Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-10, 18:41   #2701
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

in sfarsit cu siguranta am plictisit topicul cu aceasta poveste eu ii pun punct...desii nu trebea sa-mi bat capul...am lamurit intr-un fel sau altul treaba
73dy is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 20:23   #2702
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Rob3rt View Post
Ca sa te lamuresc..nu am nimic nici cu tine nici cu ea...sunt fan 4 tuning si tot umblu pe aci..stiind ca ea a fost cu tine ceva timp si stiind care cum ce s-a intamplat intre voi am fost surprins neplacut sa vad ca te vaiti pe aici desii lucururile astea ar fii trebuit rezolvate intre voi..personal..nu cu toata romania pe cap..asa.si mi-am facut cont pentru ca eu nu am id'ul tau ca sa pot lua legatura cu tine..si mi s-a parut cel mai simplu sa te contactez aici.dar ma rog hai sa nu ne luam de par acu ca muierile pe un simplu site ca nu cred k intereseaza pe cineva problemele tale cu ea..sau ale mele cu ea.. Partea frumoasa ..e ca si ea si fata dinaintea ei(din cate mi-a spus ea) si-au refacut viata si o au mult mai buna decat o aveau inainte..tu de ce nu faci la fel? ea nu cred k s-a plans in public asa de relatia cu tine..dar ma rog..problema voastra incearca sa o rezolvati in particular nu pe toate site'urile

Ce fan 4tuning esti tu ma ?) Esti pe forum din 2010,ai fost la vreun eveniment,la vreo intalnire,ai facut ceva ? Omul nu a spus numele,nu a spus nimic,doar a spus povestea lui. Vezi de treaba ta si de forumurile unde ai treaba nu mai veni aici,navigai tu pe google si ai gasit ca o zis omu si ti-ai dat seama dupa nume cine e. Doamne ce oameni )
VladM is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 07:33   #2703
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Jose Armando!!!
Uoooof....
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 13:06   #2704
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Mai lipsesc amantele si amantii sa-si faca aparitia aici
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 13:07   #2705
Babutz

Stage 5
 
Babutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 444
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
Mai lipsesc amantele si amantii sa-si faca aparitia aici
=))=))=))=))=))=))=)))
Babutz is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 14:41   #2706
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
Mai lipsesc amantele si amantii sa-si faca aparitia aici
adevarat...



maine, poimaine se scriu sf-uri din povestile de pe aici
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 14:43   #2707
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Nu era mai usor sa va dati pm-uri ?
DTH is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 15:51   #2708
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
adevarat...



maine, poimaine se scriu sf-uri din povestile de pe aici
Macar sa puna unu o poza cu fata..sa vedem daca se merita aceasta emisiune "Acces Direct"

Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 15:59   #2709
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ce-a mai mare prostie care o pot face 2 barbati este sa se certe pt o femeie...
recunosc ca mi-ar placea ca doua tipe sa se certe pt mine dar sa ma cert cu un prieten, amic sau chiar alt baiat pentru o fata... sunt destule pentru toti. voi va certati acum ajunge-ti fa faze nu chiar placute, iar ea va trece maine cu altul de mana uitandu-se la voi cum va injurat si cum va sparge-ti capetele...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 21:33   #2710
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

eu am pierdut firul ) pe scurt va rog
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 02:46   #2711
amg_0001

Stage 3
 
amg_0001's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 115
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
spui ca nu s-a plans...tu imi demonstrezi exact contrariul...i-am cerut sa ne intalnim..si nu o data...a refuzat...sau a amanat.nu inteleg care ar fi problema ta...iti dai seama ca tie nu ti ar fi spus chiar tot...decat partea care i place ei...si inca ceva...ea habar n-are despre fosta...ba chiar era geloasa cand urma sa ma vad cu ea in fine...vorbesc cu ea...si suntem buni amici...din ce am spus si cu cateva pagini in urma a vrut sa ne impacam,am refuzat o prieteneste si gata.si inca ceva...ca vad ca tot vorbesti cu luanda...transimte i tu sa nu se mai planga ca a avut viata grea cu mine sau mai stiu eu ce...ca o data am facut o fericita...si vedeam eu asta...si nu cred ca am facut o eu vreodata sa se taie pe maini sau sa vrea sa se omoare cum facea candva si chiar nu inteleg de ce atata caz pentru nimic...nu inteleg de ce ei(luanda si tilica) nu au liniste noaptea...oriunde postez...hop si tilica...le-am cerut asa ma lase in pace,cer prea mult?eu i-am lasat si eu nu ma plang aici...defapt m-am plans acum cateva luni...dar vad ca lumea racaie c.... pentru?nu fac decat sa i lamuresc..pe cei ca tine cu situatia.in rest..nu cred ca m-am mai plans eu pe aici...si faza cu id ul...greu ti era sa i l ceri...ma rog........si pan la urma pentru asta e facut thread ul,nu?ca sa ne spunem of-ul referitor la femei
Salut fratilor Ati inceput sa pregatiti o noua telenovelå mioriticå?Sau ati gasit forumul , ca punct de intilnire si cearta. Aveti probleme ? Le puteti rezolva pe privat , dar nicidecum in public , Sau cel mai simplu lucru este , ca fiecare dintre cocosei sa puna materia cenusie in functie , si sa se gindeasca ,ca nu are rost o asemenea expunere in public, pentru o domnisoarå . FITI DESTEPTI , CA DE PROSTI GEME REPUBLICA
amg_0001 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 14:04   #2712
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Haha mersi, mi-ati facut ziua mai frumoasa, am ras bine de voi )
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 21:33   #2713
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Azi am terminat o relatie de 3 ani care in mare parte a fost plina de certuri si contraziceri dar totusi speranta ca fata se va schimba si va revenii pe drumul cel bun,a murit pana la urma.Stiu ca imi va fi greu sa trec peste dar mai bine mai tarziu decat niciodata.Chiar nici acum nu imi vine sa cred ca s-au dus 3 ani dar timpul vindeca totul
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 14-02-10, 21:52   #2714
Reality Check

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 44
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

N-am avut vreme sa citesc TOT ce s-a scris la acest subiect si e foarte posibil sa fi trecut cu vederea mesaje de valoare si care sa propuna solutii nobile. Spun asta pentru ca am ramas surprins de multimea acelor care cred ca poti trece mai usor daca te arunci in bratele altcuiva sau a celor care socotesc ca trebuie sa te razbuni.
Cred ca cel mai demn mod de a reactiona atunci cand ai fost parasit este de a multumi fostului/fostei pentru momentele frumoase petrecute impreuna. Apoi, desi simti ca uneori viata s-a naruit, ca nu mai ai pentru ce trai sau ca ti-ai pierdut orice reper (asta in cazul in care chiar iubesti persoana respectiva), e bine sa-ti iei timp pentru a fi singur. E o perioada in care te simti extrem de vulnerabil, in care ti se pare ca trebuie sa umpli neaparat golul ramas si risti sa suferi si mai mult, sau sa faci pe altul/alta sa sufere.
Cat despre posibilitatea uitarii: depinde mult de gradul de implicare in relatie, depinde de structura interioara a fiecaruia. Eu nu pot spune ca am uitat vreuna dintre femeile pe care le-am iubit -fata de una ma simt in continuare foarte vinovat (desi au trecut 7 ani de atunci) -, dar timpul trece si vindeca ranile.
Reality Check is offline   Reply With Quote
Old 15-02-10, 08:26   #2715
Babutz

Stage 5
 
Babutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 444
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Reality Check View Post
N-am avut vreme sa citesc TOT ce s-a scris la acest subiect si e foarte posibil sa fi trecut cu vederea mesaje de valoare si care sa propuna solutii nobile. Spun asta pentru ca am ramas surprins de multimea acelor care cred ca poti trece mai usor daca te arunci in bratele altcuiva sau a celor care socotesc ca trebuie sa te razbuni.
Cred ca cel mai demn mod de a reactiona atunci cand ai fost parasit este de a multumi fostului/fostei pentru momentele frumoase petrecute impreuna. Apoi, desi simti ca uneori viata s-a naruit, ca nu mai ai pentru ce trai sau ca ti-ai pierdut orice reper (asta in cazul in care chiar iubesti persoana respectiva), e bine sa-ti iei timp pentru a fi singur. E o perioada in care te simti extrem de vulnerabil, in care ti se pare ca trebuie sa umpli neaparat golul ramas si risti sa suferi si mai mult, sau sa faci pe altul/alta sa sufere.
Cat despre posibilitatea uitarii: depinde mult de gradul de implicare in relatie, depinde de structura interioara a fiecaruia. Eu nu pot spune ca am uitat vreuna dintre femeile pe care le-am iubit -fata de una ma simt in continuare foarte vinovat (desi au trecut 7 ani de atunci) -, dar timpul trece si vindeca ranile.
Sunt de acord ca timpul le rezolva pe toate...si cu perioada de singuratate
Babutz is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:50.


- Copyright 2024 4Tuning