nu stiu sa vedem....in orice caz sambata m-am plimbat vreo ore prin hd singur...ca am venit sa imi pun alarma da nu am avut nici o idee cum sa dau de voi
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
Re: Sticker 4tuning.ro!!!!
KillerINC tu esti f aproape de bucuresti..mai bine dai o fuga pana in capitala la sediu 4tuning
Eu nu am chiar multe cat sa trimit prin tara..le am de la ZoliaT pt cei din zona..sorry