Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > Cursa Craiovei - VITEZA - 29-10-2006 by Ghost - Aeroport Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-06, 12:46   #286
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: Discutii despre cursa

Nu mi-a placut ca nu s-au mai facut libere. Pista cam scurta sub 400 metrii, din cauza locatiei presupun, nu mai era loc de franare. Cam atat. Frumos per total.
__________________

www.rustans.ro
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 12:53   #287
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by yknot View Post
te-ai coborat sub nivelul tau sa te dai cu un renault de cateva mii de euro cu un motor de 120 cp la baza???
... te gandeai sa-ti iei revansa cu renaultul?.... mai ai de muncit
motorul nu este de renault 5....daca omul facea dintr-un motor de renault 5 ceea ce a reusit ieri pe pista....si masina sa fie masina....cu scaune.. cu tobe.. cu grile...tot tacamul....tot respectul pentru el...ii strangeam mana si il felicitam...este cineva in iasi care are un astfel de renault....care LUCREAZA pe un MOTOR renault....motorul masiniii ...daca ma intelegi.....la noi in tara in general nu se apreciaza banii investitzi de cineva intr-o masina....oricine investeste intr-o masina este considerat un bogatas arogant....si la putere este in continuare populismul ieftin ......
Cum crezi tu vreodata ca imi permit sa imi risc masina mea de cateva zeci de mii de euro ....cand domnul de pe renault probabil ca isi achizitioneaza un motor de volvo cu vreo 500 de euro...cand eu dau numa pe bujii 100......deci eu apreciez munca unor oameni,dar ar trebui sa se traga intre ei acolo ....fara portiere,scaune....cu motoare de salupa puse pe un schelet metalic.....raman la parerea mea....ti-ai luat un golf 5 benzina 1,6 de ex.....schimba absolut tot la acest motor....si la masina in general.....tot tacamul....dar pastreaza masina si motorul ei si bate pe toata lumea si atunci ai sa ai respectul meu...pana atunci continuatzi sa aruncatzi cu noroi in oameni ca mine,care investesc bani si pasiune in masinile lor si sa sustinetzi diverse persoane care monteaza nu stiu ce motoare pe nu stiu ce cadavre gasite prin cimitire de masini,care merg 300 de km si mor sau dupa 2 liniutze mai repara vreo 2 ore la masina ca sa poata pleca si el acasa....si o sa progresam sigur si o sa ne aliniem sigur cu piatza de tuning europeana....pana atunci sa auzim numai de bine.

Sa nu o luatzi in nume de rau,dar asta este adevarul...numai ca eu am curajul sa-l spun.
-ZZ- is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 13:05   #288
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Discutii despre cursa

daca a filmat cineva evolutia celor 2 motociclisti care au facut "scandal" la inceputul cursei si intre grupe si mi-o poate trimite/pune pe un site de filesharing as aprecia foarte mult
va multumesc
__________________
muČ
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 14:59   #289
DaBULL

Stage 1
 
DaBULL's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 21
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by radu_lkv View Post
am strigat in gura mare la start, de fiecare data cand m-am dat ca dau avans minim o masina la fiecare adversar (cei care erau langa start pot sa confirme), tocmai k sa nu se mai ridice cate un nimeni tastaturist frustrat sa zica, ca nu am castigat cum trebuie !

revansa nu mi-a cerut-o cel cu subaru, ci alex cu mustangul, dar din nefericire la ora 13 trebuia sa plec urgent cu serviciul din localitate... cei care ma cunosc stiu ca ma dau de 1000 de ori cu toti, dar acum chiar intervenise ceva f important pt mine!!!

vreau totodata sa-i felicit pe cei cu care m-am dat azi, mi s-au parut baieti de treaba, cu masini f frumoase si sa-mi cer scuze lui alex ca nu ne-am dat de mai multe ori!

iar tie chuckie iti trimit o provocare la start langa mine k vad ca esti cu gura mare
Asta e prima oara cand postez pe un forum de acest gen, asta nu pentru ca nu am nimic in comun cu acest domeniu ci pentru ca sunt de parere ca faptele conteaza si nu vorbele!!

Dar..... vazand ca s-a iscat o oarecare polemica vis a vis de cursa dintre EVO 9 si IMPREZA WRX(al carui proprietar sunt) cred ca ar trebui sa lamurim cateva lucruri.
Faptul ca ,,ai strigat in gura mare la start, de fiecare data cand te-ai dat ca dai avans minim o masina la fiecare adversar" (LUCRU PE CARE IL CONFIRM SI EU CA ASA A FOST) nu face te deosebeste cu nimic de acei ,,tastaturisti frustrati" pe care ii critici.
Sincer nu cred ca am venit eu sau tipu' cu MUSTANG-ul si ne-am pus langa maria ta la start cu un LOGAN sau cu cine stie ce DIESEL OBOSIT ca sa STRIGI TU IN GURA MARE SA TE AUDA TOTI OLTENII CA NE DAI AVANS!!!
Lucrul pe care l-ai facut tu are dupa mine doar 2 explicatii : ori esti foarte bazat pe ce poate masina ta, ori esti arogant si iti desconsideri adversarii. Din cate am inteles masina ta este cam STOC, dupa cum spui tu, deci nu vad cat de bazat poti fi pe o masina stoc sa bata lejer un MUSTANG GT si un SUBARU IMPREZA WRX ambele modificate mai mult sau mai putin.
Astfel, pentru mine, concluzia e simpla ori masina ta nu deloc stoc si iti permite sa faci afirmatii de acel gen, ori varianta 2 de mai sus!! Cred ca raspunsul il sti doar tu.

Daca nu as fi schimbat treapta a 4 a prea devreme si te-as fi batut ce ai fi zis atunci? Ca mai lasat???

Sincer nu imi plac discutiile de acest gen dar chiar m-a deranjat gestul tau si discutiile pe acesta tema de pe forum.
DaBULL is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 15:55   #290
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Discutii despre cursa

sunt d acord cu sharpe
oricum...cred k lumea a inceput sa inteleaga km c s intampla ...
masinile incep sa devina din c in c mai competitive
tocmai d aia stiu kteva exemple kre au preferat sa stea aksa,inkdrarea in grupe nefiindu-le favorabila
__________________
www.czr.ro
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 16:23   #291
AlecsM
Dream Squad Member

Stage 5
 
AlecsM's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by AR33COP
care a fost cea mai tare masina la grupa cea mai mare?mustangul?

Quote:
Originally Posted by EVOLUTION8 View Post
Nope.
EVO 9 ..........
.....ai grija k aia nu a fost "cea mai mare grupa" .... grupa la care am participat io este grupa H ...
... k nu a mai putut Radu sau a avut nush ce problema si a trebuit sa plece si nu a apucat sa simta ...NOS ... nu este problema mea ...
ps ...nu consider ca Radu este arogant .... e ok
...nu stiam ca asa a zis ..."ca ne lasa sa plecam in fatza"...e urat
...m-a dezavantajat mult suprafatza ...masina imi sarea de spate si nu aveam derentza la viteza ...motiv pentru care ... s-a stricat ceva la masina ...nu stiu exact ce ...
oricum ...mustang-evo - 0-1 ....deokmdata

felicitari pt organizare ...a ost ok insa nu prea au fost masini la grupa mea
felicitari alexius ....ce ochelari tari aveai ...insa nu prea era soare ))
bafta
__________________
AlecsM is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 16:36   #292
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by DaBULL View Post
Asta e prima oara cand postez pe un forum de acest gen, asta nu pentru ca nu am nimic in comun cu acest domeniu ci pentru ca sunt de parere ca faptele conteaza si nu vorbele!!

Dar..... vazand ca s-a iscat o oarecare polemica vis a vis de cursa dintre EVO 9 si IMPREZA WRX(al carui proprietar sunt) cred ca ar trebui sa lamurim cateva lucruri.
Faptul ca ,,ai strigat in gura mare la start, de fiecare data cand te-ai dat ca dai avans minim o masina la fiecare adversar" (LUCRU PE CARE IL CONFIRM SI EU CA ASA A FOST) nu face te deosebeste cu nimic de acei ,,tastaturisti frustrati" pe care ii critici.
Sincer nu cred ca am venit eu sau tipu' cu MUSTANG-ul si ne-am pus langa maria ta la start cu un LOGAN sau cu cine stie ce DIESEL OBOSIT ca sa STRIGI TU IN GURA MARE SA TE AUDA TOTI OLTENII CA NE DAI AVANS!!!
Lucrul pe care l-ai facut tu are dupa mine doar 2 explicatii : ori esti foarte bazat pe ce poate masina ta, ori esti arogant si iti desconsideri adversarii. Din cate am inteles masina ta este cam STOC, dupa cum spui tu, deci nu vad cat de bazat poti fi pe o masina stoc sa bata lejer un MUSTANG GT si un SUBARU IMPREZA WRX ambele modificate mai mult sau mai putin.
Astfel, pentru mine, concluzia e simpla ori masina ta nu deloc stoc si iti permite sa faci afirmatii de acel gen, ori varianta 2 de mai sus!! Cred ca raspunsul il sti doar tu.

Daca nu as fi schimbat treapta a 4 a prea devreme si te-as fi batut ce ai fi zis atunci? Ca mai lasat???

Sincer nu imi plac discutiile de acest gen dar chiar m-a deranjat gestul tau si discutiile pe acesta tema de pe forum.


ai inteles total aiurea
imi pare rau k te-ai simtit jignit
nu am facut-o pt nine sau pt alex ci tocmai pt publicul de *** care mereu subestimeaza evo si de fiecare data cand m-am dat gasea scuze pt subaru ...
masina nu o sa mai fie 99% stock k acum peste o saptamana si atunci se va vedea

daca ma bateai te felicitam cu zambetul pe buze si nu comentam nimic, k doar nu ma bateai cu un logan vb ta

inca o data imi cer scuze daca k te-am jignit neintentionat
__________________
ex LKV, now EVO IX Redefines My Cornering
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 16:46   #293
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by AlecsM View Post
.....ai grija k aia nu a fost "cea mai mare grupa" .... grupa la care am participat io este grupa H ...
... k nu a mai putut Radu sau a avut nush ce problema si a trebuit sa plece si nu a apucat sa simta ...NOS ... nu este problema mea ...
ps ...nu consider ca Radu este arogant .... e ok
...nu stiam ca asa a zis ..."ca ne lasa sa plecam in fatza"...e urat
...m-a dezavantajat mult suprafatza ...masina imi sarea de spate si nu aveam derentza la viteza ...motiv pentru care ... s-a stricat ceva la masina ...nu stiu exact ce ...
oricum ...mustang-evo - 0-1 ....deokmdata

felicitari pt organizare ...a ost ok insa nu prea au fost masini la grupa mea
felicitari alexius ....ce ochelari tari aveai ...insa nu prea era soare ))
bafta


la fel mii de scuze si tie daca te-am jignit
si tu esti un tip super ok si regret nespus k nu ne-am mai dat o data, dar chiar am avut niste super probleme de rezolvat. acum de ex sunt in constanta
sunt aproape sigur k la grupa H ma bateai (adica cu NOS - nu cred ca aveam vreo seansa)

felicitari pt marele premiu MERITAT DIN PLIN! felicitari pt masina!
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 17:23   #294
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by AlecsM View Post
.....ai grija k aia nu a fost "cea mai mare grupa" .... grupa la care am participat io este grupa H ...
... k nu a mai putut Radu sau a avut nush ce problema si a trebuit sa plece si nu a apucat sa simta ...NOS ... nu este problema mea ...
ps ...nu consider ca Radu este arogant .... e ok
...nu stiam ca asa a zis ..."ca ne lasa sa plecam in fatza"...e urat
...m-a dezavantajat mult suprafatza ...masina imi sarea de spate si nu aveam derentza la viteza ...motiv pentru care ... s-a stricat ceva la masina ...nu stiu exact ce ...
oricum ...mustang-evo - 0-1 ....deokmdata

felicitari pt organizare ...a ost ok insa nu prea au fost masini la grupa mea
felicitari alexius ....ce ochelari tari aveai ...insa nu prea era soare ))
bafta
Domnul ALex.Faci o confuzie.
Masina ta este Gt-ul si are 300 de bhp stoc.Da ?
Bun pt. asta ai fost inscris la Gr. G adika 251 - 300 fara NOS
Bun tu cu NOS sareai la Gr. H adika 300 *1.4 = 420
La H singura masina a fost TXA-ul cu 315 bhp,care nu a mai luat startul si tu ai castigat gr. H.Corect ?
Deci EVO nu avea ce sa caute la H cu 280 de bhp.
Daca se dadea si sigur se dadea pt. fun si cu tine cu N2O.Eu cred ca tot EVO batea cu start bun(parerea mea).

Eu ti-am verificat butelia
Cat despre cauciucurile de pe EVO acele super "SLICK"-uri gasesti amanunte mai in spate,am postat eu pozele.
Cred ca nu se compara cu slick-uirle tele
Alexius are probleme cu vederea.Nu avea o lentila deoarece avea un ochi rosu
si de aceea purta ochelari.
PS: Cu WRX-ul cum te-ai dat ? Cu sau fara nos ?
__________________
EVO REDEFINES CORNERING !
EVOLUTION8 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 17:39   #295
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by DaBULL View Post
Asta e prima oara cand postez pe un forum de acest gen, asta nu pentru ca nu am nimic in comun cu acest domeniu ci pentru ca sunt de parere ca faptele conteaza si nu vorbele!!

Dar..... vazand ca s-a iscat o oarecare polemica vis a vis de cursa dintre EVO 9 si IMPREZA WRX(al carui proprietar sunt) cred ca ar trebui sa lamurim cateva lucruri.
Faptul ca ,,ai strigat in gura mare la start, de fiecare data cand te-ai dat ca dai avans minim o masina la fiecare adversar" (LUCRU PE CARE IL CONFIRM SI EU CA ASA A FOST) nu face te deosebeste cu nimic de acei ,,tastaturisti frustrati" pe care ii critici.
Sincer nu cred ca am venit eu sau tipu' cu MUSTANG-ul si ne-am pus langa maria ta la start cu un LOGAN sau cu cine stie ce DIESEL OBOSIT ca sa STRIGI TU IN GURA MARE SA TE AUDA TOTI OLTENII CA NE DAI AVANS!!!
Lucrul pe care l-ai facut tu are dupa mine doar 2 explicatii : ori esti foarte bazat pe ce poate masina ta, ori esti arogant si iti desconsideri adversarii. Din cate am inteles masina ta este cam STOC, dupa cum spui tu, deci nu vad cat de bazat poti fi pe o masina stoc sa bata lejer un MUSTANG GT si un SUBARU IMPREZA WRX ambele modificate mai mult sau mai putin.
Astfel, pentru mine, concluzia e simpla ori masina ta nu deloc stoc si iti permite sa faci afirmatii de acel gen, ori varianta 2 de mai sus!! Cred ca raspunsul il sti doar tu.

Daca nu as fi schimbat treapta a 4 a prea devreme si te-as fi batut ce ai fi zis atunci? Ca mai lasat???

Sincer nu imi plac discutiile de acest gen dar chiar m-a deranjat gestul tau si discutiile pe acesta tema de pe forum.
Cursa cu tine a fost decat de show.Tu nu erai la F si el la G.
Dupa cum vezi Radu si cu mine am postat informatii despre ce "modificari" are EVO-ul,a plecat si dupa tine.Nu cred ca este chair deloc arogant.........
In fine fiecare cu parerile lui.
Daca nu crezi ca EvO este cam stock fa o cursa cu al lui Ducu sau al lui ONO.
Asa merge EVO.
La Oradea a ars un WRX STI 2006 cu evacuare si BOV si atunci inca avea limitarea la 5.000 de rpm.Nu se compara cum pleca atunci cum pleaca acum.
EVOLUTION8 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 17:54   #296
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by -ZZ- View Post
motorul nu este de renault 5....daca omul facea dintr-un motor de renault 5 ceea ce a reusit ieri pe pista....si masina sa fie masina....cu scaune.. cu tobe.. cu grile...tot tacamul....tot respectul pentru el...ii strangeam mana si il felicitam...este cineva in iasi care are un astfel de renault....care LUCREAZA pe un MOTOR renault....motorul masiniii ...daca ma intelegi.....la noi in tara in general nu se apreciaza banii investitzi de cineva intr-o masina....oricine investeste intr-o masina este considerat un bogatas arogant....si la putere este in continuare populismul ieftin ......
Cum crezi tu vreodata ca imi permit sa imi risc masina mea de cateva zeci de mii de euro ....cand domnul de pe renault probabil ca isi achizitioneaza un motor de volvo cu vreo 500 de euro...cand eu dau numa pe bujii 100......deci eu apreciez munca unor oameni,dar ar trebui sa se traga intre ei acolo ....fara portiere,scaune....cu motoare de salupa puse pe un schelet metalic.....raman la parerea mea....ti-ai luat un golf 5 benzina 1,6 de ex.....schimba absolut tot la acest motor....si la masina in general.....tot tacamul....dar pastreaza masina si motorul ei si bate pe toata lumea si atunci ai sa ai respectul meu...pana atunci continuatzi sa aruncatzi cu noroi in oameni ca mine,care investesc bani si pasiune in masinile lor si sa sustinetzi diverse persoane care monteaza nu stiu ce motoare pe nu stiu ce cadavre gasite prin cimitire de masini,care merg 300 de km si mor sau dupa 2 liniutze mai repara vreo 2 ore la masina ca sa poata pleca si el acasa....si o sa progresam sigur si o sa ne aliniem sigur cu piatza de tuning europeana....pana atunci sa auzim numai de bine.

Sa nu o luatzi in nume de rau,dar asta este adevarul...numai ca eu am curajul sa-l spun.
esti un baiat cu judecata intunecata de furia infrigerii, dar sunt sigur ca fondul tau e bun. nu te asteptai sa patesti o asa rusine.hai sa-ti zic citeva chestii:
1-tu esti cred la prima cursa oficiala
2-motorul este de renault. mai aveam unul de volvo in spate dar nu l-am activat
3-are itp facut pe bune
4-daca ai observat masina este la baza renault 5 GTE care e alta mincare de peste fara de renault 5 Turbo
5-masina este cu scaune , lipseste grila (300 grame ) si toba (5 kg) si 30 grame din spoilerul fata
6- masina e facuta de mine personal si oartea de soft de niste profesionisti
7- am ratat treapta a doua si sa zici mersi ca altfel rusinea era si mai mare
8- asta e un sport are un invins si un invingator si oricare ar fi rezultatul trebuie sa privesti in ochi adversarul si sa-i stringi mina si cu completarea ...azi ai fost mai bun , miine nu se stie
9-sa nu uiti ca te-a batut o masina cu doua clasa sub masina ta ( la incadrarea in grupe ma refer)
10-NU VEI SCAPA NICIODATA .COSMARUL RENAULT 5 TE VA URMARI MEREU SI CIND VEI VEDEA UNUL PE STRADA SA_I FACI LOC .....MULT!
bogdan_kwx is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 17:57   #297
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Discutii despre cursa

salutare baieti,
intrebarea e urmatoarea: ce rost mai are ca eu posesor masina 192CP stock si 1.4 Tone sa vin sa ma alerg cu un R5GT Turbo de 120 Cp stock (care cine stie ce motor de Volvo d 170 CP are) si scaune scoase, geamuri de plastic sau nu mai stiu ce jmecherii de a reduce greutatea care si asha nu sare de 700 d Kg? va spun eu : nici unul ! si atunci care mai este spectacolul? knd R5-ul ne bate pe toti cei pana in 200 sau hai 230 CP? de ce sa ne mai prezentam? k sa facem praf p pista sau ce? intr-un renault bagi 5000 d euro si scoti 5 sec 0-100 km....pai nu? pai da! iar eu intr-a mea k s-o duc la 450 d Cp sa ma tin cu R5? stiti cat trebuie sa bag? peste 20 d mii...si mai bine stau acasa! deci dragi spectatori mergeti si vedeti cazanele ruginite la linia de start, pe noi restul cu masinile "lucioase" ne vedeti pe strazi..noaptea...
Bravo WRX! cu 230 Cp stock (dar fara KAt) ai stat cu EVO9 si ai batut Mustang d 305 cu NOS!

si LKW-ule (esti cumva ex calibra turbo de Dj?) iar daca esti stim vorbele baietilor de noapte de la pescarus sau rond in victoriei..." aaa uite-l pe LKW-ul...arogantul ala" k sa nu spun "bashinos" sincer nu t cunosc personal, dar asha se vorbeste//poate sunt gurile rele..poate nu...
Si tie iti ppun aceiasi intrebare: ti-ar placea k un tip cu un cazan d 300 d cai si 500 d kile sa t bata mar sa rada llumea d tine k Uite c maisna d 50 d euro ai si t bate ruginitu ala? Nu ti-ar palcea! iti sppun eu..nu te-ai prezenta!
baft!

si nu in ultimul rand felicitari tuturor pt spectacolul oferit la Craiova!!!!

PS: din ce am inteles de la Subaru WRX, in cursa cu Mustangul, cel din urma a folosit butelia
__________________
Anonymous motorsport member | Audi S3 powered by 1.8T RBN-Tuning & THS Performance
adibose is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 23:02   #298
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by yknot View Post
te-ai coborat sub nivelul tau sa te dai cu un renault de cateva mii de euro cu un motor de 120 cp la baza???
... te gandeai sa-ti iei revansa cu renaultul?.... mai ai de muncit
lasa-i puiu ca o sa isi dea sema ca nu tot ce e scump si nou e numarul 1.eu inteleg si pozitia baiatului cu golful 5 , s-a dat odata. eu m-am dat de doua ori si m-am bagat de la inceput in grupa unde normal era sa ma dau numai odata dar ...am avut noroc .
bogdan_kwx is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 23:13   #299
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default Re: Discutii despre cursa

SINCER VA SPUN CA IMI PARE RAU CA NU S-AU TINUT LIBERELE.
Dar lucru amestecat pute a kakat
Viitoarele curse le vom face fara ACR si sistemul piramidal va fii si pentru pierzatori.Adika pierzatorii sa se dea intre ei si vom avea si locurile 2,3 etc.
+ LIBERE.
Am incercat sa mai facem o cursa pe anul acesta.Ca anul acesta nu prea au fost.
Reanult-ul dupa regulament era de grupa C, 100 -130 de bhp,el avand 120 stock.
Bogdan a vrut sa se dea la gr. E care de altfel a si castigat-o si pe aceasta cale il si felicit !
Nu vad care este problema ??
Omul a sarit peste gr. C si D.
Astea sunt cursele.Niciodata sa nu iti subestimezi adversarul.
Inca o data imi pare rau ca nu s-au mai tinut liberele si ai facut atata drum,dar te rog sa intelegi ca nu a depins numai de noi.
EVOLUTION8 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-06, 00:01   #300
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Discutii despre cursa

ma bucur ca a iesit bine bv Ghost racing team. .si vb castigatorilor ....

bv alexius pt implicare

t saluta fratele tau ...
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -