Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: Ce urasti cel mai mult dimineata??
Sa te trezeasca soneria de la telefon si sa cazi din pat. 31 15.90%
Sa te trezeasca un idiot claxonand ca nu mai poate sa iasa din parcare. 29 14.87%
Sa-ti spuna un vecin la prima ora ca s-a spart teava de apa. 19 9.74%
Sa te trezesti greu dupa o noapte crunta de betie si sa uiti unde e baia. 20 10.26%
Sa fie apa oprita sa nu poti face un dus. 28 14.36%
Sa te trezesti cu un barbat in pat 13 6.67%
Sa te trezesti in pat cu iubita celui mai bun prieten (sigur imi pare rau ). 7 3.59%
Cel mai mult urasc SA MA TREZESC! Lasa-ma frate sa dooooooooooooorm!!! 100 51.28%
Sa te trezesti duminica dimineata... toate magazinele inchise si sa n-ai nici tigari, nici cafea. 25 12.82%
Dimineata? Eu dimineata imi incep somnul… si noaptea disco…partyyyy !!! 22 11.28%
Sa te trezeasca bormasinile vecinilor care reamenajeaza apartamentu…idiots 90 46.15%
Multiple Choice Poll. Voters: 195. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-07, 07:47   #1
Maskatu

Stage 5
 
Maskatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 620
Default Ce urasti cel mai mult dimineata??

ce nu va place dimineata? sa va trezeasca vecinu? sa va sune telefonu? sa claxoneze vreun idiot in fata blocului?cu totii avem ceva care ne enerveaza la culme dimineata,tocmai cand ne e somnul mai drag...
__________________
Soferul prudent se uita in ambele sensuri inainte de a trece pe rosu...
Dacia SuperNova,1.4i clima,73cp ...ce holograma?? noi aici lucram pe incredere !!
Maskatu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 07:52   #2
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

am un vecin cu 1310 care pleaca la 6:30 la servici, frate nu am mai auzit dacie care sa faca mai urat ca aia. am termopane ( nu ma laud ) si cu ele inchise se aude.dupa ce ca se aude motoru ala ca o rajnita mai are si smecherie daia de face ca maimutza cand da in R. intr`o zi o sa ies la el sa ii zic...pana atunci cand il mai aud il inregistrez sa vedeti cum se aude
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 07:53   #3
Maskatu

Stage 5
 
Maskatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 620
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
am un vecin cu 1310 care pleaca la 6:30 la servici, frate nu am mai auzit dacie care sa faca mai urat ca aia. am termopane ( nu ma laud ) si cu ele inchise se aude.dupa ce ca se aude motoru ala ca o rajnita mai are si smecherie daia de face ca maimutza cand da in R. intr`o zi o sa ies la el sa ii zic...pana atunci cand il mai aud il inregistrez sa vedeti cum se aude
hahahaha ))))))))) poi incalzeste omu masina ce vrei? dacie la 4000-5000 ture ...vuuuuuuuuuuuuuuuuuum vuuuuuum
Maskatu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 07:57   #4
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

frate nu cred ca il incalzeste, cred ca nu stie sa mearga...daca ar incalzi`o ar tzine constanta acceleratia si m`as obisnui da el ii da shpritzuri si cand pleaca de pe loc la fel..nu`mi dau seama cum poate sa plece din shpritzuri ( omu e sofer pe raba ))
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 08:30   #5
Maskatu

Stage 5
 
Maskatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 620
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Stati sa va zic eu faza... acu cateva saptamani ma duc eu la culcare si uit sa dau telefonu pe silent.... ceea ce nu prea se intampla decat o data pe an... si fix in dimineata aia cand era telefonu fara silent.. suna un idiot care are numaru meu si sta pe strada la bunicamea.... prima oara am zis ca a patit ceva omu... avea o voce nelinistita....gafaia... credeam ca ia luat foc casa ce sa mai ... si ce credeti ca patise? era la alt vecin dupa strada... i se stricase lu ala calculatoru si omu era disperat la 6 dimineata nu mai avea calc si intrase in fibrilatii si sa dus la idiotu care ma sunat ca nu mai stia ce sa faca si au inceput sa sune oamenii ca nu stiau ce a ptit pc ul .... trist nu ?
Maskatu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 08:59   #6
Bicuss
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Bicuss's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 428
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

sa ma trezeasca bormasina si ala care claxoneaza k sa iasa din parcare nu e idiot,idiot e ala care la blocat!
Bicuss is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 09:04   #7
Maskatu

Stage 5
 
Maskatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 620
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Quote:
Originally Posted by Bicuss View Post
sa ma trezeasca bormasina si ala care claxoneaza k sa iasa din parcare nu e idiot,idiot e ala care la blocat!
poate ca l-a blocat pt ca a parcat in locu lui... se intampla des in fata blocului la mine se omoara lumea pt locuri de parcare...
Maskatu is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 09:45   #8
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Deci aia cu bormasina se potriveste la fix!! De vreo 2 sapt numa la ora 8 ma trezesc din cauza ca sub mine (la parter) se face un magazin si demoleaza si dau gauri aia pana dupa-amiaza. Parca e un ceas ma galagios: la ora 8 fix, BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...........
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 09:48   #9
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Astea sunt valabile la mine...

Cel mai mult urasc SA MA TREZESC… lasama-ma frate sa dooooooooooooorm

Sa te trezesti duminica dimineata ...toate magazinele inchise si sa n`ai nici tigari nici cafea.
__________________
Consiliere achizitie auto
peter is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 10:03   #10
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Eu am votat :Sa te trezeasca bormasinile vecinilor care reamenajeaza apartamentu…idiots : | asta urasc cel mai mult zgomotul aceela infernal de dimineata... cand ma trezesc cu un zgomot care ma deranjeaza.. sunt morocanos toata ziua asa ca .. mai bine sa ma lase sa dorm ..


Aaaa.. da .. si ingenios topic, bun :P
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 10:09   #11
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

si mai ales daca e weekend...
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:03   #12
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Urasc sa ma trezesc si sa ma duc la munca.

Il urasc pe vecinul meu manelist care ma trezeste in fiecare duminica la 7 dimineata cu muzica .

De asemenea, pe cei cu alarmele auto reglate dupa ureche .
__________________
BC-20-LET is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:29   #13
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Sa te trezesti duminica dimineata... toate magazinele inchise si sa n-ai nici tigari, nici cafea.
Sa te trezeasca bormasinile vecinilor care reamenajeaza apartamentu…idiots



Sasha is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:43   #14
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

dimineata.. uh.. delicat subiect ) ... dimineasca urasc orice/orcine/oricum/oricand ma trezeste ) dimineata sunt foarte irascibil si putina lume ma poate trezi fara sa fac scandal ) .. lasa-ma frate sa dooooooooooooorm !!!! ) sau mai este posibilitatea ca dimineata sa fiu bine dispus.. pentru ca nu m-am culcat inca )


asa.. si cu bormasina.. uhh!!!!!!!!! ~X( acum vreo 2 ani refaceau baietii strada.. deh masini grele.. camioane care baraie cand dau inapoi.. muncitori ratati care urla.. si bine inteles viteza melcului turbat cu frana de mana trasa.. si baietii mei.. toata vara (vacaaantaaaa !!! ) au lucrat.. si comedie.. veneau ei la servici cu mintile proaspete.. si plini de responsabilitate.. faceau scandal de la vreo 7 la 9 .. garrrr !!!! ~X( .. si dupa aceea, pe cand reuseau sa ma trezeasca .. se oboseau baietii mei.. !!!
declar acea vacanta cea mai groaznica vacanta din viata mea )



a si inca ceva comic.. intr-o vreme.. imi placea mie acea piesa de la iio - is it love... asa ca ce ma hotarasc eu cum e asa lenta si linistita.. sa o pun ca si alarma pe telefon.. ce sa va zic.. acuma e pe lista pieselor care le detest )
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:53   #15
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Bormasina ... vecinii mei au o placere idioata sa dea gauri in pereti (nu cred ca se simt ei bine daca nu trag 1-2 gauri) pe la orele 22.00 si de la 6:00 ...

Ii injur de mame, sa ma auda tot cartierul, se potolesc si ma culc.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -