Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 04-05-07, 18:16   #991
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

pep`o ..nici nu shtiu dc drq ma agit pt un lache sportivu` ca tine...!!RX8`u e o mashina super din punct de vedere estetic..cum arata outside and inside!!..dak tu nu ma cunoshti taci in plm din gura k deja ai inceput cu insulte si alte kknarii.......marsh....

si ce shtiu despre mashini nu te intereseaza pe tine...shtiu si yo cate`ceva despre un RX`8 si shtiu si mai multe despre acel golf al lui zGb....si yo iti zic...taci in plm din gura.....dak tot vii cu atata atitudine si tupeu pe la noi pe aici....de ce iti este rushine sa`ti dezvalui identitatea??......poate ai prea putini ani....poate mult prea putina minte....e problema ta.....dar nu mai veni cu atata atitudine si tupeu printre niste oameni pe care nu`i cunoshti....si mai si incepi sa insulti in stanga si dreapta......stai drq cu ideile tale...
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 18:29   #992
shoaca

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 74
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by kraven_4_all View Post
taci in plm din gura ....marsh....
taci in plm din gura.......stai drq cu ideile tale...
kraven te rog frumos sa iti revizuiesti comportamentul la noi in klan nu este admis astfel de vocabular
pep_o tu ce plm vrei ? ce nu iti convine ?
daca nu esti genul de tare in gura doar in spate monitorului mishcati fizicul diseara la sala sa "discutam"
shoaca is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 18:31   #993
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

chiar m`a enervat domnu` marele shtiutor....asta....din kti sunt pe forum ...cum drq dau numai de genu` asta nush mha frate...
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 18:38   #994
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Discutii despre masini

Destul !!
tng is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 18:41   #995
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

te rog frumos sa mai lasi putin si sa stergi posturile mele ...shtiu k am fost deplasat...nu are rost sa`mi vars nervii in public..mai ales knd nu isi are rostul!!ink o data ma scuzati pentru "izbucnirea" mea...
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 18:44   #996
Pep_O

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by kraven_4_all View Post
pep`o ..nici nu shtiu dc drq ma agit pt un lache sportivu` ca tine...!!RX8`u e o mashina super din punct de vedere estetic..cum arata outside and inside!!..dak tu nu ma cunoshti taci in plm din gura k deja ai inceput cu insulte si alte kknarii.......marsh....

si ce shtiu despre mashini nu te intereseaza pe tine...shtiu si yo cate`ceva despre un RX`8 si shtiu si mai multe despre acel golf al lui zGb....si yo iti zic...taci in plm din gura.....dak tot vii cu atata atitudine si tupeu pe la noi pe aici....de ce iti este rushine sa`ti dezvalui identitatea??......poate ai prea putini ani....poate mult prea putina minte....e problema ta.....dar nu mai veni cu atata atitudine si tupeu printre niste oameni pe care nu`i cunoshti....si mai si incepi sa insulti in stanga si dreapta......stai drq cu ideile tale...
In primul rand foloseste un limbaj adecvat cand vorbesti cu mine.
Nu cred ca te-am jignit in vreunul din posturile mele asa cum m-ai jignit tu pe mine.

Kraven_4_all poate te cunosc poate nu dar stiu ce fel de om esti.
-Esti genul de om care desi nu are 1 leu in buzunar sta si el pe langa smecheri in speranta ca vei fii confundat cu unul dintre ei.
-Esti genul de om care desi nu are nimic ii place sa se laude cu ce au altii.
-E bine sa fii plimbat cu masina pe moka , nu?

-Despre rx8-ul lui maryo nu stii NIMIC.

Atarna in continuare.Atarnare placuta.
Pep_O is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 19:11   #997
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

dak ma plimb pe moka sa inteleg k te oftici...k poate tu oi da bani.....
bani...ma scuzi k n`oi fi vreun bill gates sa dau in stanga si in dreapta...am si yo k romanu...kt sa nu mor de foame...si yo afirm k tu nu ma cunoshti.....si poate ar fi bine sa incheiem discutia aici k am deviat total de la subiect....

u esti cu ideea ta....yo cu ideea mea si gata!!!klar?....

Last edited by kraven_4_all; 04-05-07 at 19:14.
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 19:33   #998
shoaca

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 74
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by Pep_O View Post
-E bine sa fii plimbat cu masina pe moka , nu?
eu merg moka ca doar pune tata benzina si ma dau mare
shoaca is offline   Reply With Quote
Old 05-05-07, 03:21   #999
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Bai Pep O, te supara faptul ca unii merg pe moca cu masina?
Care e treaba ta pe forumul asta? Esti avocatul firmei Mazda?
Crezi ca daca o sa pupi in toba atat de mult Mazda o sa iti dea astia una gratis? Sau ca o sa te plimbe si pe tine vreun posesor?
Nu te mai agita prietene aiurea? Postezi de dragul de a posta?
Incearca sa fii pe subiect si atat. Daca ai ceva de imparti cu vreunul din noi vino personal si spune in fatza ce-ai de spus ca stii unde ne gasesti. Nu mai umple paginile forumului asta cu aberatii care nu-si au rostul Fara suparare.
S-a muncit mult pentru ca Ploiestiul sa fie intre paginile site-ului 4tuning si e urat cand intra lume care ori n-are treaba cu masinile, ori are dusmanie pe vreun alt user, sau ca nu i-a placut ce a postat. Atat!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 06-05-07, 01:15   #1000
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

bonule cand preconizezi ca o sa schimbi de la semnatura ''under construction''?
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 06-05-07, 02:33   #1001
shoaca

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 74
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by T@zMania View Post
bonule cand preconizezi ca o sa schimbi de la semnatura ''under construction''?
zicea ca sapt viitoare il baga la recuperare .... acum sa vedem ce o face
shoaca is offline   Reply With Quote
Old 06-05-07, 11:54   #1002
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

tu ce te bagi ma ca tamponu?esti avocatul sau gagica lui?
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 06-05-07, 11:58   #1003
shoaca

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 74
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by T@zMania View Post
tu ce te bagi ma ca tamponu?esti avocatul sau gagica lui?
nici una nici alta
imi dadeam si eu cu parerea ca tot romanul
shoaca is offline   Reply With Quote
Old 07-05-07, 09:44   #1004
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Discutii despre masini

Bon te-am avzut prin oras sapt trecuta sau chiar acum 2 sapt.....claxonat, dar erai pe sens invers. te-am sunat dar nu ai rasp...
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 07-05-07, 09:55   #1005
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Stiu man, uitasem telefonul acasa. Cu gandul ca ma urc in VR6, am uitat sa iau si telefoanele
Mii de scuze...!
DONU' is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -