04-02-08, 00:08
|
#151
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of: [DACIA]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
salut...as fi si eu interesat de un sticker cu 4tuning.ro ...poti sa-l trimiti, cumva? astept raspuns pe mail sau pm. [email protected] . sper sa ma ajuti
__________________
Dezmembrez : Citroen ZX, Daewoo Tico, Peugeot 306, Peugeot 405, Peugeot 406, Peugeot 605, Opel Vectra A, Opel Astra G, Renault Clio, Renault R19, Seat Cordoba
Tractari auto, preturi mici si negociabile !
Telefon : 0722853792
|
|
|
04-02-08, 17:25
|
#152
|
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,238
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
cum putem intra si noi in posesia a 2 sau 3 stikere? Suntem din brad...Merci
|
|
|
04-02-08, 23:01
|
#153
|
  Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Am doar 1 sticker si e deja promis la cineva de pe forum...
bik3rBoy ti-am mai dat atunci la intalnirea din HD la artima(mai demult) ..cand ati venit mai multi din Brad(polo ala verde si opelul vectra visiniu tin minte)..sorry dar chiar nu mai am. cand o sa mai primesc de la Bucuresti o sa va anuntz
__________________
|
|
|
11-04-08, 14:50
|
#154
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of: [Colectionar Machete] [VW] [4Rally] [FOTO]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Am si eu o intrebare la dumneavoastra:e cineva interesat sa plateasca intre 3,5-5 ron pentru un sticker 4tuning?Ideea e cam aceasta:am fost la o firma de publicitate (Alma Print-din Hunedoara parca) si mi s-a zis ca se poate face ,asa ca am luat sigla vectorizata de pe forum si ma voi prezenta acolo intr-una din zilele urmatoare,dar, se pot face odata minim 8-10 bucati depinde cat intra pe un metru de autocolant.Asa ca voi reveni cu informatii ulterioare.Pana atunci,astept doritori.
|
|
|
11-04-08, 14:55
|
#155
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 701
Member of: [4Rally] [SKODA]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Quote:
Originally Posted by r27kul
Am si eu o intrebare la dumneavoastra:e cineva interesat sa plateasca intre 3,5-5 ron pentru un sticker 4tuning?Ideea e cam aceasta:am fost la o firma de publicitate (Alma Print-din Hunedoara parca) si mi s-a zis ca se poate face ,asa ca am luat sigla vectorizata de pe forum si ma voi prezenta acolo intr-una din zilele urmatoare,dar, se pot face odata minim 8-10 bucati depinde cat intra pe un metru de autocolant.Asa ca voi reveni cu informatii ulterioare.Pana atunci,astept doritori.
|
eu vreau unu sau poate chear doua
|
|
|
11-04-08, 15:45
|
#156
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2008
Posts: 258
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
eu o sa fac unul poate pun si o poza cu el
|
|
|
11-04-08, 15:46
|
#157
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2008
Posts: 258
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Quote:
Originally Posted by r27kul
Am si eu o intrebare la dumneavoastra:e cineva interesat sa plateasca intre 3,5-5 ron pentru un sticker 4tuning?Ideea e cam aceasta:am fost la o firma de publicitate (Alma Print-din Hunedoara parca) si mi s-a zis ca se poate face ,asa ca am luat sigla vectorizata de pe forum si ma voi prezenta acolo intr-una din zilele urmatoare,dar, se pot face odata minim 8-10 bucati depinde cat intra pe un metru de autocolant.Asa ca voi reveni cu informatii ulterioare.Pana atunci,astept doritori.
|
iarta-ma si pe mine cu unul
|
|
|
07-05-08, 00:05
|
#158
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of: [Colectionar Machete] [VW] [4Rally] [FOTO]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Din pacate cum sunt lenes nu am mai facut nimica ,asa ca l-am lasat pe Tadasus sa se ocupe de tot,adica 5 lei/sticker+costul de transport,rezultatul:
|
|
|
07-05-08, 10:36
|
#159
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Vreau si eu unul ca al meu sta sa zboare. Da-mi te rog un P.M. si zi-mi cum facem sa ne vedem
|
|
|
07-05-08, 11:41
|
#160
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of: [DACIA]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
un sfat puneti sticker-ul pe luneta pe dinauntru cu banda dublu adeziva sta super  .Plus nu mai sta sa zboare
|
|
|
07-05-08, 13:23
|
#161
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of: [PEUGEOT]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
sticker-ul meu nu mai are mult de stat la pastrat 
|
|
|
07-05-08, 13:27
|
#162
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Quote:
Originally Posted by SpYk3
un sfat puneti sticker-ul pe luneta pe dinauntru cu banda dublu adeziva sta super  .Plus nu mai sta sa zboare 
|
Next time
|
|
|
07-05-08, 19:33
|
#163
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of: [Colectionar Machete] [VW] [4Rally] [FOTO]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
|
|
|
17-05-08, 23:29
|
#164
|
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of: [2 Roti] [4Rally] [BMW]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
daca va trebuie stickere anuntatima pana maine dim fac rost de mai multe poate mai multe
|
|
|
18-05-08, 19:53
|
#165
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of: [Colectionar Machete] [VW] [4Rally] [FOTO]
|
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Quote:
Originally Posted by adrian78bmw
daca va trebuie stickere anuntatima pana maine dim fac rost de mai multe poate mai multe
|
Cate,fara numar,fara numar,fara numar.....?
|
|
|
|
|