Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-07, 14:28   #526
MON-u
Old School Cars

Stage 5
 
MON-u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,074
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Sper k va placut aseara! Va mai asteptam pe la noi si cu alta ocazie!
Numai bine!
MON-u is offline   Reply With Quote
Old 12-06-07, 23:30   #527
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Am fost si eu sambata prin Piatra..Nu prea era activitate pe la 12 nopatea...M-am intalnit cu un baiat cu un Logan..Hai un pic de miscare ..Apropo, frumos oras dar cam friguros :P
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-07, 16:51   #528
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Wink Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Am fost si eu sambata prin Piatra..Nu prea era activitate pe la 12 nopatea...M-am intalnit cu un baiat cu un Logan..Hai un pic de miscare ..Apropo, frumos oras dar cam friguros :P
Sambata noaptea o parte au fost la gratar .. si restu prin cluburi .. pe centru am ajuns pe la 4 dimineatza..
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 14:25   #529
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Am fost si eu sambata prin Piatra..Nu prea era activitate pe la 12 nopatea...M-am intalnit cu un baiat cu un Logan..Hai un pic de miscare ..Apropo, frumos oras dar cam friguros :P
Da ...io eram ala ...erai un pic nedumerit ...nu stiai de unde sa ma iei ee uite ca stii acuma Ne mai vedem prin BC sau la Piatra
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 14:34   #530
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Ok..Nu prea avea de unde sa te cunosc..scuze :P
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 14:37   #531
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Dap ...bine ca io te stiam de la Piatra ..cand am organizat intalnirea...si la Buc ne-am intalnit...la 4Tuning Day's...dar na ...nu conteaza ...ma gandeam ca nu o sa opresti ..ca io cu Loganu nu ma puteam tine dupa tine
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 14:48   #532
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Scuze..Oriucm nu aveam cum sa te recunosc..Nu iti mai vazusem masina, nu stiam cine e..Oricum am presupus eu ca e cineva de pe forum
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 14:54   #533
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Dap ...bine ca io te stiam de la Piatra ..cand am organizat intalnirea...si la Buc ne-am intalnit...la 4Tuning Day's...dar na ...nu conteaza ...ma gandeam ca nu o sa opresti ..ca io cu Loganu nu ma puteam tine dupa tine
Alineeee da ti`ai luat logan tata??? sau l`ai furat?)
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 15-06-07, 12:53   #534
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default

L-am furat din parcu auto de la firma ))

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Scuze..Oriucm nu aveam cum sa te recunosc..Nu iti mai vazusem masina, nu stiam cine e..Oricum am presupus eu ca e cineva de pe forum
Nu-i stres...hai ca poate ne mai vedem pe la [piatra dupa sesiuni ...si alea
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 16-06-07, 15:51   #535
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Cateva poze de la Bacau de duminica trecuta de la intalnire
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF5594.JPG
Views:	42
Size:	4.25 MB
ID:	286960   Click image for larger version

Name:	DSCF5595.JPG
Views:	43
Size:	4.59 MB
ID:	286961  
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 17-06-07, 20:52   #536
tirannaspy

Stage 1
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 18
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Bah..stiti care e problema voastra,si ma refer la certurile astea pe kre le-am vazut de-a lungul timpului pe forumul asta.Nu sunteti uniti.Prima greseala a fost k ati vrut sa mariti comunitatea Piatra Neamt si asa ati lasat sa va intre toti in comunitate fara sa ii cunoasteti prea bine pana si-au dat arama pe fata k sunt doar niste ignoranti si invidia pluteste in aer.In Piatra nu prea am vazut kichiuri..sau poate nu le-am dat importanta..singurele kichiuri sunt pe Daciile mai vechi a caror posesori sunt de la Pocraca de Vale sh au trecut oleak prin bazaru din oras sa isi traga nijte actipilduri sh un volan Renault.A doua greseala,da defapt nu poate fi numita greseala..in fn..este k nu prea va adunati sa va intalniti,sa faceti un eveniment ceva(ati facut ceva ceva la stadion sh o venit ceva lume..dar locatia este prea mica....si nu ati facut pulicitate..va trebuie o locatie mare..cu loc pt. liniute sh alte chestii si sa nu va para ceva fabulos k nu este h nu exagerez deloc.. asta se procedeaza in orasele mai mari si ce o fo najpa la adunare atunci o fost vremea.) As mai scrie k am de unde da mie lene..dak e cineva de acord cu mine si crede ca am dreptate..e bn asa..numai bine.
tirannaspy is offline   Reply With Quote
Old 17-06-07, 22:45   #537
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by tirannaspy View Post
Bah..stiti care e problema voastra,si ma refer la certurile astea pe kre le-am vazut de-a lungul timpului pe forumul asta.Nu sunteti uniti.Prima greseala a fost k ati vrut sa mariti comunitatea Piatra Neamt si asa ati lasat sa va intre toti in comunitate fara sa ii cunoasteti prea bine pana si-au dat arama pe fata k sunt doar niste ignoranti si invidia pluteste in aer.In Piatra nu prea am vazut kichiuri..sau poate nu le-am dat importanta..singurele kichiuri sunt pe Daciile mai vechi a caror posesori sunt de la Pocraca de Vale sh au trecut oleak prin bazaru din oras sa isi traga nijte actipilduri sh un volan Renault.A doua greseala,da defapt nu poate fi numita greseala..in fn..este k nu prea va adunati sa va intalniti,sa faceti un eveniment ceva(ati facut ceva ceva la stadion sh o venit ceva lume..dar locatia este prea mica....si nu ati facut pulicitate..va trebuie o locatie mare..cu loc pt. liniute sh alte chestii si sa nu va para ceva fabulos k nu este h nu exagerez deloc.. asta se procedeaza in orasele mai mari si ce o fo najpa la adunare atunci o fost vremea.) As mai scrie k am de unde da mie lene..dak e cineva de acord cu mine si crede ca am dreptate..e bn asa..numai bine.
shefu.. tu vorbesti aici fiind din afara.. mai intai incearca daca poti sa organizezi o intalnire la care sa se prezinte oameni cu masini tari.. sa faca liniutze.. si apoi sa vb de cei care se straduiesc sa faca o treaba in piatra neamt..
daca era sa se faca liniute,..se faceau legale.. si erau dese..
e usor sa vb din spatele unui calculator.. cu multe taste... si sa nu faci nimic in viata reala... foarte usor..

daca nu intelegi ce iti spun...atunci zi-mi si mai explic o data..
eu urmaresc forumul din neamt des.. si vad ce se petrece si inca de la inceput am zis k dak e nevoie..atunci ajut cu ce pot.. numai sa iasa totul ok..
si sunt alaturi de piatra oricand.. se stie de la inceput...

cand va vad ca intrati pe forum cu 3 posturi in total din care 2 se repeta.. si bateti campii.. eu ce sa va mai zic?? organizati voi fratilor.. si luati-va creditele.. sa vedeti ce bine e..
dar daca nu sunteti in stare.. atunci nu va mai adresati celor care incearca din rasputeri sa adune oameni .. sa lege o prietenie..2.. sa faca o comunitate...

estii bazat? atunci organizeaza tu o mega intalnire cu liniute si parcare imensa.. daca tot te dai atat de mare si tare k fularul..

nu inteleg de ce va ambalati asa k mulga care ciocola inveleaua..
lasati lumea sa isi vada de ale lor..si cu timpul se vor face de toate...trebuie doar rabdare ,..sportivitate si omenie..


cu respect pentru cei care fac treaba buna in Neamtz/.... slip
slip is offline   Reply With Quote
Old 18-06-07, 13:26   #538
tirannaspy

Stage 1
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 18
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Nu imi rastalmaci cuvintele..nu am zis k nu se face nimik..am zis k pe parcurs sa se incerce si ceva de genul asta...si nu m-am oferit voluntar sa fac ceva ci doar sa se ia in considerare si ca sa legi o prietenie iti trebuie prieteni si e lucrul care l-am subliniat mai sus ca daca lucrurile decurg in felu asta nu o sa iasa cine stie cine ce pe viitor..
tirannaspy is offline   Reply With Quote
Old 18-06-07, 20:43   #539
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by tirannaspy View Post
Bah..stiti care e problema voastra,si ma refer la certurile astea pe kre le-am vazut de-a lungul timpului pe forumul asta.Nu sunteti uniti.Prima greseala a fost k ati vrut sa mariti comunitatea Piatra Neamt si asa ati lasat sa va intre toti in comunitate fara sa ii cunoasteti prea bine pana si-au dat arama pe fata k sunt doar niste ignoranti si invidia pluteste in aer.In Piatra nu prea am vazut kichiuri..sau poate nu le-am dat importanta..singurele kichiuri sunt pe Daciile mai vechi a caror posesori sunt de la Pocraca de Vale sh au trecut oleak prin bazaru din oras sa isi traga nijte actipilduri sh un volan Renault.A doua greseala,da defapt nu poate fi numita greseala..in fn..este k nu prea va adunati sa va intalniti,sa faceti un eveniment ceva(ati facut ceva ceva la stadion sh o venit ceva lume..dar locatia este prea mica....si nu ati facut pulicitate..va trebuie o locatie mare..cu loc pt. liniute sh alte chestii si sa nu va para ceva fabulos k nu este h nu exagerez deloc.. asta se procedeaza in orasele mai mari si ce o fo najpa la adunare atunci o fost vremea.) As mai scrie k am de unde da mie lene..dak e cineva de acord cu mine si crede ca am dreptate..e bn asa..numai bine.
La intalnirea 4 tuning de la stadion a fost foarte multa munca si devotament din partea multor persoane,aprobarile care numai cu interventii am reusit sa le obtinem pt ca autoritatile din neamtz habar nu au de intalniri de genul asta si ce inseamna aceasta febra 4 tuning dar pana la urma a iesit super bine si nu ne asteptam sa vina atata lume.
Eu ma bucur ca am reusit sa punem Piatra Neamt pe harta 4tuning.
pe viitor vom vedea ce va fi.
si pt a a face asa ceva nu poti doar sa pocnesti din degete si sa se rezolve!!!
Numai bine!
__________________
Still Kamikaze...
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 22-06-07, 18:54   #540
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Io nu vreau sa comentez prea mult ...in unele privinte poate are dreptate in altele nu ...dar oricum munca pana la urma este cea care conteaza ...si dca nimeni nu se implica cu adevarat nu are cum sa iasa ceva si mai mare...
Am aparut iintr-o revista ...un lucru bun ...de aici incolo ...este nevoie de sprijin dsi din partea celorlalti ca pe forum e usor sa tastezi...[/
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -