Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [4Tuning International] [Opel] [SUBARU]
Re: Sticker 4Tuning.RO!!!!
Quote:
Originally Posted by ssergynio
si eu si eu ,mi ai promis ,....
deci cum fracem sa ajung si eu la unul))
O sa le impartim la intalinerea de pe 1 decembrie...
ssergynio am o rugaminte la tine!!! Incearca sa-ti concentrezi ideile intr-un singur post, nu 2 la un interval de 1 minut ca nu se premiaza dak ai posturi mai multe !!!!
O sa le impartim la intalinerea de pe 1 decembrie...
ssergynio am o rugaminte la tine!!! Incearca sa-ti concentrezi ideile intr-un singur post, nu 2 la un interval de 1 minut ca nu se premiaza dak ai posturi mai multe !!!!
ok scuze nu stiam cum e treaba ,am sa tin cont ...mrs