Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Zona tehnica BMW

Zona tehnica BMW Zona tehnica, secrete, tips&tricks BMW

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-08-07, 21:19   #91
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
super tare . ce masina ,,,,,,trage grav...........o fi a mea
am si eu un film cu bohu mai multe, dar nu le pun pe restu :P
bohule, vezi pm - private message..
Attached Files
File Type: wmv boh.wmv (5.60 MB, 310 views)
EvLSant0S is offline  
Old 10-08-07, 11:48   #92
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
am si eu un film cu bohu mai multe, dar nu le pun pe restu :P
bohule, vezi pm - private message..
hai santos ai pus si tu exact cand m-a batut WPP-UL
boh_325t is offline  
Old 10-08-07, 12:14   #93
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Dar trage grav rau de tot WPP-ul .
Guwy is offline  
Old 10-08-07, 12:47   #94
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by Guwy View Post
Dar trage grav rau de tot WPP-ul .
trage ffff tare masina pt clasa lui dar ............si mai departe cu alte masini muuuuuullltttttt mai puternice FELICITARI
boh_325t is offline  
Old 10-08-07, 22:53   #95
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
hai santos ai pus si tu exact cand m-a batut WPP-UL
Mie-mi place filmu, nici nu mai vreau sa-mi aduc aminte cum a fost ..
se vede in film ca tragi tare de volan in plm .. :/
Pe film nu cred ca se vede sau vede doar cine are ochi , inainte sa se puna verde un motociclist a ocupat banda pe care era BOHu ..
si a trebuit sa-l evite BOH`u.. si l-a evitat..
eu eram in spate dreapta si am vazut cate fire de par avea pe mana .. ( am trecut fffff aaproape de el ) a fost tare rau de tot
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DinkO.jpg
Views:	148
Size:	657.8 KB
ID:	320821  
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 11-08-07, 05:44   #96
traby325t

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 4
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Intradevar "trage foarte tare" BOH-u asta trage ca un 2.0 (asta ca sunt eu baiat bun) cu autoblocant si cand e ud pe jos si are cauciucuri proaste care nu ofera pic de aderenta asta ca sa nu zic ca trege ca un 1.8is,in rest e foarte periculoasa dupa cum trege de volanul ala cred ca are un joc foarte mare, un trabant cu motor de aspirator mai ambitios ii da tiruriiiiiiiiiiiiiiiiii. In loc sa va certati eu zic sa le scoateti pe strada sa vedeti ce si cum dupa aia sa fugiti in garaj sa mai reglati un surub ceva si pe urma sa mai incercati... si tot asa pana ajungeti la nilelul.... orice nivel vreti voi.
traby325t is offline  
Old 11-08-07, 05:48   #97
traby325t

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 4
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

cand o sa ma fac si eu mare asa ca voi o sa imi iau un scuter si o sa il fac bi-turbo si bineiteles o sa va provoc )
traby325t is offline  
Old 11-08-07, 11:38   #98
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by traby325t View Post
Intradevar "trage foarte tare" BOH-u asta trage ca un 2.0 (asta ca sunt eu baiat bun) cu autoblocant si cand e ud pe jos si are cauciucuri proaste care nu ofera pic de aderenta asta ca sa nu zic ca trege ca un 1.8is,in rest e foarte periculoasa dupa cum trege de volanul ala cred ca are un joc foarte mare, un trabant cu motor de aspirator mai ambitios ii da tiruriiiiiiiiiiiiiiiiii. In loc sa va certati eu zic sa le scoateti pe strada sa vedeti ce si cum dupa aia sa fugiti in garaj sa mai reglati un surub ceva si pe urma sa mai incercati... si tot asa pana ajungeti la nilelul.... orice nivel vreti voi.
in loc sa vb prostii cred ca ar trebui sa iesi pe strada bineinteles daca ai cu ce eu unu macar am aspirator SCUZE NE CUNOASTEM DE UNDEVA?????
boh_325t is offline  
Old 11-08-07, 14:44   #99
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by traby325t View Post
cand o sa ma fac si eu mare asa ca voi o sa imi iau un scuter si o sa il fac bi-turbo si bineiteles o sa va provoc )
Inca un taran cu 2 clase a venit sa vb. despre BMW , dute ma la sapa ca nu prea ai loc aici .
Guwy is offline  
Old 11-08-07, 15:02   #100
traby325t

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 4
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Prietene nu te supra estima un aspirator e smecher, tu nu ai aspirator tu ai un ... Va luati de Emil (vec), Razvan (NHT) sau de Rabanne asta, eu unul nu va cunosc personal dar ce stiu e ca VECu asta vine la curse de cand vine si a facut ce a facut,si imi aduc eu bine aminte chiar foarte bine cand a iesit NHtu (apirat) pe strada si v-a aliniat pe toti la start si ce sa vezi ca va batut pe toti de va ascultat cu urechea si voi nu asti fost in stare sa recunoasteti cel putin atunci ,pt ca acum nu vai dat, singurul lucru pe cade il auzeam era " a frate am stat cu el,sunt pe acolo e un cacat de masina" prietenilor dupa cate am vazut eu lucrurile stau cam nasol pt voi, doua masini la fel din punct de vedere mecanic, una cu soft de la Rabanne una cu soft de la necunoscuti astia ai vostri, mereu castiga masinila facute de Rabanne, eu ca sa cred? E simplu va unflati in pene aiurea pt nimic, nu ma apuc acuma sa sa insir toate masinile la care am vazut asta, si ma ma refer la aceleasi masini( aceeasi marca aceeleasi schimbari aceeiasi greutate) sa laum spre exemplu nste masini care nu au nico o treaba cu voi, Loganu, unul avea soft nu stiu unde unul la Rabanne duse la dyno amundoua una arata ca are 136 cp unul 102 cp si pe strada ala de 102 cp ii rupea capul, si multe aste masini pe care le-am vazut si se intapla la fel, asta ca sa nu fiti voi destepti si sa ziceti ca ca Rabanne face numai Dacii, am vazut si Audi, Vw, Skoda, Seat, Bmw sa ne aducem aminte de NHT cel putin aspirat) Ford, si multe altele, unde mai punem ca am auzit ca e singurul din Romania care a reusit sa faca soft la Bmw M3 din 2003 dar ce sa stiti voi despre baiati astia, toata lumea aude pana si voi dar nu ati recunoaste niciodata e logic nimanui nu iar place sa fie locul 2
traby325t is offline  
Old 11-08-07, 15:05   #101
traby325t

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 4
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Eu sunt un taran, bine ca sunteti voi de la capitala si faceti treaba... mai ales tu si clubul tau uitat de lume
traby325t is offline  
Old 11-08-07, 15:45   #102
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by traby325t View Post
Eu sunt un taran, bine ca sunteti voi de la capitala si faceti treaba... mai ales tu si clubul tau uitat de lume
Cred ca ma confunzi ...
Guwy is offline  
Old 11-08-07, 19:09   #103
WPP

Stage 5
 
WPP's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by traby325t View Post
Eu sunt un taran, bine ca sunteti voi de la capitala si faceti treaba... mai ales tu si clubul tau uitat de lume
Bai carnatul, parca toata lumea inclusiv eu, rabbane si restul am cazut de acord sa nu ne mai intepam aiurea si vi tu...cine plm esti????

Cand a batut NHT pe toti cand era aspirat???? poate raspunde si razvan la intrebarea asta.

Cand s-a dat vec sau nht cu alt urs turbo ca sa poti sa compari...?????

Aici toata lumea se cunoaste, tu cine esti sa faci afiramatiilea aste...iti zic eu un carnat fustrat.

Scuze dar nu m-am putut abtine
__________________
Chiptuning, dealer standalone VEMS, tuning motor...

WPP Tuning
Tel.: 0768 417 627
Email: contact@wpp.ro
Web: www.wpp.ro
YM: catalin_wpp

Last edited by WPP; 11-08-07 at 19:13.
WPP is offline  
Old 12-08-07, 12:30   #104
boh_325t

Stage 5
 
boh_325t's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 336
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by WPP View Post
Bai carnatul, parca toata lumea inclusiv eu, rabbane si restul am cazut de acord sa nu ne mai intepam aiurea si vi tu...cine plm esti????

Cand a batut NHT pe toti cand era aspirat???? poate raspunde si razvan la intrebarea asta.

Cand s-a dat vec sau nht cu alt urs turbo ca sa poti sa compari...?????

Aici toata lumea se cunoaste, tu cine esti sa faci afiramatiilea aste...iti zic eu un carnat fustrat.

Scuze dar nu m-am putut abtine
nu cred ca trebuia sa te agiti. stii cum trebuie tratat un prost ...........cu indiferenta cred ca este cea mai mare pedeapsa
boh_325t is offline  
Old 12-08-07, 14:22   #105
RED_LAF

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 894
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Bmw 325 Turbo.......... By Nht

Quote:
Originally Posted by boh_325t View Post
nu cred ca trebuia sa te agiti. stii cum trebuie tratat un prost ...........cu indiferenta cred ca este cea mai mare pedeapsa
mare vb pretene,nu va mai enervati cu totii astia ,tratatii cu indiferenta .
RED_LAF is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -