Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: Ce urasti cel mai mult dimineata??
Sa te trezeasca soneria de la telefon si sa cazi din pat. 31 15.90%
Sa te trezeasca un idiot claxonand ca nu mai poate sa iasa din parcare. 29 14.87%
Sa-ti spuna un vecin la prima ora ca s-a spart teava de apa. 19 9.74%
Sa te trezesti greu dupa o noapte crunta de betie si sa uiti unde e baia. 20 10.26%
Sa fie apa oprita sa nu poti face un dus. 28 14.36%
Sa te trezesti cu un barbat in pat 13 6.67%
Sa te trezesti in pat cu iubita celui mai bun prieten (sigur imi pare rau ). 7 3.59%
Cel mai mult urasc SA MA TREZESC! Lasa-ma frate sa dooooooooooooorm!!! 100 51.28%
Sa te trezesti duminica dimineata... toate magazinele inchise si sa n-ai nici tigari, nici cafea. 25 12.82%
Dimineata? Eu dimineata imi incep somnul… si noaptea disco…partyyyy !!! 22 11.28%
Sa te trezeasca bormasinile vecinilor care reamenajeaza apartamentu…idiots 90 46.15%
Multiple Choice Poll. Voters: 195. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 15-11-08, 03:31   #76
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

pai...intru in casa de obicei dupa ora 03:00 .. mai fac eu ceva prin casa se face 5,6... si cand e vorba de dormit.. nu prea ma intrece nimeni.. mai bine e ca nu aud nimic in jurul meu.. imi suna telefoanele, am niste vecini care construiesc prin curte pe acolo.. nu ma deranjeaza nimic mai nasol e ca abia mai prind lumina zilei.. poate daca am noroc dimineata
__________________
No Romance Without Finance
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-08, 07:08   #77
Kent8

Stage 5
 
Kent8's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,298
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

culmea, eu am sindromul Gilbert...dar tot la fiecare zgomot ma trezesc.
poate`l ai si tu :P


Ps: Sindromul Gilbert se manifesta prin somn mult, cand te pui in pat adormi aproape instant, te trezesti obosit, tot timpul ai starea de somn...si poti traii pana la 100 de ani fara nici o problema. cam 10% din oameni il au :P
Kent8 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-08, 08:34   #78
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Si eu ... mai mereu "dorm" pe mine la munca ...
Se trateaza cu 1-2-3-4-5-6-7 de redbull.
Eu sunt enervat de tonul pt trezirea de dimineata ca sa o tund la munca ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 15-11-08, 10:19   #79
Kent8

Stage 5
 
Kent8's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,298
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

eu nu`s cu treburile astea, red bull are acelasi efect ca si cafeaua, te trezeste xx minute, ore, pe urma cand te prinde somnul se amplifica starea de somnolenta.ca sa te trezesti...coboara pe scari, nu folosi liftul.
Kent8 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-08, 14:03   #80
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

bormasina vecinilor clar . nu stiu la altii cum e dar eu am vreo 2 vecini care renoveaza an de an ceva prin casa ,eu daca dadeam gauri cat au dat aia in ultimi ani nu mai aveam pereti ...cred ca si-au facut pereti stil cascaval lol. ce e mai stresant ca se apuca dimineatza pana la ora 10-11 maxim apoi gata nu mai fac galagie ; si mai ciudat e ca tot ei mai vin la mine la usa dupamasa sa dau muzica incet ca e ora de liniste.
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 05-02-09, 12:21   #81
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

sa fiu trezit...!
Griffo is offline   Reply With Quote
Old 05-02-09, 18:42   #82
andrey_20052002

Stage 4
 
andrey_20052002's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 239
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Sa Ma Trezesc,la mine trezitul dimineata este un adevarat ritual,daca trebuie sa ma trezesc la ora 7.00 pun telefonul sa sune la 6.30 si la 7.00 si dupa ce suna telefonul cele 30 de min pe care le mai dorm parca sunt de aur ,as mai vrea sa mai stau in pat dar cand ma gandesc la ce aglomeratie este in statie si in autobuz imi sare imediat somnul,deabia astept sa se mai incalzeasca putin si o sa folosesc scuterul si sa vedeti atunci boierie cu trezitul dimineata ,alta chestie cand am o zi grea la scoala ascultari ,lucrari prefer sa nu ma mai trezesc si ajung pe la 11-12 la scoalo dupa ce a trecut "pericolul":twis ted:

Last edited by andrey_20052002; 05-02-09 at 18:47.
andrey_20052002 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-09, 22:36   #83
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Sa ma trezeasca vecini cu bormasinile si sa ma trezeasca papagalul(vorbesc serios) care cum de da lumina in el canta ca un cocos sau se cearta singur.
StreetStyle22 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 02:59   #84
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

deci lucrurile care ma irita si enerveaza la culme sunt : Matusa lu mama (DIDA ) ) care sta langa mine , vine la mama in toiul diminetii si vorbeste cu ea , are o voce femeia de te ia capu , daca vb incet se aude ca niste pungi fasaite , daca vb tare se aude ca sirena de salvare .
Toata vara s-a construit peste drum de mine o clinica , bubieli , nebunii , muncitori care urla dupa pitipoance , praf , noroi , un tir chiar mi-a rashchetat pervazele la 2 ferestre si un burlan , bineinteles ca a iesit scandal si ne-am luat la bataie. toate astea incepand de la minim 8-9 si terminandu-se la 9 seara , deci de dormit dupa amiza nici vorba. multumesc lui Dumnezeu ca e strada acu inchisa si nu mai trece nimeni , dorm si io ca omu pan la 2 . aaaaa si cel mai nasol lucru e sa ma trezeasca cate un idiot de neam sau vreun handicapat care vrea ceva de la mine , te miri ce , de aceea acum telefoanele stau , unu inchis si unu se mai aprind decat luminile . e cel mai bine . Fereste-ma Doamne de prieteni ca de prosti si de dusmani ma feresc singur. hai bafta si iertati-ma ca v-am stresat
__________________
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 03:17   #85
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Quote:
Originally Posted by Bengy_BLS View Post
Fereste-ma Doamne de prieteni ca de prosti si de dusmani ma feresc singur.
mai avei putin si ne spune'ai de ce nu poti sa te duci la toaleta dimineata
ontopic : urasc ca mai am si serivici...si la ora la care ma trezesc nu prea e nimeni acasa sa'mi faca de mancare si aici intervine "prietenul bun" ca sa faca de mancare...sau luam masa in oras.
__________________
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic28246_13.gif
Griffo is offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 00:03   #86
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Cel mai mult urasc SA MA TREZESC! Lasa-ma frate sa dooooooooooooorm!!!

Sa te trezeasca un idiot claxonand ca nu mai poate sa iasa din parcare.

Sa te trezeasca bormasinile vecinilor care reamenajeaza apartamentu…idiots

Chestiile astea le urasc....sau mai e una....sa vina "nenea" de la apanova sa sparga cu picamerul iar strada si sa imi faca lustra ca toti dracii...LA 8 JUMATE DIMINEATA!!!

Chiar de 1 mai anu trecut nah...nush ce mm campanie electorala era atuncea....de s-au apucat oamenii de asfaltat.....in fiecare zi ma trezeam la 8 deoarece skimbau bordurile.....1 luna numai la 8 m-am trezit..X((((((
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 10:02   #87
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Urasc sa ma trezeasca mama sau bunica / si urasc aceei oameni prosti care au alarme proaste la masina , si urla cate 2-3 ore
DTH is offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 10:04   #88
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

urasc sa ma suna nus cine mama naiba pe la 3 noaptea sa ma intrebe daca se fac curse sambata cu nr ascuns.

Last edited by Sasha; 10-02-09 at 10:12.
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:54   #89
Lecca

Stage 5
 
Lecca's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 389
Member of:
[KIA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

cu tigarile mai e cum e, nu sunt fumator inrait, dar daca n-am cafea... sunt zombi...
Lecca is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 21:39   #90
helen
Peugeot Driver

Stage 2
 
helen's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 27
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Dimineata.....cel mai frumos sentiment cand te trezesti linistit.....:X...si nu cu intrebarea unde imi e pistolu trebui sa-mi impusc vecinu....de ce m-am trezit asa tarziu toate magazinele sunt inchise nu am tigari si nici cafea X(.....sa-mi sune alarma la telefon ..in momentul in care ai un vis fffff..frumos sau sa ma prezint la vrun examen ;.............urasc trezirea brusca

Last edited by helen; 12-02-09 at 14:31.
helen is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -