Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Zona tehnica BMW

Zona tehnica BMW Zona tehnica, secrete, tips&tricks BMW

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-08-07, 13:03   #31
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht


Taci ca mai aliniem inca un urs turbo la start, m-au convins baietii astia de pe aici cu gandurile lor de bine sa ies si eu in strada. Abia astept comentariile lor "dupe" aia[/QUOTE]

ahaaaaaa te-ai hotarit
vec is offline  
Old 01-08-07, 13:10   #32
WPP

Stage 5
 
WPP's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Taci ca mai aliniem inca un urs turbo la start, m-au convins baietii astia de pe aici cu gandurile lor de bine sa ies si eu in strada. Abia astept comentariile lor "dupe" aia[/quote]


Te astept eu pe strada, cu m5-ul m-ai refuzat sau....poate cu ursul turbo nu o mai dai la intors.
__________________
Chiptuning, dealer standalone VEMS, tuning motor...

WPP Tuning
Tel.: 0768 417 627
Email: contact@wpp.ro
Web: www.wpp.ro
YM: catalin_wpp
WPP is offline  
Old 01-08-07, 14:46   #33
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

nu cred ca are curaj cu m 5-ul si cu ursu din punctul meu de vedere pe 400 m WPP ESTE IN FATA
boh_325t is offline  
Old 01-08-07, 15:10   #34
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by WPP View Post
Taci ca mai aliniem inca un urs turbo la start, m-au convins baietii astia de pe aici cu gandurile lor de bine sa ies si eu in strada. Abia astept comentariile lor "dupe" aia

Te astept eu pe strada, cu m5-ul m-ai refuzat sau....poate cu ursul turbo nu o mai dai la intors.[/QUOTE]

M5-ul l-am cumparat pentru ca ma pasioneaza sa merg cu 280 km/h pe autostrada, ursul cu compresor l-am facut pentru ca am putut iar ursul turbo il am pentru ca imi place. Incep sa cred ca reprezint o frustrare pentru tine)NHT-ul pe aspirat sau cu turbo, mai nou Vecu, te-au batut de n-ai avut aer de fiecare data cand a fost cazul, chiar te excita sa iei bataie de la masini lucrate de mine? Cand o sa ma decid sa ies din nou in strada, cu masinile mele personale, cu tine voi incepe, si o voi face cu stil, organizat, filmat si mediatizat ca am vazut ca asa iti placeTine minte, sunt curse la liber, nu conteaza mijloacele, ci doar rezultatul. Cei ca tine m-au facut sa stau deoparte o perioada, se pare ca tot cei ca tine ma vor face sa revinSi iti voi face onoarea sa te bat si cu M5-ul si cu ursul turbo daca tot insisti. Pregateste-te!!
Rabanne is offline  
Old 01-08-07, 15:16   #35
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
nu cred ca are curaj cu m 5-ul si cu ursu din punctul meu de vedere pe 400 m WPP ESTE IN FATA


Looool!!Ma baieti, hai sa punem la bataie cate 1000 de euro de caciula ca sa ne intarim curajul si hai s-o punem de niste curse adevarate, ce ziceti?Vedem atunci care e treaba cu curajul. Ma repet, sunt curse la liber, nu conteaza ce am sub capota ok?Hai sa ne auzim la un telefon sa rezolvam problemele astea ca deja ma mananca palma stanga
Rabanne is offline  
Old 01-08-07, 15:27   #36
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

eu din kte am auzit...zeul ursilor este txa... nu conteaza ce ai sub capota,nos si 1200kg sau 4x4 si 1500kg important este k la kptul a 400m sa fii primul
CZR is offline  
Old 01-08-07, 15:31   #37
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Daca TXA este zeul ursilor, atunci respectul meu pt el este la cote maxime, cu el nu am nimic de impartit. Slickurile si buteliile mele din garaj vorbesc aceeasi limba ca si ale lui

Last edited by Rabanne; 01-08-07 at 15:34.
Rabanne is offline  
Old 01-08-07, 15:33   #38
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

merge cum vrei tu numai sa nu te arzi eu as merge pe mai mult.ce zici?
boh_325t is offline  
Old 01-08-07, 15:34   #39
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
merge cum vrei tu numai sa nu te arzi eu as merge pe mai mult.ce zici?

Te rog, fa-mi o propunere. Eu am banii, tu da-mi motivele
Rabanne is offline  
Old 01-08-07, 15:47   #40
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

momentan masina mea este la vopsit .nu te pot incurca dar mai este putin si iese........k?
boh_325t is offline  
Old 01-08-07, 16:02   #41
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Looooooooool!! Deja va cunosc, sunteti amuzanti. Il astept pe WPP sa raspunda la provocare. MOmentan am de impartit cu el diverse ca masina lui merge. Avand in vedere cate motoare i-ati spart lu NOS'u cu kitul de turbo cu care n-ati fost in stare sa faceti masina aia sa mearga niciodata si care acum pe Vecu merge crima, incep sa cred ca aveti bani de aruncat. Hai sa-i aruncati in folosul cuiva nu?
Rabanne is offline  
Old 01-08-07, 16:18   #42
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

nu pt tine rabane ca am inteles ce ai in cap pt restul lumii care citeste ce scrii a fost un singur motor care era in mintile lui si mergea foarte bine pana ajuns masina cu tot cu motor la unii care au demontat chitul de turbo si cred ca sigur au umblat si pe la motor.si scuze ca iti spun nu asa se fac softurile < urcate in masina da o talpa si dupa aia te duci in casa sa faci softul > daca vrei sa ne intepam ..... ne intepam
boh_325t is offline  
Old 01-08-07, 16:27   #43
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Ai perfecta dreptate, softurile se fac asa cum le faceti voi, spargeti motoare pe rand, pana ramane omu fara bani si vinde masina

Eu habar n-am cum se fac treburile astea, nici nu insist sa te conving ca sunt praf pt ca deja stii. Astept cu nerabdare inca o masina facuta de voi ca sa mai invatz si eu ceva

Uite urmatorul urs turbo care o sa vreau sa-l fac o sa-l aduc la voi ca am vazut ca toate merg de rup si sunt si super fiabile)))))))

Sau poate va bagati si la M5 turbo ca deja au inceput sa soseasca o parte din piese. Va bagati?

P.S. Te rog mult sa ma scuzi daca am fost arogant cu niste tuneri de referinta ca voi de la care am numai de invatzat, ma simt rusinat.
Rabanne is offline  
Old 01-08-07, 16:36   #44
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

hai ca suntem penibili . hai mai bine sa ramana asa cum am vb dupa ce scot masina o sa fii prima persoana apelata de catre mine si ma dau cu cine vrei tu < sso emil sau persoana d-vs > fara suparare dar atunci cand am vrut sa ma dau cu o masina facuta de tine< de voi > am fost refuzat categoric de catre nht BAFTA LA SOFTURI
boh_325t is offline  
Old 01-08-07, 16:46   #45
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Ma da panarama mai esti, ce te ataci asa aiurea, nu tii la tavaleala deloc. De parca ne stim de ieri de azi. Fii mai calm, gusta glumele si ne-om musca noi jugularele cand va veni vremea, pana atunci, si tu si prietenul tau, invatzati ca rivalitatile sunt intre linia de start si linia de sosire. Poate cand o sa intelegeti asta chiar o sa fie ceva reciproc de invatzat
Rabanne is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -