Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: Ce urasti cel mai mult dimineata??
Sa te trezeasca soneria de la telefon si sa cazi din pat. 31 15.90%
Sa te trezeasca un idiot claxonand ca nu mai poate sa iasa din parcare. 29 14.87%
Sa-ti spuna un vecin la prima ora ca s-a spart teava de apa. 19 9.74%
Sa te trezesti greu dupa o noapte crunta de betie si sa uiti unde e baia. 20 10.26%
Sa fie apa oprita sa nu poti face un dus. 28 14.36%
Sa te trezesti cu un barbat in pat 13 6.67%
Sa te trezesti in pat cu iubita celui mai bun prieten (sigur imi pare rau ). 7 3.59%
Cel mai mult urasc SA MA TREZESC! Lasa-ma frate sa dooooooooooooorm!!! 100 51.28%
Sa te trezesti duminica dimineata... toate magazinele inchise si sa n-ai nici tigari, nici cafea. 25 12.82%
Dimineata? Eu dimineata imi incep somnul… si noaptea disco…partyyyy !!! 22 11.28%
Sa te trezeasca bormasinile vecinilor care reamenajeaza apartamentu…idiots 90 46.15%
Multiple Choice Poll. Voters: 195. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-12, 00:35   #91
ionutpuff

Stage 4
 
ionutpuff's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 197
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Acum se spune mai nou bormasina desteptatoare.....nu ceasul desteptator . De vreo saptamana , s'au mutat vecini noi , UNDE CREDETI ? la etajul 4 , eu stau la 8 . Ai naibii vecini dragi , au o bormasina trailear tribu lor......ca ma trezesc cu cearcane la ochi. Unde mai pui , ca trebuie sa mai cobor si pe scari, ca liftul este ocupat de AI MEI VECINI mai muta , una alta ( renoveaza/ zugraveste, etc ) si sunt nevoiti sa urce/coboare ...... In concluzie , Frumoasa viata la bloc.
__________________



YM :=>> ionutpuff <<=

In frana si'n femei , sa nu ai niciodata incredere !
ionutpuff is offline   Reply With Quote
Old 25-02-12, 16:55   #92
WooKezZ

Stage 4
 
Join Date: May 2009
Posts: 188
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Stau singur.Urasc sa ma trezesc dimineata si sa nu am apa in casa (robinet etc) asta urasc cel mai mult.
WooKezZ is offline   Reply With Quote
Old 20-04-12, 13:19   #93
ticors

Stage 2
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 44
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

in fiecare dimineata vin astia pe strada cu masina cu butelii de gaz...si mama ce incep sa bata in ele...))
ticors is offline   Reply With Quote
Old 29-04-12, 02:19   #94
R.Equinox

Stage 5
 
R.Equinox's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 4,077
Member of:
[2 Roti]
[DACIA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult dimineata??

Am votat ce-i cu bormasinile..pentru ca uneori se mai aude una..dar..pe mine cel mai mult ce ma enerveaza este ca pe la 5-6 dimineata(cand e somnul mai dulce)..Vrea motanul la cutiuta cu nisip in ballcon...si zgarie usa.....Apoi trebuie sa stau sa ii dau drumu iar...dar de unde..mai sta vreo 30 de min pe geam....Numai sa imi faca mie in ciuda..
__________________
Dacia 1310 L
96/1.4 65 cp
R.Equinox is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -