Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

View Poll Results: CINE TREBUIA SA CASTIGE ??
Subaru 90 47.87%
Renault 49 26.06%
Cadillac 49 26.06%
Voters: 188. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-04-06, 10:18   #31
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Nimeni nu a zis ca nu ai voie sa iti dai cu parerea dar daca nu ai vazut acolo masinile live toate nu ai nici un drept sa iti dai cu parerea!
o masina vazuta in poze e ceva si o masina vazuta in realitate e altceva iti zic eu...si daca ai venit la salon d c nu ai venit sa stai cu unu din noi de vb care am fost pe acolo ca avem poze pe forum...deci puteai sa ne reperezi...si daca ai fost cu adevarat arata-mi o poza langa o masina langa o fata...si dupa vorbim!
orlando is offline  
Old 03-04-06, 10:31   #32
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Cool Re: Best Car 4TuningDay ...

Nu sunt multumit de rezultat . In topul preferintelor mele nu se afla si masina lui Zozo . Ori RUS ori Ono .... Ce sa zic ... poate nu am gusturi .
Lucian is offline  
Old 03-04-06, 10:33   #33
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by ono
Eu am luat o cupa pt finalist dar am lasat-o acolo pt k m-am enervat in draci, nu zic k masina mea trebuia sa castige dar cadilacul acela nu are nici o treaba cu o masina TARE, m-am uitat f atent la ea dupa ce sau dat premiile si nu am vazut nici o modificare la exterior in afara de roti care intr-adevar erau dragute. M-am uitat si la interior si avea blana de OAIE in loc de mocheta iar eu am tot interiorul de CARBON.
P.S. Sunt dezamagit rau si nu am sa mai particip in viata mea la un eveniment organizat de voi iar data viitoare votati si voi cum trebuie pt k e pacat de banii pe care ii investim.
dap cadilacul ala avea 3 chesti mari si late pe ea niste dvd in oglinzi un volan mai ciudat si niste jenti mai haioase in rest daca te uitai la lamborghini si subaru inebuneai la cum arata.....poate ca multi nu apreciaza cand bagi bani intr-o masina si nu o recunosc la adevarata valoare a masini....subaru si lamborghini trebuia sa fie peste cadilacu ala care nu era cine stie ce....erau chiar multe masini peste ea.....niste statii si niste woofere pe care le avea in ea nu reprezentau nimic....ono bafta in continuare cu taurasu ala galben ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Frack-thumb.jpg
Views:	110
Size:	131.7 KB
ID:	82462  
pilula20 is offline  
Old 03-04-06, 10:33   #34
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Mda.... tu si inca ... multi ... multi altii , asta e .. n-avem gusturi ...



tuningboy .. iti sugerezi sa-ti vezi de treaba ta...
n-ai nici cea mai mica legatura cu fenomenu ..
abtine-te ..
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 03-04-06, 10:34   #35
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Am votat pentru Cadilac, desi dupa parerea mea erau si masini care mie mi se pareau mai frumoase dar nu sunt nici Renault nici Subaru. Subaru mie unu nu-mi place deloc cum e vopsit si nici Lambo iar la Renault nu-mi place spoilerul fata si paintul de pe lateral sau vinilul de pe lateral, cu paintul de pe capota voi spune k e interesant.Cadilacul avea cu ce sa-ti ia ochii pe cand Renault in afara de vata, neoane, si becuri albastre in faruri nu mai era nimic care sa te atraga spre el.Sper sa nu imi zica nimeni k de ce comentez pt k nu am fost acolo pt k am fost cate 12 ore pe zi incepand de vineri si am avut timp sa ma uit la toate masinile cu atentie.
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 03-04-06, 10:39   #36
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by MC Mate
Am votat pentru Cadilac, desi dupa parerea mea erau si masini care mie mi se pareau mai frumoase dar nu sunt nici Renault nici Subaru. Subaru mie unu nu-mi place deloc cum e vopsit si nici Lambo iar la Renault nu-mi place spoilerul fata si paintul de pe lateral sau vinilul de pe lateral, cu paintul de pe capota voi spune k e interesant.Cadilacul avea cu ce sa-ti ia ochii pe cand Renault in afara de vata, neoane, si becuri albastre in faruri nu mai era nimic care sa te atraga spre el.Sper sa nu imi zica nimeni k de ce comentez pt k nu am fost acolo pt k am fost cate 12 ore pe zi incepand de vineri si am avut timp sa ma uit la toate masinile cu atentie.

altu ....

=)) si deci in 36 de ore ... n-ai avut timp , sau .. n-ai reusit sa-ti dai seama daca ... ce are megane`u pe lateral ... e painting .. sau .. .vinyl ? =))
inseamna ca esti tare rau frate... si ca .. vinylu e bine facut
le-ai STUDIAT bine frate....
nici nu ma mira ca ti-a placut cadillacul ...
EvLSant0S is offline  
Old 03-04-06, 10:45   #37
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Bai baiatule nu mai fi asa tare in gura.Am vazut k era vinil de vineri dimineata cand era afara, dar tu esti un pupincurist si nu o sa reusesti niciodata sa ii lasi pe oameni sa isi spuna parerea.Fiecaare om are gusturile lui dar nu si le poate exprima de tine, k vi tu repede sa ii iei pe toti peste picior k esti tu mai ciumeg.Lasa lumea sa vb linistita si sa isi exprime parerea k nu esti sef pe forumu asta.
MC Mate is offline  
Old 03-04-06, 11:04   #38
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

vbeste ma ..
da... atata timp . .cat tu o arzi la modul ca... ai STUDIAT masinile .. ce ai studiat ma cand tu nu faci diferenta dintre un vinil si un paint ?!

vbest prostii ..
iar cand zici ca la MEGANE...
SINGURELE CHESTII CARE ATRAG sunt LED`urile albastre din FARURI , VATA , si neoanele , in REST NIMIC ...

cum te astepti sa reactionez ... ?
hai s-o lasam moale .. ca n-are rost..
EvLSant0S is offline  
Old 03-04-06, 11:18   #39
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Si care e problema ta daca mie nu imi polace.Si crede-ma k fac foarte bine diferenta intre un vinil si un paint dar mai sus am uitat sa scriu ,,mai bine zis'' vinilul de pe lateral.Dar de tu esti de mai mult timp in lumea auto si iti permiti sa imi spui mie k nu fac diferenta intre una si alta.E lasa k te faci tu mare si dak dai meditatii as vrea sa vin si eu.L-as intelege pe RUS sau pe ONO sa se ma contrazica pt k sunt masinile lor dar u ce drept ai?K tie iti place si mie nu gata,tre sa ma faci sa imi placa fortat.So sorry...

Last edited by MC Mate; 03-04-06 at 11:23.
MC Mate is offline  
Old 03-04-06, 11:25   #40
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

poate sunt subiectiva..dintr-un anumit punct de vedere,sau..poate ca nu..eu am votat meganeùl..de ce?pentru ca nu mai vad inca 7 masini pe strada cu acelasi kit,e ceva unic,pentru ca stiu cat a muncit EL la masina ca s-o aduca la stadiul asta,si pentru altele,care n-au rost sa le mai zic!ma bucur f mult pt bogdan ca a luat premiul asta,munca lui si a lui husky au avut un merit..
__________________
Dies...Diem...Docet...
minirally is offline  
Old 03-04-06, 11:31   #41
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

blowind, buna ideea de a face poll-ul.... dar a fost facut fara pic de FAIR-PLAY!!!!

de ce? foarte simplu: nu doar masinile alea au fost inscrise la BEST CAR!

daca scopul topicul era sa vezi ce crede lumea... de ce nu ai pus toti participantii la aceasta sectiune? de ce nu si CTL, Cayenne-ul alb, Cayenne-ul negru si multi, multi altii?
RoSonic is offline  
Old 03-04-06, 11:32   #42
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Quote:
Originally Posted by MC Mate
Cadilacul avea cu ce sa-ti ia ochii pe cand Renault in afara de vata, neoane, si becuri albastre in faruri nu mai era nimic care sa te atraga spre el.
TU .. nu spui ca nu-ti place, nu-ti place, ok , ai gusturi , masina castiga BEST EXTERIOR .. tie nu-ti place, din nou .. ai gusturi .. ( cauta sa nu ma mai iei peste picior ca-ti raspund cu aceiasi moneda,pana la un moment dat)
daca TU spuneai ca nu-ti place, era ok, NU , tu jignesti ! TU spui " PE CAND LA RENAULT , IN AFARA DE VATA , NEOANE , si BECURI ALBASTRE IN FARURI , nu mai era nimic care sa te atraga spre el."

si n`o mai da la intors cu vinilu ..

acum ai inteles de ce am reactionat asa ?
EvLSant0S is offline  
Old 03-04-06, 11:54   #43
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Da A Meritat Sa Castigat Masina Era Top
Turbo110 is offline  
Old 03-04-06, 11:57   #44
ZUZG7
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
ZUZG7's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 300
Member of:
[4 Speed Squad]
[2 Roti]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

Din punctul meu de vedere Subaru galben ar fi fost cel mai indreptatit sa castige .
Nimeni nu contesta orele de munca si sacrificiile facute de propietarii fiecarei masini ...
Cadi e o masina de show-off , mai mult pimp decat tuning pe ea .
Parerea mea ....
__________________
ZUZG7 is offline  
Old 03-04-06, 11:57   #45
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Best Car 4TuningDay ...

nu ar fii mai bine sa votati si atat... fara comentari... pentru ca iese.... scandal... dupa cum se vede.... eu am votat... si atat. !
GolfuletzS is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -