Quote:
Originally Posted by HD-21-ARD
si eu vreau 2......... 
|
Normal ca o sa primesti si tu ...pentru voi am facut topicul..pt cei ce nu au sticker
Ai venit inapoi din spania?????(Stiam ca esti prin tarile calde)
O sa facem o intalnire cu prezenta obligatorie

si o sa impartim atunci stickerele la toata lumea !!!!
Bine ai revenit pe aici Dudule