Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-07, 10:20   #661
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
SI INCA O CHESTIE CARE O SA SUPERE PE UNII
In orice grupare de soferi, de gunoieri de militieni sau de ce vreti voi .... pretentii si glas tre sa aiba cei mai vechi ...cei noi tre sa taca oleaca sa isi ia botezu cu injectii si dupa o vreme dupa ce li se uzeaza stikaru' de pe parbiz.... sa prinda glas.... ) ..... dar asa ...vine cateva saptamanii acolo, cu o masina lasata din mos stramos (asa ca a mea) ... mai aduce dupa el si o femeie de aia de miroase a combustie incompleta.....si la final mai scoate si un parsh de celular si face 3 poze si 2 filme de te trezesti vedeta pe net..... aia ar trebui sa taca si sa invete unde e locul lor si care le e lungul nasului ....................CREDETI CAREVA CA EU CAND AM VENIT PRIMA OARA IN CENTRU MA BAGAT CINEVA IN SEAMA .....BA GHIAR MI;AM LUAT CEVA FLITURI PANA MAM CUNOSCUT CU LUMEA
Toate inceputurile is mai dureroase dar nu trebuie sa pui la suflet tot........
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 10:39   #662
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

mda am bagat masina casa nu fie mai dureros da sa sti da nu e frumos sati bati joc de asa zis cum a zis unu ..din centru" ba ce e cu voi copi care nu aveti mai mult de 20 de ani.." sau "ce e cu voi copiilor ce e cu clubul vostru veniti voi cu idei bp si injuraturi.." nus frate daca astea se mai poate duce la o singura intalnire poate daca vor disparea uni si nu se mai accepta toti..
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 12:19   #663
NSL_Cartman
Banned

Stage 3
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 160
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

nu are rost sa iti bati gura de pomana cip ca nu ai cu cine. lasa`i pe baieti in treaba lor ca asa e mai bine.

si apropo...data viitoare probabil iar o sa plecam cu toti...asta ca sa va demonstram "cat de tare profitam de voi", dupa zisele unui mare poet de acolo de printre voi

la revedere
NSL_Cartman is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 14:50   #664
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by NSL_Cartman View Post
nu are rost sa iti bati gura de pomana cip ca nu ai cu cine. lasa`i pe baieti in treaba lor ca asa e mai bine.

si apropo...data viitoare probabil iar o sa plecam cu toti...asta ca sa va demonstram "cat de tare profitam de voi", dupa zisele unui mare poet de acolo de printre voi

la revedere
MA ziceti voi NSL k noi 4tuning avem ceva cu voi da ............laso moarta ca nimeni nu a zis asa ceva(ca profitati de noi)!!!! Apropo cand au venit baieti din 4tuning voi din nsl ati scos repede aparate...poze.....filmulete.....ba chiar ati mai purtat si niste discuti suparatoare despre noi pe forumu vostru .......
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 14:54   #665
sony_cristi
Peugeot Driver

Stage 5
 
sony_cristi's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 315
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs up Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
MA ziceti voi NSL k noi 4tuning avem ceva cu voi da ............laso moarta ca nimeni nu a zis asa ceva(ca profitati de noi)!!!! Apropo cand au venit baieti din 4tuning voi din nsl ati scos repede aparate...poze.....filmulete.....ba chiar ati mai purtat si niste discuti suparatoare despre noi pe forumu vostru .......
auzi mai jokerel.. ma faci sa rad cateodata cat de comic esti ) incearca sa nu mai provoci lumea.... si nu te mai abga tu care ai 16 ani.. si nu stii nimika... lasa`i pe cei care sunt in masura sa rezolve problemele.. ca uite asa din cauza noastra astisia "minori" se strica tot mai tare treburile.. si nu e frumos.. noi mai bine privim de pe margine...

s-au probabil ca... ai nevioie de posturi ? .. in fine !! no offence !!
__________________

Last edited by sony_cristi; 03-12-07 at 14:57.
sony_cristi is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 14:59   #666
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by sony_cristi View Post
auzi mai jokerel.. ma faci sa rad cateodata cat de comic esti ) incearca sa nu mai provoci lumea.... si nu te mai abga tu care ai 16 ani.. si nu stii nimika... lasa`i pe cei care sunt in masura sa rezolve problemele.. ca uite asa din cauza noastra astisia "minori" se strica tot mai tare treburile.. si nu e frumos.. noi mai bine privim de pe margine...
MA da eu nu am provocat pe nimeni!!!!!!!! si credema ca eu as vrea ca lucrurile sa se rezolve pasnic!!!!!!
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:01   #667
NSL_Cartman
Banned

Stage 3
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 160
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

la revedere !

ultimul meu post aici
NSL_Cartman is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:04   #668
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by NSL_Cartman View Post
la revedere !

ultimul meu post aici
cand zici ultimul zici "adio" asta ca sa ne mai descretim fruntile.
sageata is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:07   #669
GTRs

Stage 5
 
GTRs's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 399
Member of:
[AUDI]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Poze de la intalniri nu puneti??? Sau nu mai aveti timp sa faceti ca trebuie sa va certati................
GTRs is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:07   #670
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
cand zici ultimul zici "adio" asta ca sa ne mai descretim fruntile.
Bravo fratioare!!!!!!
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:14   #671
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
MA ziceti voi NSL k noi 4tuning

4tuning e vreo asociatie sportiva sau club?????faci parte din el?ai semnat vreo adeziune ceva?
atunci de unde tu 4tuning mah????? stii tu 4tuning mai mult decat mine mah? ai tu zeci de prieteni de pe forum din tara mah???ti'ai pierdutu nopti intregi pe forumu asta???? atunci cum vii tu sa'mi zici mie ca tu esti din 4tuning si eu sunt din NSL si ca n'am niciotreba cu 4tuningu'??

esti total pe dinafara...dute in centru si i'ati "botezul"
__________________
"Poti invata sa mergi repede intr-un singur mod: mergand repede" R.K.

Last edited by 26WRC; 03-12-07 at 15:19.
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:21   #672
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Voi sunteti bolnavi ) habar nu aveti de cate ori mi'am facut injectii eu cu toti baieti aia si de cate ori au ras de mine si eu de ei ) cate pu..i ne'am bagat unu in gura la altu si cat am ras unu de femeia altuia ....... asa e intre baieti ..... revenitiva .... eu cel putin am facut glume pe seama la multi si invers.... ce sunteti batuti in cap ...daca eu am sa iti zic ca ai o masina care seamana cu un carucior de butelii si ca ti'ar sta bine in fustitza ...asta nu inseamna ca am ceva cu tine....inseamna ca e o gluma intre baieti si tre sa raspunzi la fel ........ BARBATI NU SE SUPARA DE LA CUVINTE ...si sa fim seriosi cu fapte nu a gresit nimeni ..doar vorbe...... pastrativa titlul de soferi .....nu treceti la statutul de soferitze
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 19:02   #673
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

ma uimiti cata ura aveti in voi unii ... dc nu lasati de la voi ? ce aveti de pierdut ? ...sa'mi bp ...nu`mi vine sa mai intru pe Piatra Neamt ..ca stiu ca vad doar cearta ..si nush ce altceva ...wtf ?
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 19:38   #674
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Vă certaţi mai rău ca fetele. Nu-i frumos
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 20:00   #675
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Ma fratilor hai so lasam mai moale cu ciarta ca ne vede o tara intreaga!!!!!!
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -