Member of: [Fiat] [AfterDark Racing] [VW] [4Tuning International]
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Corect baiatu,astazi am fost de le-am ridicat de la posta ca am fost plecat o saptamana prin strainatati,deci daca vrea cineva sunt 3 bucati disponibile.
Corect baiatu,astazi am fost de le-am ridicat de la posta ca am fost plecat o saptamana prin strainatati,deci daca vrea cineva sunt 3 bucati disponibile.