Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

View Poll Results: CINE TREBUIA SA CASTIGE ??
Subaru 90 47.87%
Renault 49 26.06%
Cadillac 49 26.06%
Voters: 188. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-04-06, 16:46   #91
cls21b_EVO

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Treaba mi se pare ca sta foooarte simplu ...cel putin pt mine.
Sper ca o sa intelegeti exact ceea ce o sa spun .
1. Acel "Cadi" imi aduce aminte de Trandafiri de plastic, parfum ieftin , si mileuri.
2. Eu sunt un mare fan Subaru , dar totusi nu l as fii votat.
3. Votul la cea mai buna masina , lua in considerare si Sistemul Audio dar si Motorul ! ...un mare "-" pt Renault (motorul) Subaru (sistemul audio) ...astfel incat dak era sa votez eu din partea Evolution Crew chiar nu as fii stiut ce sa votez pt. Best Car ...deoarece nici una dintre masinile de acolo nu era completa .


Acum la sf. ....nimeni nu a obs. acel Bentley ?
Mie mi sa parut absolut senzational ...
cls21b_EVO is offline  
Old 03-04-06, 16:47   #92
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S
TU .. nu spui ca nu-ti place, nu-ti place, ok , ai gusturi , masina castiga BEST EXTERIOR .. tie nu-ti place, din nou .. ai gusturi .. ( cauta sa nu ma mai iei peste picior ca-ti raspund cu aceiasi moneda,pana la un moment dat)
daca TU spuneai ca nu-ti place, era ok, NU , tu jignesti ! TU spui " PE CAND LA RENAULT , IN AFARA DE VATA , NEOANE , si BECURI ALBASTRE IN FARURI , nu mai era nimic care sa te atraga spre el."

si n`o mai da la intors cu vinilu ..

acum ai inteles de ce am reactionat asa ?
Bai baiatule, eu am vazut ca era vinil inca de vineri dimineata pentru ca in acea dimineata cand a adus masina m-am uitat impreuna cu GSI-u si cu inca niste baieti la ea si kiar ziceam k de ce nu a facut air brush si pe lateral, dar de, tu sti mai bine....si nu inteleg de ce te ataci atata ca am spus de masina omului k nu avea nmk in afara de cele enumerate mai sus, ai pus si u bani la masina aia si eu nu stiu sau te plateste k sa te iei in gura cu toata lumea care zice ceva ansol despre amsina?
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 03-04-06, 17:31   #93
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

vad ca toti se lauda ca stiu ce inseamna tuning, cred ca multi va uitati la telenovele, vb cineva de semma- bah baiatule ai fost vrodata la sema, daca nu taci, sti poliutica de jurizare la semma, nu cred asa ca multi ar trbui sa va abtineti cand dati ex de la alte saloane si voi nu aveti viza nici de timisoara......SA VA DAU CATEVA DETALII- LA 1 SALON MARE SE JURIZEAZA IN FUNCTIE DE CATEGORIA MASINI, DACA IN EX NOSTRU SUBARU , RENAULTUL NISSANUL ECLIPSR-UL ASTRA AVEAU APROAPE ACEAIASI CATEGORIE O MASINA CUM ERA CADILLACUL SE PUTEA BATE CU:
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline  
Old 03-04-06, 17:42   #94
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

PORSCHE 911 GALBEN, CU MERCEDES 230, CU PORSCHE926 SAU CU COMMETUL JUMPER... daca alegeti dintre cele de mai sus unde sta cadillacul in fata porsche 911 care are jante care s au facut 100 de bucati a ramas din original doar sasiul, si sa muncit mai bine de 1 juma la el si cu costuri imense sau cu o masina unica in tara jumper care are painting vopsea de 7000 $ si jante orifinale nu niste cromuri de 1500$ asa ca mari cunoscatori in tuning io nu vreau sa se mai creeze aceste discutii dar dupa ce macar puneti mana si faceti o masina singuri si vedeti ce inseamna asta atunci vb nu mai dati ex din discovery si propozitii stupide, veniti cu argumente serioase, daca cel care a zis ca stie tuning are scoala de design a castigat concursuri in domeniu a lucrat in domeniu , atunci da are ceva de zis daca nu ar trbiu doar sa voteze si sa taca, nu tin partea lui ono nu tin partea lui rus chiar daca e si munca mea la mijloc nu tin partea lui zoozo si nu l acuz spun doar ca nu avea ce sa caute la categoria mentionata trebuia sa se faca 2 categorii si atunci era super, in rest va l;as sa va certati dar cum 80 la 100 din cei ce vb sunt adeptii 2 eleroane pe dacie un spoiler de ursulet un tribal si capace crom de vitan eu n am ce discuta.....
hasky is offline  
Old 03-04-06, 17:47   #95
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Ma tu si cand scrii tipi ! :P Tocmai cand vroiam sa imi pun 2 eleroane de carbon pe dacie te-ai gandit sa ma pui intr-o lumina proasta ?! Pfff . Una peste alta ... a luat Zozo premiu , dar pt mine nu a fost cea mai tare masina . Scurt .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 03-04-06, 18:07   #96
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

sti cum suna cearta asta ?! din pct meu de vedere... toti il criticati pe Zozo... ce vina are el ca a castigat ?! ce a votat el ?! "critcatii" pe cei care au votat ..... si pana la urma... nu mai are rost nicio discutie pt ca premiu a fost dat... si degaba se agita toata lumea.... ce a fost a fost... si asta e .... sper ca pe viitor sa se premieze masina care trebuie !
__________________
1989 BMW E30 Alpine Weiß 4doors II
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic1528_2.gif
GolfuletzS is offline  
Old 03-04-06, 18:11   #97
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

korect bine spus
hasky is offline  
Old 03-04-06, 18:14   #98
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Eu clar nu ma cert (in nici un caz cu cumnatelul meu Hasky) si nici nu contest munca lui Zozo ci doar acordarea premiilor .
Lucian is offline  
Old 03-04-06, 18:15   #99
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by RoSonic
blowind, buna ideea de a face poll-ul.... dar a fost facut fara pic de FAIR-PLAY!!!!

de ce? foarte simplu: nu doar masinile alea au fost inscrise la BEST CAR!

daca scopul topicul era sa vezi ce crede lumea... de ce nu ai pus toti participantii la aceasta sectiune? de ce nu si CTL, Cayenne-ul alb, Cayenne-ul negru si multi, multi altii?
pt ca astea au fost masinile din finala...
blowwind is offline  
Old 03-04-06, 18:17   #100
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by KGB
stau si ma intreb de unde se poate naste atata invidie pe cadilacul ala si din ce cauza. tipul ala (din cate am inteles de pe forum zozo il cheama) a plecat linistit acasa cu premiul in mana si cu gandul cel mai realist k masina lui a fost cea mai tare din competitie. super smeker cadilacu. daca eu as fi vazut WRX-ul pe strada n-as fi intors capul dupa el, pt k la urmatorul semafor probabil mai intanleam unul, dar dupa cadilacul ala da. a fost asa frumos la 4 tuning day iar bruneta aia de pe kawasaki-ul verde era atat de criminala incat uitasem si cine a castigat. nu mai fiti invidiosi si hai sa fim corecti. nu conteaza cati bani bagi intr-o masina, ci cum!
omule...aberezi foarte mult...sunt doar 2 in tzara...cum poti sa zici asa ceva ? hai ca esti copac rau de tot
blowwind is offline  
Old 03-04-06, 18:29   #101
KGB

Stage 4
 
KGB's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 227
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

2 in militari sau cum? u ai acces la baza de date de la politie sa vezi cate loganuri sunt in bacau si cate clio sunt in timisoara? ) in curand o sa zici k in romania sunt 3 audi TT, 7 cielo, 5 smarturi, si rest numai dacii si subaru ) din astea 2 care nu si-au platit RCA-ul sau ITP-ul?
__________________
Honda Concerto, 1.5l, 16v, 90hp
Renault Megane II Bicorp, 1.6l, 16v, 115hp
KGB is offline  
Old 03-04-06, 18:32   #102
KGB

Stage 4
 
KGB's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 227
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

garcea (de la vacanta mare) daca nu venea cu el la curse sau nu il baga pe forum, ziceai k e decat un gallardo in tara
KGB is offline  
Old 03-04-06, 18:33   #103
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by KGB
2 in militari sau cum? u ai acces la baza de date de la politie sa vezi cate loganuri sunt in bacau si cate clio sunt in timisoara? ) in curand o sa zici k in romania sunt 3 audi TT, 7 cielo, 5 smarturi, si rest numai dacii si subaru ) din astea 2 care nu si-au platit RCA-ul sau ITP-ul?
in caz ca n`ai obs masina aia nu e stock
blowwind is offline  
Old 03-04-06, 18:41   #104
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
pt ca astea au fost masinile din finala...
Repet... daca vroiai sa vezi prin pollul asta cine credea lumea ca trebuia sa castige.... trebuia sa-i pui pe toti.... nu sa faci filtrare intai prin decizia juriului si apoi sa-i propui celor de aici... faci sondare pe esantionari diferite!!! deci total irelevant!!!
RoSonic is offline  
Old 03-04-06, 18:48   #105
BabyBlue_EVO

Presedinte Evolution Crew

Stage 5
 
BabyBlue_EVO's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 504
Member of:
[Moderators]
[Evolution Crew]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by ZerO_CooL
S-a anuntat de mai multe ori la microfon ca inscrierile se fac la standul 4tuning. S-a inscris cine a vrut, cine nu s-a inscris nu avea cum sa participe la concurs.
Atunci cum s-a "facut" ca celica a castigat best interior??? daca cele care nu erau inscrise nu concurau ?
BabyBlue_EVO is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -