti nou pe forum chiar dak stau pe 4tuning de ceva vreme si am citit tot ce ati scris pana acum pe forum abia acum am decis sa ma log-ez aici petru a discuta cu voi. am doar 15 ani si mi-a fost frica,ca voi fi resins din cauza varstei da macar am incercat si vreau sa vad ce se intampla.Sunt un mare fan al tuningului pe orice chiar dak e pe masina scuter sau motor doar sa fie calitativ.As dori sa ma implic si eu in comunitatea Piatra Neamt in materie de tuning si daca aveti nevoie de ceva sa va fac poze sau altceva nu ezitati sa apelati la mine pt. ca va voi ajuta in limita posibilitatilor.
Toti cei d pe forumu asta ...au aceasi pasiune ..adik Tuningu si masinile... Nu cred ca varsta are importantza can pasiunea pt tuning,masini,motoare..si sporturile in care sunt incluse acestea ..e f mare...asa ca ..iti urez..Bine ai venit!si la cat mai multe posturi!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 17:28   #543
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
Toti cei d pe forumu asta ...au aceasi pasiune ..adik Tuningu si masinile... Nu cred ca varsta are importantza can pasiunea pt tuning,masini,motoare..si sporturile in care sunt incluse acestea ..e f mare...asa ca ..iti urez..Bine ai venit!si la cat mai multe posturi!
iti multumesc buddy si ceea ce ai facut tu este o dovada de uniune intre toti pasionatii de tuning...Eo iti multumesc pentru urare si numai bine
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:01   #544
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Nartik View Post
iti multumesc buddy si ceea ce ai facut tu este o dovada de uniune intre toti pasionatii de tuning...Eo iti multumesc pentru urare si numai bine
Esti bine venit ....sa inteleg k te pricepi la editare de poze ...ceva de genu? ...Trim pe mess cateva exemple sa vad despre ce-i vorba
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:03   #545
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Esti bine venit ....sa inteleg k te pricepi la editare de poze ...ceva de genu? ...Trim pe mess cateva exemple sa vad despre ce-i vorba
virtual tuning am incercat dar acum nu mai am cu ce..ma refer dak aveti nevoie de poze de la intalniri sau ceva de genu ca am vazut ca cu pozele stati mai slabut fata de alte comunitati
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:04   #546
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Pai da .,..dar cu ce ne poti ajuta ...detaliaza
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:18   #547
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Pai da .,..dar cu ce ne poti ajuta ...detaliaza
Pai cu ce va pot ajuta..sa va fac poze la masini..sedinte foto..dak am ocazia poate vorbesc cu cineva sa faca un site cu comunitatea piatra neamt dar asta va dura ceva..va ajut cu orice pot
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:24   #548
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Pune aici cateva poze facute de tine... care sa aibe legatura cu masinile ..sa vedem despre ce ii vorba
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:47   #549
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Pai..uite niste poze cu fostul mondeo a lu tata(imi placea masina era ingrijita avea scaune recaro iar la drumuri off road era bestiala..mergea crima)Click image for larger version

Name:	P7120001.JPG
Views:	43
Size:	490.0 KB
ID:	293582

Click image for larger version

Name:	P7120002.JPG
Views:	36
Size:	492.7 KB
ID:	293583
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 19:50   #550
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Aici is scaunele recaro si o masina pozata in italia o broscuta foarte ingrijita si facea parte din clubul masinilor de epoca din italiaClick image for larger version

Name:	P7120001.JPG
Views:	42
Size:	535.7 KB
ID:	293592

Click image for larger version

Name:	P9020003.JPG
Views:	42
Size:	522.7 KB
ID:	293593
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 20:25   #551
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

salut eu am ajuns in tara de 3 zile incotinu ma plib cu masinuta mea da inca nu mam intalnit cu mai mineni adica doar cu "ciprian bal" ne vedem vineri sa va cunosc si io bafta "da am vazut foarte multe masini cu stikere de la 4tuning"
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 20:34   #552
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by EDC_cip View Post
salut eu am ajuns in tara de 3 zile incotinu ma plib cu masinuta mea da inca nu mam intalnit cu mai mineni adica doar cu "ciprian bal" ne vedem vineri sa va cunosc si io bafta "da am vazut foarte multe masini cu stikere de la 4tuning"
"da am vazut foarte multe masini cu stikere de la 4tuning"
asa si...?? propui cva???? vrei??? la furat! ))))
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 21:57   #553
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Ba eo is tare curios cand isi termina Alin masina sau mai bine zis masinile.Cel putin knd isi termina Peugeotul k am inteles k e la tunat la el.De Audi n-am ce zice sunt sigur k va iesi ceva special si va lua ceva premii pe la parade sau makr va aparea intr-o revista sau emisiune.
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 27-06-07, 18:34   #554
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Nartik View Post
Ba eo is tare curios cand isi termina Alin masina sau mai bine zis masinile.Cel putin knd isi termina Peugeotul k am inteles k e la tunat la el.De Audi n-am ce zice sunt sigur k va iesi ceva special si va lua ceva premii pe la parade sau makr va aparea intr-o revista sau emisiune.
Peugeotul nu mai e dar ...o sa fie altul ..si o sa mai treaca un timp pana ce o s le termine ...dar...tuning takes time
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 27-06-07, 18:42   #555
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Cum adik nu mai e??oricum parerea mea k Quattro-ul va iesi demential
Nartik is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -