Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

Ali_ump 18-01-07 08:49

Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Vreau sa multumesc administratorilor pt. ca in sfarsit suntem si noi aolo unde trebuie...in randul comunitatilor 4Tuning din Romania!:D
Aici discutii la liber.....singurul loc unde se accepta off topic-ul:D

johnson 18-01-07 08:56

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Asta e un semn bun, incepe si la noi sa miste ceva? Felicitari celor care au reusit sa aduca si Neamtul in prim plan

slip 18-01-07 08:58

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
bravo bah nene :D hai k merge treaba ;) in curand o sa va ridicati destul de tare..mai ales cu intalnirile alea lunare ;) o sa vedeti...tineti-va de treaba..
va salut..cu respect..
slip

Ali_ump 18-01-07 10:38

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 703332)
Asta e un semn bun, incepe si la noi sa miste ceva? Felicitari celor care au reusit sa aduca si Neamtul in prim plan

multumim Johnson ...si te mai asteptam pe forum si pe la intalnirile noastre...avem multe de discutat!:D

Ali_ump 18-01-07 10:39

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 703335)
bravo bah nene :D hai k merge treaba ;) in curand o sa va ridicati destul de tare..mai ales cu intalnirile alea lunare ;) o sa vedeti...tineti-va de treaba..
va salut..cu respect..
slip

mersi ...mersi...trebuie sa mearga si incet incet o sa ne ridicam...:twisted:

johnson 18-01-07 12:00

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
As veni macar cu motorul, dar la 8 seara crede-ma ca e prea frig ca sa mai simti vreo placere

aleks 18-01-07 12:04

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
felicitari, era cazul sa fie si piatra neamt alaturi de celelalte orase care conteaza ;)

Ali_ump 18-01-07 12:30

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 703509)
As veni macar cu motorul, dar la 8 seara crede-ma ca e prea frig ca sa mai simti vreo placere

da vino fara el macar asa ...sa mai schimbam o vorba ...una alta ...daca e prea frig ...oricum sezonu fierbinte deabia acuma incepe...;)
am sa vin intr-o zi sa vad si eu ce ai facut la masina ...in weekend sau seara te gasesc pe acolo pe la sediu?

slip 18-01-07 15:01

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
we ..da la ce ora e intalnirea? noaptea? :-? :???:
acuma ..pt mine si zyz cica nu ar fi o problema k stam la niste "prieteni" sa zic asa.. dar ceilalti?? nu stiu dak e bun sa fie seara..cel mai bine pe la pranz..si spre seara deja sa se sparga gashca..
si care si cum apuca..spre casa..

Ali_ump 18-01-07 15:37

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 703754)
we ..da la ce ora e intalnirea? noaptea? :-? :???:
acuma ..pt mine si zyz cica nu ar fi o problema k stam la niste "prieteni" sa zic asa.. dar ceilalti?? nu stiu dak e bun sa fie seara..cel mai bine pe la pranz..si spre seara deja sa se sparga gashca..
si care si cum apuca..spre casa..

se pare canu ai inteles...se discuta de intalnirile nostre saptamanale....la "ze big meeting" o sa ne adunam in jurul orelor 12:00 ...ca sa fi timp pt ceilalti sa se intoarca acas'...

johnson 18-01-07 16:32

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
poti sa treci oricand pe la mine la garaj, ma gasesti toata ziua la datorie. Numai ca nu ai ce vedea la masina din simplul motiv ca nu o fac aici. Deocamdata lucrez la partea tehnica, deci nu e nimic spectaculos.

Ali_ump 18-01-07 16:37

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 703852)
poti sa treci oricand pe la mine la garaj, ma gasesti toata ziua la datorie. Numai ca nu ai ce vedea la masina din simplul motiv ca nu o fac aici. Deocamdata lucrez la partea tehnica, deci nu e nimic spectaculos.

Da....pai numa in weekend daca trec...ca in timpu saptamanii muncesc...si nu prea este timp...Si masina unde e ..unde o faci?
Cand mai ai timp vezi sectiunea "Masini din Piatra Neamt" acolo ne poti tine la curent cu modificarile masini ... o mica prezentare ...vezi tu...neste poze...sa vedem si noi cum avanseaza proiectu.

dangti16v 18-01-07 20:04

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
bai dar daca tot ridicam Neamtzul vreau sa vad ceva miscare si din partea baietzilor din Roman,Bicaz..etc

SHOGUN-A8 18-01-07 22:54

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Deocamdata incerc sa mai strang si eu cativa baieti din Roman...pentru ca sunt multi pasionati...si multe masini frumoase.. :)
Dar sa vedem ce o sa iasa :D

slip 18-01-07 23:08

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 703788)
se pare canu ai inteles...se discuta de intalnirile nostre saptamanale....la "ze big meeting" o sa ne adunam in jurul orelor 12:00 ...ca sa fi timp pt ceilalti sa se intoarca acas'...

aha..am inteles..probabil nu am citit unde trebuia ;)
e bun atunci :D
spor la treaba


All times are GMT +2. The time now is 10:04.

- Copyright 2024 4Tuning