poi astept de mult treaba asta...dar pana acujm nam avut ocazia...sper ca urmatoarea intalnire sa o apuc cu masina gata...sa aiba sens stickeru pe masina nu numa assa la oha. pai apropo de cunoscuti..va stiu pe majoritatea..dupa masini..sil stiu si pe dadi da el numa stie

desi neam intalnit des zilele astea prin hala! dar astept sa ne intalnim fata in fata si poate un chalenge ceva...dar la anu ca cu masina asta nam de gand sa ma dau la voi

)) va fi doar ceea ce lipseste in hunedoara "un oltcit smecheros"