Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-02-08, 00:08   #151
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

salut...as fi si eu interesat de un sticker cu 4tuning.ro ...poti sa-l trimiti, cumva? astept raspuns pe mail sau pm. [email protected] . sper sa ma ajuti
__________________
Dezmembrez : Citroen ZX, Daewoo Tico, Peugeot 306, Peugeot 405, Peugeot 406, Peugeot 605, Opel Vectra A, Opel Astra G, Renault Clio, Renault R19, Seat Cordoba
Tractari auto, preturi mici si negociabile !
Telefon : 0722853792
Sakin is offline  
Old 04-02-08, 17:25   #152
Bik3rBoy

Stage 5
 
Bik3rBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,238
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

cum putem intra si noi in posesia a 2 sau 3 stikere? Suntem din brad...Merci
Bik3rBoy is offline  
Old 04-02-08, 23:01   #153
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Am doar 1 sticker si e deja promis la cineva de pe forum...
bik3rBoy ti-am mai dat atunci la intalnirea din HD la artima(mai demult) ..cand ati venit mai multi din Brad(polo ala verde si opelul vectra visiniu tin minte)..sorry dar chiar nu mai am. cand o sa mai primesc de la Bucuresti o sa va anuntz
__________________

F.R.Sonic is offline  
Old 11-04-08, 14:50   #154
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Am si eu o intrebare la dumneavoastra:e cineva interesat sa plateasca intre 3,5-5 ron pentru un sticker 4tuning?Ideea e cam aceasta:am fost la o firma de publicitate (Alma Print-din Hunedoara parca) si mi s-a zis ca se poate face ,asa ca am luat sigla vectorizata de pe forum si ma voi prezenta acolo intr-una din zilele urmatoare,dar, se pot face odata minim 8-10 bucati depinde cat intra pe un metru de autocolant.Asa ca voi reveni cu informatii ulterioare.Pana atunci,astept doritori.
r27kul is offline  
Old 11-04-08, 14:55   #155
stilostilo

Stage 5
 
stilostilo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 701
Member of:
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Quote:
Originally Posted by r27kul View Post
Am si eu o intrebare la dumneavoastra:e cineva interesat sa plateasca intre 3,5-5 ron pentru un sticker 4tuning?Ideea e cam aceasta:am fost la o firma de publicitate (Alma Print-din Hunedoara parca) si mi s-a zis ca se poate face ,asa ca am luat sigla vectorizata de pe forum si ma voi prezenta acolo intr-una din zilele urmatoare,dar, se pot face odata minim 8-10 bucati depinde cat intra pe un metru de autocolant.Asa ca voi reveni cu informatii ulterioare.Pana atunci,astept doritori.
eu vreau unu sau poate chear doua
stilostilo is offline  
Old 11-04-08, 15:45   #156
shumyfi

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 258
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

eu o sa fac unul poate pun si o poza cu el
shumyfi is offline  
Old 11-04-08, 15:46   #157
shumyfi

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 258
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Quote:
Originally Posted by r27kul View Post
Am si eu o intrebare la dumneavoastra:e cineva interesat sa plateasca intre 3,5-5 ron pentru un sticker 4tuning?Ideea e cam aceasta:am fost la o firma de publicitate (Alma Print-din Hunedoara parca) si mi s-a zis ca se poate face ,asa ca am luat sigla vectorizata de pe forum si ma voi prezenta acolo intr-una din zilele urmatoare,dar, se pot face odata minim 8-10 bucati depinde cat intra pe un metru de autocolant.Asa ca voi reveni cu informatii ulterioare.Pana atunci,astept doritori.
iarta-ma si pe mine cu unul
shumyfi is offline  
Old 07-05-08, 00:05   #158
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Din pacate cum sunt lenes nu am mai facut nimica ,asa ca l-am lasat pe Tadasus sa se ocupe de tot,adica 5 lei/sticker+costul de transport,rezultatul:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 1165.jpg
Views:	102
Size:	59.5 KB
ID:	528655  
r27kul is offline  
Old 07-05-08, 10:36   #159
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Vreau si eu unul ca al meu sta sa zboare. Da-mi te rog un P.M. si zi-mi cum facem sa ne vedem
Kedy is offline  
Old 07-05-08, 11:41   #160
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

un sfat puneti sticker-ul pe luneta pe dinauntru cu banda dublu adeziva sta super .Plus nu mai sta sa zboare
SpYk3 is offline  
Old 07-05-08, 13:23   #161
driver_xs

Stage 5
 
driver_xs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

sticker-ul meu nu mai are mult de stat la pastrat
driver_xs is offline  
Old 07-05-08, 13:27   #162
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Quote:
Originally Posted by SpYk3 View Post
un sfat puneti sticker-ul pe luneta pe dinauntru cu banda dublu adeziva sta super .Plus nu mai sta sa zboare
Next time
Kedy is offline  
Old 07-05-08, 19:33   #163
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Pt. cei care vor sa cumpere sticker intrati aici https://forum.4tuning.ro/189-revista-4tuningro/18573-stickere-4tuning/page-48.html
r27kul is offline  
Old 17-05-08, 23:29   #164
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

daca va trebuie stickere anuntatima pana maine dim fac rost de mai multe poate mai multe
adrian78bmw is offline  
Old 18-05-08, 19:53   #165
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!

Quote:
Originally Posted by adrian78bmw View Post
daca va trebuie stickere anuntatima pana maine dim fac rost de mai multe poate mai multe
Cate,fara numar,fara numar,fara numar.....?
r27kul is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -