14-01-07, 23:18
|
#61
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by bodyspeed
n-ai pentru ce...dar sa le vad pe masini puse .....si alea tunate nu stok...
bogdane.. poze de la intilnire 
|
vreo 2 poze de la intalnire Aici!
Ramanem datori Bodyspeed
|
|
|
28-02-07, 17:45
|
#62
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 2,520
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [FOTO] [VW]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
vreau si eu un sticker, sau macar o poza cu rezolutie mai mare, ca imi fac eu, imi tre cel putin 500x500 
daca puteti sa ma ajutati si pe mine
__________________

|
|
|
03-03-07, 09:21
|
#63
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by crm0412
vreau si eu un sticker, sau macar o poza cu rezolutie mai mare, ca imi fac eu, imi tre cel putin 500x500 
daca puteti sa ma ajutati si pe mine 
|
Trimite-mi un PM cu adresa ta si poate rezolvam...desi este pe forum sigla in format vectorial dak zici ca te ajuta o poza de 500x500...caut-o ..poate te ajuta cu ceva
__________________
|
|
|
04-03-07, 17:41
|
#64
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Adica asta
|
|
|
04-03-07, 20:19
|
#65
|
Stage 2
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
vreau si eu un sticker, indiferent de costuri.dadi eu cred ca si tu tre sa dai un suc.ce zici???  .fast_racer_sonik daca sti mai mlte scrie si mie un msg pe mess.
|
|
|
04-03-07, 21:19
|
#66
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by RRRR
vreau si eu un sticker, indiferent de costuri.dadi eu cred ca si tu tre sa dai un suc.ce zici???  .fast_racer_sonik daca sti mai mlte scrie si mie un msg pe mess.
|
Stickeru tau e la mine
|
|
|
04-03-07, 22:47
|
#67
|
  Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,135
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by fast_racer_sonik
Stickeru tau e la mine 
|
si e moka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ai uitat sa precizezi.
|
|
|
04-03-07, 23:38
|
#68
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Normal ca e moka...o dat cineva bani de pe aici pe sticker?
|
|
|
05-03-07, 13:00
|
#69
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 2,520
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [FOTO] [VW]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by fast_racer_sonik
Normal ca e moka...o dat cineva bani de pe aici pe sticker? 
|
eu
dar mi l-am facut eu
|
|
|
05-03-07, 19:16
|
#70
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,368
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
[QUOTE=RRRR;781262]vreau si eu un sticker, indiferent de costuri.dadi eu cred ca si tu tre sa dai un suc.ce zici??? [QUOTE]
Las poate ne intalnim la vreo intrunire 4 tuning
|
|
|
09-03-07, 09:20
|
#71
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by RRRR
vreau si eu un sticker, indiferent de costuri.dadi eu cred ca si tu tre sa dai un suc.ce zici???  .fast_racer_sonik daca sti mai mlte scrie si mie un msg pe mess.
|
Tre sa ne-ntalnim maine(sambata) sa-ti dau stickeru ala neaparat
|
|
|
13-03-07, 16:19
|
#72
|
Stage 3
Join Date: Jul 2006
Posts: 119
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
2 stikere se poate si pt mine ?
|
|
|
13-03-07, 22:52
|
#73
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by Toxic69
2 stikere se poate si pt mine ? 
|
Imi pare rau ...nu mai am decat 4 stikere care sunt deja promise
|
|
|
14-03-07, 00:02
|
#74
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by Toxic69
2 stikere se poate si pt mine ? 
|
Acum am vazut pe forum ca in revista 4T urmatoare va contine cate un sticker cu 4Tuning.ro
..acuma o sa aiba toata lumea 
PS: RRRobert de cand te caut sa-ti dau un sticker ..vezi cum faci in vichend sa dai de mine!!!!(nu-ti mai inchide telefonu) 
Ii mai astept si pe domnu' sNap7 si pe noul utilizator "sotointenso" din Vulcan care inca n-a scris pe aici dar am vb pe mess si zice ca vine sambata pe la hunedoara!! poate facem o mini intalnire 4Tuning ..a? ca ziceti ..continuarea pe topicul cu intalnirea ..adica AICI
Last edited by F.R.Sonic; 14-03-07 at 00:08.
|
|
|
14-03-07, 14:42
|
#75
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
Quote:
Originally Posted by fast_racer_sonik
... Ii mai astept si pe domnu' sNap7 ...
|
Ma lenesule !
Eu am fost sambata seara in Hunedoara pana la ora 12 si te-a sunat si fratzika ca sunt in OMV si ca mi-ai promis un sticker da n-ai putut sa-ti misti "dosu" 
Sper ca nu ma lasi fara sticker ca numa bine am dat jos redengine-u ieri.
__________________
Dura lex, sed lex!
|
|
|
|
|