Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 11-12-08, 19:34   #46
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

o sa fim prezenti si de la tg-jiu cu cateva masini ! JOS TAXA
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 06:09   #47
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

asa au facut si evreii ..
la inceput hitler ii zapacea prin presa,tot ce era rau prin tzara.. era vina evreilor ..
apoi i-a pus sa-si poarte steaua lui david in piept.. ca sa-i depisteze usor ..
nici unu n-a zic nimic .. au acceptat-o , ca deh , le-a fost lene sa gandeasca ce urmeaza..
apoi a urmat noaptea cristalelor .. in care soldatii germani le-au spart toate magazinele ...
la fel ,n-a zis nici unu nimic ..
apoi i-au suit in trenuri ... unde plm credeau ca-i duc ? in vacanta ?
dupa care s-au trezit in cuptoare.. si nici macar atunci .... nu s-au sinchisit sa zica ..
"ba .. stati un pic, am senzatia ca .. exagerati un pic"
au murit , si si-au meritat soarta, pentru ca si-au cedat drepturile in fatza unor oameni,ca si ei , care au profitat de chestia asta, la fel si noi , cu cat ii lasam sa ne fure mai mult,cu atat mai rau o sa fie , puterea sta in mainile noastre,NU a lor, NOI LE DAM LOR PUTEREA ...
eu n-am de platit nici o taxa.. insa daca e s-o luam asa..
mai era o vorba tare..
spusa de un tibetan ..
"cand nazistii s-au dus dupa evrei sa-i omoare, m-a durut in cur , ca nu eram evreu ,
cand nazistii s-au dus dupa tzigani sa-i omoare,m-a durut in cur , ca nu eram tzigan ,
cand nazistii s-au dus dupa (plm,nu mai stiu ... ) altii ... , m-a durut in cur,ca nu eram din categoria aia de oameni ...
CAND NAZISTII AU VENIT DUPA MINE .... nu mai era NIMENI sa aiba grija si sa-i pese de mine .. sa ma salveze
e usor , in momentul in care ... dezbini poporul .. prin diferite metode..
e foarte usor sa-i ataci, ei nu fac altceva
adica noi chiar avem senzatia ca daca nu trebuie sa platim taxa asta, nu trebuie sa iesim sa-i ajutam pe cei care au probleme din cauza asta, in strada.. ceea ce e urat..
in fine, bottom line e ca trebuie sa fim uniti iar ziua de sambata sper sa fie frumoasa...
ma astept la foarte multa politie ..
la foarte multi roboti de jandarmi si gabori .. care sa le suga pwlile alora din guvern , in loc , sa gandeasca,si ei , pentru ei , si sa-si dea seama, ca poporul are dreptate...
ce fac banii din om ...
ne vedem sambata
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 06:27   #48
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

sfatul meu e sa stati in casa si sa va vedeti de treaba
nu mai exagerati atat de mult ca nu va da nu stiu cine voie sa aduceti masini de ~5000 euro....s-a gandit cineva la poluare? ma luase santos ca asta e manipulare in masa.... frate...nu mi se pare corect ca Romania, granarul Europei, sa devina gunoierul Europei... ma bucur EXTREM de tare ca nu o sa mai fie strazile pline de ursuleti carora le care caroseria sau de opel astra a 1.4 16v care sa imi sparga urechile cand trece prin spatele blocului sau de calibre "tunate" de baieti nebun care fac burnout si imi omoara plamanii cu noxele pe care le emit....good day to you all
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 07:18   #49
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Santos ce filozof esti Cam exagerezi acum... si nu are legatura cu Holocaustul.
blazeyblaze: corect! Dar legea in sine este abuziva. Daca o masina din 1900 toamna e o cazatura, atunci cum trece itp-ul? Si de ce il trece? Inteleg sa mai dam o "spaguta" sa trecem cu o toba, cu o janta... dar cazanele astea nu ar trebui nici in vecii vecilor sa treaca itp-ul si sa circule pe strazi. Nu e corect sa se tripleze taxa fara nici un motiv concret. RAR-ul ar trebui sa ia masuri mai drastice impotriva masinilor vechi, doar ei sunt cei care dispun de diverse testari... sa le scoata de pe drumuri, nu sa le opreasca inmatricularea in tara. Fiindca unele pot fi masini f bune, care polueaza de 100 ori mai putin decat Dacia 1300, Lada sau mai stiu eu ce alte modele, chiar daca sunt ani de fabricatie vechi.
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 08:41   #50
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
sfatul meu e sa stati in casa si sa va vedeti de treaba
nu mai exagerati atat de mult ca nu va da nu stiu cine voie sa aduceti masini de ~5000 euro....s-a gandit cineva la poluare? ma luase santos ca asta e manipulare in masa.... frate...nu mi se pare corect ca Romania, granarul Europei, sa devina gunoierul Europei... ma bucur EXTREM de tare ca nu o sa mai fie strazile pline de ursuleti carora le care caroseria sau de opel astra a 1.4 16v care sa imi sparga urechile cand trece prin spatele blocului sau de calibre "tunate" de baieti nebun care fac burnout si imi omoara plamanii cu noxele pe care le emit....good day to you all
doamne cat poti sa te iei de chestia asta folosindu-te de poluare, te rog frumos,sa te informezi, ca sunt alte chestii , mult mai rele, care polueaza si duc la incalzirea globala and so on, cum ar fi , ce crezi , exploziile solare.. insa,ei , baieti destepti , se folosesc de chestia asta ,ca sa ne mai fure un pic .. mai mult, si daca tot esti atat de suparat de poluare si tot asa, de aia care taie sute de tone de copaci zilnic ... ca sa vanda lemnu ala, ah, aia nu te mai deranjeaza ? bulangii care in speranta care construiesc la milimetru distanta si omoara orashu asta ... nu te mai deranjeaza? sunt alte aspecte,mult mai grave,care duc la poluarea cacatului asta de orash,deci 300 de ursuletzi , dar ce crezi ? mai sunt , sutele de camioane, VECHI , alea ROMAN , basculantele alea de ckt vechi ! stii ? valabil pentru masinile pompierilor,jandarmilor,si tot asa, alea nu mai polueaza? sa se opreasca din a se folosi de cel putin 50% din sumele de care dispun sa faca ceva bun pentru tara asta,pentru oameni, dar de ce sa faca asa ceva? cand pot la fel de bine,sa ceara oamenilor,bani,si oamenii .. sa dea..
nu contest faptul ca, da, polueaza(masinile) si plm ,INSA TI-AM MAI ZIS EU ..
daca vrei sa te iei de cineva,ia-te de corporatiile mari care NU lasa tehnologia sa evolueze NATURAL .. ii omoara pe cei mici care fac lucruri bune cum ar fi masina de care ti-am pus, de mergea 200 de mile ,electric,si atat, apoi o incarcai cum incarci telefonu .. ok ?
doar ca sa aibe ei timp sa-si pregateasca terenul,ca TOT EI SA DETINA MONOPOLUL !
ok ?


geo,nu sunt filozof,era doar o paralela..
si .. situatia,in mare,e cam aceiasi, depinde cat de mult,vrei sa lasi de la tine .. sa nu te intereseze... si tot asa.. e vorba de mentalitate..
si e simplu,cu cat le permiti mai mult,cu atat or sa faca mai multe, si la un moment dat , n-o sa mai fie loc de dat inapoi ..
aveti senzatia ca sunteti liberi ?

Last edited by EvLSant0S; 12-12-08 at 08:50.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 10:13   #51
al3x82

Stage 5
 
al3x82's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 939
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Eu sunt de acord sa se scoata TAXA, dar sa nu ai voie sa imatriculezi mai mult de 2 masini pe an, mai vechi de 5 ani, in rest poate sa aduca si 100.Asa inoim si parcul auto si numai luam toate masinile vechi de care celalalte tari nu mai au nevoie.
al3x82 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 10:35   #52
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
doamne cat poti sa te iei de chestia asta folosindu-te de poluare, te rog frumos,sa te informezi, ca sunt alte chestii , mult mai rele, care polueaza si duc la incalzirea globala and so on, cum ar fi , ce crezi , exploziile solare.. insa,ei , baieti destepti , se folosesc de chestia asta ,ca sa ne mai fure un pic .. mai mult, si daca tot esti atat de suparat de poluare si tot asa, de aia care taie sute de tone de copaci zilnic ... ca sa vanda lemnu ala, ah, aia nu te mai deranjeaza ? bulangii care in speranta care construiesc la milimetru distanta si omoara orashu asta ... nu te mai deranjeaza? sunt alte aspecte,mult mai grave,care duc la poluarea cacatului asta de orash,deci 300 de ursuletzi , dar ce crezi ? mai sunt , sutele de camioane, VECHI , alea ROMAN , basculantele alea de ckt vechi ! stii ? valabil pentru masinile pompierilor,jandarmilor,si tot asa, alea nu mai polueaza? sa se opreasca din a se folosi de cel putin 50% din sumele de care dispun sa faca ceva bun pentru tara asta,pentru oameni, dar de ce sa faca asa ceva? cand pot la fel de bine,sa ceara oamenilor,bani,si oamenii .. sa dea..
nu contest faptul ca, da, polueaza(masinile) si plm ,INSA TI-AM MAI ZIS EU ..
daca vrei sa te iei de cineva,ia-te de corporatiile mari care NU lasa tehnologia sa evolueze NATURAL .. ii omoara pe cei mici care fac lucruri bune cum ar fi masina de care ti-am pus, de mergea 200 de mile ,electric,si atat, apoi o incarcai cum incarci telefonu .. ok ?
doar ca sa aibe ei timp sa-si pregateasca terenul,ca TOT EI SA DETINA MONOPOLUL !
ok ?


geo,nu sunt filozof,era doar o paralela..
si .. situatia,in mare,e cam aceiasi, depinde cat de mult,vrei sa lasi de la tine .. sa nu te intereseze... si tot asa.. e vorba de mentalitate..
si e simplu,cu cat le permiti mai mult,cu atat or sa faca mai multe, si la un moment dat , n-o sa mai fie loc de dat inapoi ..
aveti senzatia ca sunteti liberi ?



Ba boul ploii ca altfel nu pot sa te numesc.....tu ai citit undeva o stire cum ca Mercedes a dat in judecata nush ce firma si bla bla bla....tu nici macar nu stii sa citesti o stire sau pur si simplu ai auzit-o de la vreun cretin.... uite aici http://www.thetruthaboutcars.com/dai...-or-cancelled/ si http://benzinsider.com/2008/03/merce...-electric-car/ .... iar daca mai faci putine sapaturi o sa vezi ca Mercedes a declarat oficial ca pana in 2015 GARANTEAZA un numar de vanzari de hybride de 25%...cum poti sa urli tu , indoctrinat fiind de comunitatea samsarilor/ursuletarilor care nu mai pot de nervi, ca MARILE INDUSTRII AUTO nush ce omoara si nush ce bla bla bla? for your information la ora actuala AMERICA s-a postat in pole position pentru lupta contra automotivelor propulsate de motoare electrice !!!! sunt curios cine ii opreste pe astia http://www.teslamotors.com/ .... deci iata ca exista o alternativa si tu nu o stii... in alta ordine de idei.... daca ai ajuns sa compari poluarea auto cu exploziile solare, esti un... nu mai zic cum esti ca stii si tu cat de prost ai picat la faza asta... camioanele ROMAN de la pompieri....ai sa razi dar alea indeplinesc niste norme de te ia capul my friend....masinile alea in afara de caroserie nu mai au mai nimic original.... iar daca vrei sa vorbim despre poluare, vezi ca sunt niste combinate petrochimice la noi care intrec limita bunului simt, dar ma rog tu nu te iei decat de evident....si nu vad de ce imi urlii mie in ceafa ca sunt nu stiu cati care taie paduri si ca sunt aia care construiesc si bla bla bla.... nu te-am vazut la vreo manifestatie impotriva lor ... te deranjeaza ca se taie copacii? pai ce ar fi sa nu mai tii lumina aprinsa cand nu e cazul , sa nu mai tii calculatorul deschis , sa nu mai folosesti bani pentru ca sunt facuti din hartie, si multe alte lucruri de bun simt.... nu ai cum pentru ca sunt lucruri UZUALE ... in schimb te-a prostit vreun samsar auto care nu mai aduce cazane de 5000 euro cu care nu esti oricum in siguranta garantat cand le conduci si acum esti mare filozof....te rog nu-mi mai vorbi de responsabilitate si self-awareness cand tu esti ala care prin natura muncii pe care o presteaza pentru o plata de x RON omoara incetul cu incetul planeta....vezi, pot sa fiu si eu dramatic .... totul este sa observi evidentul si sa nu te inscrii in pleaba de oi conduse de idei de preamarire si imbogatire rapida....

al3x82 & geo_zga : aveti dreptate ... legea ESTE abuziva dar nu mi se pare absolut deloc corect sa transformam romania din Granarul Europei in Gunoierul Europei ... nu mi se pare normal ca o generatie de pusti cu vise umede de NFS sa fie luati de fraieri si bagati in fata in toata mizeria asta ... pe de alta parte , nici mie nu mi se pare normal ca pentru o masina spre exemplu ca a mea sa platesti ~ 10.000 euro taxa de inscriere ... e strigator la cer... personal mi se pare normal sa existe o taxa in functie de VECHIME , iar referitor la poluare , tot ce este sub EURO 4 sa rupa la buzunare .... peste si inclusiv EURO 4 ar trebui sa fie o suma modica....
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 10:48   #53
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

asta inseamna nimic altceva decat faptul ca te doare-n pwla de restu ...
tie sa-ti fie bine
am incheiat ..
restu , live , my friend
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 10:50   #54
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

cu atitudinea asta poti sa ma pupi in (_._) .... cand o sa te vad la manifestatii impotriva a tot ceea ce ai enumerat tu mai sus o sa te cred ca esti intr-adevar motivat ... momentan esti ofticat ca nu-ti mai iei opel calibra turbo
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 10:57   #55
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
Ba boul ploii ca altfel nu pot sa te numesc.....tu ai citit undeva o stire cum ca Mercedes a dat in judecata nush ce firma si bla bla bla....tu nici macar nu stii sa citesti o stire sau pur si simplu ai auzit-o de la vreun cretin.... uite aici http://www.thetruthaboutcars.com/dai...-or-cancelled/ si http://benzinsider.com/2008/03/merce...-electric-car/ .... iar daca mai faci putine sapaturi o sa vezi ca Mercedes a declarat oficial ca pana in 2015 GARANTEAZA un numar de vanzari de hybride de 25%...cum poti sa urli tu , indoctrinat fiind de comunitatea samsarilor/ursuletarilor care nu mai pot de nervi, ca MARILE INDUSTRII AUTO nush ce omoara si nush ce bla bla bla? for your information la ora actuala AMERICA s-a postat in pole position pentru lupta contra automotivelor propulsate de motoare electrice !!!! sunt curios cine ii opreste pe astia http://www.teslamotors.com/ .... deci iata ca exista o alternativa si tu nu o stii... in alta ordine de idei.... daca ai ajuns sa compari poluarea auto cu exploziile solare, esti un... nu mai zic cum esti ca stii si tu cat de prost ai picat la faza asta... camioanele ROMAN de la pompieri....ai sa razi dar alea indeplinesc niste norme de te ia capul my friend....masinile alea in afara de caroserie nu mai au mai nimic original.... iar daca vrei sa vorbim despre poluare, vezi ca sunt niste combinate petrochimice la noi care intrec limita bunului simt, dar ma rog tu nu te iei decat de evident....si nu vad de ce imi urlii mie in ceafa ca sunt nu stiu cati care taie paduri si ca sunt aia care construiesc si bla bla bla.... nu te-am vazut la vreo manifestatie impotriva lor ... te deranjeaza ca se taie copacii? pai ce ar fi sa nu mai tii lumina aprinsa cand nu e cazul , sa nu mai tii calculatorul deschis , sa nu mai folosesti bani pentru ca sunt facuti din hartie, si multe alte lucruri de bun simt.... nu ai cum pentru ca sunt lucruri UZUALE ... in schimb te-a prostit vreun samsar auto care nu mai aduce cazane de 5000 euro cu care nu esti oricum in siguranta garantat cand le conduci si acum esti mare filozof....te rog nu-mi mai vorbi de responsabilitate si self-awareness cand tu esti ala care prin natura muncii pe care o presteaza pentru o plata de x RON omoara incetul cu incetul planeta....vezi, pot sa fiu si eu dramatic .... totul este sa observi evidentul si sa nu te inscrii in pleaba de oi conduse de idei de preamarire si imbogatire rapida....

al3x82 & geo_zga : aveti dreptate ... legea ESTE abuziva dar nu mi se pare absolut deloc corect sa transformam romania din Granarul Europei in Gunoierul Europei ... nu mi se pare normal ca o generatie de pusti cu vise umede de NFS sa fie luati de fraieri si bagati in fata in toata mizeria asta ... pe de alta parte , nici mie nu mi se pare normal ca pentru o masina spre exemplu ca a mea sa platesti ~ 10.000 euro taxa de inscriere ... e strigator la cer... personal mi se pare normal sa existe o taxa in functie de VECHIME , iar referitor la poluare , tot ce este sub EURO 4 sa rupa la buzunare .... peste si inclusiv EURO 4 ar trebui sa fie o suma modica....
Sa fim seriosi,daca stam sa o luam iti dai seama ce mult polueaza un URS,nici nu se compara cu fabricile ce le detin hotii din guvern ,parlament si ce firme or mai aveas ei mai dai dracu nu stiu pe ce sa ne mai ia baniii!Santos are perfecta dreptate...Ce fac banii din om...!O sa ne ia taxa si pe O2 respirat a?Ca asa e normal Blayblaze...!?
__________________
Respect for your turn to be respected!



Respect the rules of this forum, not only we always be the weakest!

Last edited by blazeyblaze; 12-12-08 at 11:03.
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 10:58   #56
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

nu halesc opel calibra turbo din mai multe motive pe care o sa tzi le enumar fatza-n fatza .. apoi stii bine ca nu are sens sa te duci de unu singur .. sa iei de giganti ..
mai intai trebuie sa apara schimbarea de mentalitate,odata cu schimbarea de mentalitate ... restul vin de la sine, crede-ma , ca intr-un final, amandoi, mergem catre aceiasi tzinta
asa ca nu te mai certa cu mine ca te certi degeaba, si cum tu-ti iubesti masina,eu imi iubesc masina si daca tu nu-ti iubesti masina e problema ta, insa nu-mi vbi de astre si ursuleti care tzipa mai tare decat rs4 ca minti ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 11:03   #57
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by Insanerzw View Post
Sa fim seriosi,daca stam sa o luam iti dai seama ce mult polueaza un URS,nici nu se compara cu fabricile ce le detin hotii din guvern ,parlament si ce firme or mai aveas ei mai dai dracu nu stiu pe ce sa ne mai ia baniii!Santos are perfecta dreptate...Ce fac banii din om...!O sa ne ia taxa si pe O2 respirat a?Ca asa e normal Blayblaze...!?
iti inteleg si tie frustrarea....doar esti posesor de ursulet

puteti sa imi spuneti ce vreti voi....au ajuns ursuletii vostrii cum erau pe vremuri dacia 1310 de le aratam cu dejtu`
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 11:11   #58
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

and for the record ... ma cheama blazeyblaze nu blayblaze
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 11:12   #59
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

Nu sunt frustrat chiar deloc,si nici nu am urs...dar pe viitor asta voi avea,dar pune-te si tu putin in locul celor ce nu au asa multi banii si isi achizitioneaza un urs ...Decat sa fii dator la stat atatia ani pt un logan sau mai stiu eu ce masina noua...mai bine urs...Tu ai RS4 ce sa poluezi tu cu ala :"> ..!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 12-12-08, 11:23   #60
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!

blazeyblaze - nu toti ne permitem masini care nu polueaza, asta nu inseamna ca trebuie sa mergem pe jos...sau sa dam bani la taxi...fiecare isi sustine punctul de vedere si cam fiecare are dreptate in felul lui...si tu si santos...

Last edited by 69WRX; 12-12-08 at 11:25.
69WRX is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -