Quote:
Originally Posted by kraven_4_all
pep`o ..nici nu shtiu dc drq ma agit pt un lache sportivu` ca tine...!!RX8`u e o mashina super din punct de vedere estetic..cum arata outside and inside!!..dak tu nu ma cunoshti taci in plm din gura k deja ai inceput cu insulte si alte kknarii.......marsh....
si ce shtiu despre mashini nu te intereseaza pe tine...shtiu si yo cate`ceva despre un RX`8 si shtiu si mai multe despre acel golf al lui zGb....si yo iti zic...taci in plm din gura.....dak tot vii cu atata atitudine si tupeu pe la noi pe aici....de ce iti este rushine sa`ti dezvalui identitatea??......poate ai prea putini ani....poate mult prea putina minte....e problema ta.....dar nu mai veni cu atata atitudine si tupeu printre niste oameni pe care nu`i cunoshti....si mai si incepi sa insulti in stanga si dreapta......stai drq cu ideile tale...
|
In primul rand foloseste un limbaj adecvat cand vorbesti cu mine.
Nu cred ca te-am jignit in vreunul din posturile mele asa cum m-ai jignit tu pe mine.
Kraven_4_all poate te cunosc poate nu dar stiu ce fel de om esti.
-Esti genul de om care desi nu are 1 leu in buzunar sta si el pe langa smecheri in speranta ca vei fii confundat cu unul dintre ei.
-Esti genul de om care desi nu are nimic ii place sa se laude cu ce au altii.
-E bine sa fii plimbat cu masina pe moka , nu?
-Despre rx8-ul lui maryo nu stii NIMIC.
Atarna in continuare.Atarnare placuta.