Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 20-09-10, 13:44   #2806
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sansa trebuie sa mi.o dea ea mie ... ea nu vrea sa fim impreuna...doar sa mai vbim cateodata atata tot....
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 13:49   #2807
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Aoleooo, nasol. Stiu cum e... Ma scuzi ca te intreb, dar dupa ce a-ti rupt-o cine a cautat pe cine? Ea pe tine sau tu pe ea?
=Virus= is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 13:51   #2808
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

dupa ce am terminat.o vreo 4 luni nici unu din noi...dupa 4 luni eu pe ea...nu mi.a raspuns....si acum1 luna - 1 luna jumate i.am lasat un mesaj si akm 2 zile mi.a raspuns si acum vb intruna cu mine. dar eu am cautat.o
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 13:59   #2809
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Nu stiu exact ce sa cred, adica e clar ca tu esti topit dupa ea, dar ea mi se pare oarecum dezorientata. Sau ii place sa stie ca o vrei si de asta nu cedeaza. Eu te sfatuiesc sa incerci dar sa iti impui o limita totusi. Exact ce ti-am spus si mai sus. Incerci, vezi ce iese, daca iese bine si sunteti iar impreuna foarte bine, dar iti stabilesti o limita (care crezi tu) pe care o respecti. Daca ajungi la respectiva limita si tot nimic nou o lasi balta si iti vezi de viata ta.
=Virus= is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 14:00   #2810
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

iar cu a2a kre ma roaga intruna sa o iert...nu merita sa mai incerc?
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 14:02   #2811
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Daca gandul tau va fi mereu la prima nu o sa te simti tu bine.

LE: poate pare putin egoist dar important e sa fii tu cu inima impacata.
=Virus= is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 14:04   #2812
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

multumesc mult pt sfaturi...am sa incerc sa vb cu prima pana la o limita...va tin la curent:*
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 15:36   #2813
Eugen01m

Stage 1
 
Eugen01m's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 23
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

O prima greseala a fost ca ai tras tu de ea (cand ai telefonat) , iar din ce spui tu, esti pe calea 'fericita' a amicitiei , fenomen din partea lor pe care nu am reusit sa-l inteleg niciodata .
Eugen01m is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 15:58   #2814
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

crezi ca a inteles cineva chestia asta cu amicitia? DOAR ELE O INTELEG!
daca reuseste cineva da rezolve enigma asta este rugat sa posteze "ecuatia"

sfatul meu. ORICINE merita a doua sansa dar depinde de cine este acel ORICINE.
incearca sa dai o sansa dar traseaza-ti cateva reguli. vezi ce iese.
cel putin o sa fi impacat cu gandul ca ai incercat dar n-a mers.

Last edited by MihaiS; 20-09-10 at 16:00.
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 18:03   #2815
midnight_rider
2 Roti

Stage 3
 
midnight_rider's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 152
Member of:
[2 Roti]
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by lovesux View Post
sansa trebuie sa mi.o dea ea mie ... ea nu vrea sa fim impreuna...doar sa mai vbim cateodata atata tot....

Asa ceva mi s-a intamplat si mie, wasn't my fault, am iertat si am luat vina lui pe umerii mei (sau poate am gresit si eu putin si nu mi-am dat seama, who knows?), am lasat de la mine mult si bine, i-am zis, "hai totusi sa mai incercam o data", da sigur, de unde...am incercat de n ori timp de vreo jumatate de an si nimic...m-am lamurit, nici nu mai incerc, nici nu ma mai intereseaza, nu reusesc sa uit dar imi ocup timpul si mintea cu alte treburi.

P.S. faza cu "let's be just friends" nu merge, tot tu ai de pierdut!
midnight_rider is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 18:15   #2816
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Ciorba reincalzita nu are acelasi gust. Din moment ce ati terminat-o, sa ramana asa. La minte mea...cand cineva cu care ai fost te vrea ca amic, mai mult incearca sa te indeparteze. Deci: capul sus, fii tot timpul ocupat cu altceva, nu sta de unul singur sa iti plangi de mila, nu te imbata si o sa treaca.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 18:38   #2817
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

De pus in rama.
https://www.youtube.com/watch?v=vY0wA...eature=related
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 19:26   #2818
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by silviu_fxx View Post

"Ar trebui batute in piatra pe arcu de triumf".Eu il urmaresc pe Mircea in fiecare seara la Sinteza Zilei si la In Gura Presei,este un om cu o experienta vasta de viata si care da niste sfaturi foarte bune.Deci da,ar trebui pus in rama.

Iar in legatura cu relatia de dupa relatie.E groazinca,e oribila,e o tortura psihica pe care tre sa fi ori idiot ori retardat mintal si sa nu realizezi.Din moment ce tu cu tipa aia ati avut o relatie,ai vazut-o goala(etc),ati avut niste sentimente si toate astea acuma cand o vei vedea ca iti povesteste ce bine ia dat-o unu aseara tu efectiv vei inebuni.Lulu Lulu

Daca fata nu a mai vrut relatia si ati rupt-o.Nu mai incerca acum sa te agati de orice speranta de a fi pe langa ea.La naiba nu te va ajuta cu nimic,ea vede asta ,se bucura si zambeste cand tu te tavalesti in chinuri.

A fost ceva frumos,ati avut momente frumoase,declaratii bla bla bla.Lasa sa ramana asa,lasa sa te doara umpic acum si sa ramana o amintire frumoasa in viitor,iar peste mult timp cand va veti intalni cu copii la MC,sa va puteti zambi unu altuia doar pentru simplu fapt ca odata ati fost legati unu de celalat.

Si apropo nu crede ca fetele vor un catelush langa ele,vor un baiat puternic,tare de caracter insa si cu simtul iubirii.Ce incerci tu sa faci acuma e exact ce face un caine cand nu e dus afara,se freaca pe langa stapan a prost.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:01   #2819
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Pe mine piesa atasata m-a ajutat sa trec peste multe, mai ales dupa ultima relatie (de 1 luna s-a terminat) care a fost si cea mai lunga si ce mai sentimentala si etc, stiti voi, toti ne-am ars sau daca nu, ne vine randu ).Sfatul meu, dupa despartire : delete din tot(mess, tel etc) fara nicio legatura, nu o cauta, daca o cauti isi va da seama ca esti disperat si o sa-si bata joc de tine, si chiar daca mai ai ceva ce ai vrea sa-i spui, nu ii spune, tine in tine tot sau mai bine zi la o papusa/alta persoana/perna orice sa te descarci, indiferenta doare cel mai rau.Inca ma mai doare si pe mine cand o vad pe fosta pe strada, dimineata ni se suprapun drumurile putin, o mai vad in oras, am vazut-o deja cu altu, cred ca are pe altu etc dar din astea mi-am dat seama ca ea nu sufera si eu am suferit degeaba si incerc sa traiesc si eu cum pot, nu trece usor dar trece .

Raspuns la intrebarea pe care o pun uni : "de ce detele de peste tot si niciun dialog etc ?" pentru ca e mai bine cand nu stii ce face, cu cine e etc, de exemplu daca tu ii dai ignore si ea are pe altu si isi pune la avatar poza cu el, tu nu ai cum sa vezi deci nu vei stii ca ea are pe altu sau cu cine e si ce face, si poate te amagesti singur ca "sigur nu are pe altu, sufera inca dupa mine etc" si e mai bine asa )) fara sa stii ce face.Pana la urma adevarul tot se afla dar cand il vei afla peste ceva timp poate si tu vei avea pe alta si/sau te va durea-n cot.

Si da, ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust, o stiu din propria experienta, dupa impacare merge bine maxim cateva zile, apoi iar vin certurile si etc.Am vazut cu ochii mei si in propria relatie, asta ultima, cea mai lunga, de 9 luni


"..tot raul e spre bine, esti
barbat pana la urma rolul tau ca individ e sa gasesti alta mai buna"
Attached Files
File Type: mp3 Cheloo - Toate femeile.mp3 (4.60 MB, 22 views)

Last edited by Champion; 20-09-10 at 20:07.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:09   #2820
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

niste cuvinte ft puternice...dar multumesc chiar aveam nevoie de asa ceva si cred k ai dreptate am sa mai vorbesc cu ea din cand in cand...dar atat...nimic mai mult...iar pe a2a fata pt cineva kre a zis k ar trebui sa acord a2a sansa sa stii k am acordat a2a sansa si s.a repetat povestea...acum vrea o a3a sansa...si nu stiu dak mai are rost ? oricum va multumesc pt sfaturi:*
lovesux is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:04.


- Copyright 2024 4Tuning