Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 30-06-08, 16:27   #361
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
eu i`ti spun ca am simtit pe pielea mea. si doar dupa ceva timp ai sa`ti dai seama.si e mare realizare sa te intelegi inca foarte bine cu o fosta... care chiar merita mentionata.eu nu am reusit... (nu ma refer la buna, ce mai faci)

A fost o despartire amiabila....dupa 1 an jumate....dar vorbesc cu ea chiar despre orice(chiar orice)...si ne dam sfaturi...Chiar ma bucur ca am ramas buni prieteni si ne rezumam doar la PRIETENI si atat...sa nu mai zic ca acum e logodita...si ma bucur pentru ea...
Dar dupa cum am mai zis....TINE DE CARACTERUL FIECARUIA....
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 13:32   #362
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Thumbs down Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

hmm...la inceput am incercat sa ramanem amici , sa mai vb unele chestii ..sa glumim , lucruri amicale (in gandu' meu credeam ca o sa fie bine , ca nu o sa ma apuce damblalele ) insa chiar asta s'antamplat ...prin discutiile pe care le purtam cu ea vroiam sa o aduc inapoi , insa am vazut ca nu se poate si am decis ca e mai bine sa nu mai vb , in plus , suntem foarte orgoliosi amandoi si nu se baga nici unul dintre noi in seama primul pe mess deci ..cam asta e ...


cu unele "foste" chiar am ramas buni amici , insa unde e dragoste mare , si nu poti sa uiti ....e bine sa nu mai vb , sa fii rece , mai mult rau iti faci
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 13-07-08, 21:44   #363
CmI-user
BMW Driver

Stage 3
 
CmI-user's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 139
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

relatia cu fosta ....s`a incheiat acum putin timp dupa o perioada de vreo 3 luni in care prietenii m`au avertizat k nu va dura mult ....incepusem sa tin putin la ea dar mi`am dat seama k nu merita ....acum nici nu o bag in seama , trec pe langa ea ca pe langa o straina , nici macar un "buna" decizia fiind a mea, ea vroia sa lase loc de salut.Totusi e cam greu sa treaca zi fara sa ma gandesc la ea ,stam si in acelasi cartier..cred k e mai bine asa...
CmI-user is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 03:08   #364
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

prietene cui pe cui se scoate cat de curand va veni alta, si alta si etc
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 10-08-08, 20:57   #365
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

ee acu i-acu hai sa va spun si eu cum e relatia cu fosta ca acum sunt si eu in situatia voastra ....

lumea de pe forum o cunoaste ... la noi s-a incheiat vara asta pe 8 iunie dupa ceva timp .... deocamdata relatia intre noi e ok .. mi aales ca suntem nevoiti sa muncim pe vara impreuna .. vb in fiecare zii etc ... mai incolo nu stiu ce va fii ...

am stat impreuna mult timp ... ca sa nu va mai las sa muriti de curiozitate o sa va zic .. ca erau aproape 10 ani .... asa .. si ... dupa ce ne-am despartit am vazut cat de mult inseamna ea pentru mine si ca era practic totul .. sic alumea mea .. si eu ma invarteam in jurul ei .. acum gravitez in alta parte ... ca un satelit d-ala iesit de pe orbita .. sunt d-aiurea acum .. o iubesc si o iubeam foarte mult .. dar ne-am despartit ... a zis ca nu vrea sa ne mai impacam niciodata ... si sincer imi doresc chiar daca nu ne mai impacam sa ramanem prieteni .. desii e greu sa stai langa cineva la care tii si ai inca sentimente ... nici nu vreau sa ma gandesc cum va fii ziua in care totul se va termina ........ este foarte aiurea ... lumea zice sa gasesc pe altcineva ... ok .... dar ..e greu ... e foarte greu ....

ps . am crescut impreuna eu am 24 de ani ... ea are 21 ... faceti si voi un mic calcul


respect ......

iubiti-va fameile ca o sa plangeti ca prostii dupa ele ... ascultati sfatul unui patit
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 10-08-08, 23:42   #366
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

stiu cum e...eu de ultima pretena m`am despartit acum un an....si nici acum nu am uitat`o....cel mai mult ma doare ca acum nu ma mai cunoastem.trecem pe strada ca doi straini..o salut ,se uita in alta parte....dar asta e....sincer am ajuns sa cred ca in ziua de azi fetele nu mai cauta dragoste ,,,ci doar putere ,bani si masini "smekere" . . asta e viata..pacat ca s`a ajuns aici . . .!
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 10:00   #367
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
am vazut cat de mult inseamna ea pentru mine si ca era practic totul .. sic alumea mea .. si eu ma invarteam in jurul ei .. acum gravitez in alta parte ... ca un satelit d-ala iesit de pe orbita .. sunt d-aiurea acum .. o iubesc si o iubeam foarte mult.
Told her that lately?
Fac pariu ca o vrei inapoi. Stii ca fetele se inmoaie la cuvintele de genul.
Ai putea sa o impaci.


PS: NU IMI VINE SA CRED!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 11:06   #368
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

gabi, nu e povestea asa usoara intre ei, ar fi fost simplu pentru amandoi daca ea ar fi fost convinsa de cuvintele lui asa usor, sau daca el ar fi renuntat la idee pur si simplu, numai ca viata asta-i o m_ista, si te lasa sa te chinui dupa o relatie de genul asta, pana iti vine sa mori...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 12:53   #369
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

Fac pariu ca dupa o pauza de 3 luni (sa zicem asa) si ea o sa se gandeasca la posibilitatea de a se impaca. Ce naiba? Nu o fi dracu' asa negru pt Psycho ... mai ales ca e baiat de treaba.

Cat despre relatia mea cu actuala fosta (adica ultima fosta in ordine cronologica) e cam aiurita. Ma cam vrea, eu nu prea o vreau - o cam vreau, nu prea ma mai vrea ea ... si toooot asa cu joaca asta. Bine ca nu se implica niciunul emotional. Ramanem doar la a incerca sa (re)aprindem focu' ala. Bine ca nu iese, oarecum nu prea am incredere in ea (am mai spus-o) si cred ca e bine sa raresc foarte mult discutiile cu ea.

Last edited by Mustang; 11-08-08 at 12:57.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 15:53   #370
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

dupa parerea mea..eu nu cred ca cei de se combina la varsta de 15-16 ani si o duc 10 ani se afla intr-o iubire ! poate a fost la inceput, pe vremea cand erau doar 2 copii ! pe parcurs incet incet a devenit obisnuinta,,,vorba lu psycho, au crescut impreuna ! poate se iubesc dar altfel.. e normal sa duci lipsa cuiva dupa 5-10 ani... dar poate pe de o parte e bine ca se intampla asa,poate mai tarziu se va realiza ca era poate obisnuinta si va regasiti iubirea intradevar!

Nu fac nici o remarca la situatia lui psycho, ci vorbesc in general despre situatia de a te cupla la 15 ani si a ramane 10...

Si uneori obisnuinta e mai puternica decat dragostea, si se realizeaza ca unu fara altu nu prea se mia poate,atat el cat si ea nu se descurca fara celalalt si se ajunge l o impacare de comun acord mai mult decat din iubire! Nu stiu eu am o tipa care e de 9 ani cu unu.. a fot cu mine dar mi-a zis ca orice ar fi tot la el se intoarce si nu ca-l iubeste ci ca au prea multe impreuna si au siguranta zilei urmatoare, pe cand cu mine CUCU desi am trait 6 luni cat am fost impreuna intens si ne-am iubit...

Last edited by Eugen_TL; 11-08-08 at 15:55.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 16:00   #371
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

nu prea mai prezinta incredere fetele in ziua de azi..eu since rnu pot sa mai am incredere...eu eram plecat cu pretena unuia....si a sunat`o cand era cu mine...am oprit motor totul...si i`a zis k e in pat,ca doarme si vorbesc a doua zi si ca e obosita.bla -bla..deci ce incredere sa mai am?
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 16:35   #372
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

Se poate avea incredere in orice tipa, dar trebuie sa o faci sa constientizeze ca minciuna, ascunzisurile nu isi au rostul.
Daca incearca sa faca o magareata, trebuie sa ii dai peste nas asemanator, sau prin o metoda mai simpla. Personal o prefer pe prima. Doare mai rau sa i-o platesti cu aceeasi moneda, decat sa ii oferi nr 38 la papuci. Daca ii faci de 2 ori asa, va intelege si o sa adopte una din cele 2 poziti:
- se conformeaza si nu mai calca pe bec
- iti da papucii pe motiv ca nu esti intelegator, sau ca esti paranoic (chiar daca, sa zicem, o vezi de mana cu altu' - e doar un prieten)
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 16:38   #373
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

pai mai aud in ziua de azi ca ele vor o relatie libera..sta cu mine,dar mai iese la un suc cu alt baiat si chestii.dastea ceea e eu nu suport....plus ca mai rad si toti de tine...eu prefer sa astept o fata care sa se multumeasca doar cu mine...chiar daca sa zic e mai mica decat mine cu 3-4 ani e mai intelegatoare....
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 17:37   #374
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

Desi suntem offtopic GROSOLAN, iti pot spune sa cauti una mai mare ca tine.
Astea care zici tu ca se multumesc doar cu tine, vor ajunge la varsta in care vor incerca sa iasa la suc si cu un alt baiat.

La 20 de ani am gasit o fata de 23 de ani care m-a vrut initial doar pt sex, pe care (fara sa vreau) am innebunit-o si ne-am combinat. Avem 9 luni impreuna, momentan nu cauta altceva. Just me. Am spus pe alt topic sau chiar pe asta ca ma mai compara cu fostul din cand in cand - eu nu m-am atasat suficient de mult de ea ca sa ma intereseze prea mult astea.
Cele mai mari tin mai mult la relatie .. nu sunt ca pitipoancele astea: NON-EXCLUSSIVE.
Nici mie nu mi se par ok chestiile spuse de tine mai sus. Noi daca iesim cu alta la suc, ni se da papucul, ele au voie...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 21:40   #375
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Care este acum relatia cu fostul sau fosta?

pai eu de un an sunt singur din acest motiv.de cat sa accept orice proasta mai bine astept
D o n n is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:03.


- Copyright 2024 4Tuning