Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-07, 20:08   #931
horguemtuning

Stage 5
 
horguemtuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,454
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
doamna doctor nu fii asa obraznica si aroganta ca omul intreaba ...domnu doctor ii explica dar tu vad ca daca ii ceva de stiut la masina tre sa nascoceasca tot netu

salut baietii ...am cam lipsit si mai lipsesc pana dupa 1 aprilie de pe topicu asta ca lucrez de dimineatza de la 8 duc copii la gradi si pana seara la 1011-12 io nu vin acasa cine ma cunoaste stie ce facem si in genereal la mine la magazin in fiecare seara ii adunare generala de tuningati...barfe vorbe distractii etc etc doar eu munca munca munca....tre sa fac ceva masini pentru showurile ce urmeaza si sa fac ceva banuti sa pot sa ma deplasez dar facem tot ce putem dupa showuri va mai arart cateva ca am multe
Saracutu ce te compatimesc , desi si eu tre sa ma duc sa pot face la a mea ceva ca in timpul saptamanii zero !
horguemtuning is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 21:02   #932
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by horguemtuning View Post
Saracutu ce te compatimesc , desi si eu tre sa ma duc sa pot face la a mea ceva ca in timpul saptamanii zero !
da mai laci!!ce faci acuma?comercial sau pregatesti masini ptr show?ca dani nu e facut,solenza si ala asteapta...sau pregatesti ceva nou?asta doar informativ fara nici o rea intelegere???de ex solenza e nevopsita fara spoilere si el cica vine la show??????????sincer cam are de lucru si e scurt timpul!!!!vigyaz mindjart szombat!!!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 16:23   #933
horguemtuning

Stage 5
 
horguemtuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,454
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
da mai laci!!ce faci acuma?comercial sau pregatesti masini ptr show?ca dani nu e facut,solenza si ala asteapta...sau pregatesti ceva nou?asta doar informativ fara nici o rea intelegere???de ex solenza e nevopsita fara spoilere si el cica vine la show??????????sincer cam are de lucru si e scurt timpul!!!!vigyaz mindjart szombat!!!
Nu prea stiu la care te referi, in rest stau acum cu burta la soare si somez, ma bucur de vremea primavaratica !
horguemtuning is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 19:02   #934
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

SANDU in primul rind LA MULTI ANI si dai de baut in UNGARIA ca pina atunci nu prea o sa avem timp da acolo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 21:51   #935
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

am o intrebare pt SOUNDIDENTITY,in cer scuze daca deranjez,am un dif JBL 1202 si il pun la 2 ohm,cum leg la statie sa scoata putere maxima,statia are 4x100 la 4ohm,nu stiu daca dif-ul l-am pus in punte cum trebuie,am legat fiecare +si- la amandoua bobine si urmeaza ca cablul sa vina un cap la plusul de la o bobina si minusul la cealalta bobina,sper ca asa l-am scos la 2 ohm,daca nu e bine te rog sa ma rectifici,iti multumesc mult si bafta in tot ce faci,daca poti sa-mi rasp pr PM ar fi si mai bine,cum doresti...bafta!
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 19:49   #936
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

frumoase masinile lui Dr. ZOZO .... TOT RESPECTU
alexzander407 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-07, 18:35   #937
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

ighen .......
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 17:27   #938
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Foarte tare ZOZO, sunt nou pe forum si tocmai am pierdut cateva nopti la rand urmarind cam toate topic-urile! Felicitari pentru tot ceea ce faci!
Rickie is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 00:26   #939
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by Rickie View Post
Foarte tare ZOZO, sunt nou pe forum si tocmai am pierdut cateva nopti la rand urmarind cam toate topic-urile! Felicitari pentru tot ceea ce faci!
acuma numa te corectez nu creatiile lui zozo sunt aici ci ale mele sadu sound identity
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 02:30   #940
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Si tu Sandule meriti felicitari, foarte tare polo-ul si sistemele audio ce le pui in masini! Vi pe aeroport saptamana viitoare ?

Last edited by Rickie; 18-08-07 at 02:33.
Rickie is offline   Reply With Quote
Old 07-10-07, 03:16   #941
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Gata...??? Nu mai zice nimeni nimic??? Nu se mai cearta nimeni???
BH09SSS is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 19:28   #942
monika

Stock
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 4
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

salutare,nu stiti cand intra dr.zozo pe forum?
monika is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 20:02   #943
valerutzz
Road Runners Member

Stage 4
 
valerutzz's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 257
Member of:
[RR]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Ii poti scrie aici, pe topicul lui :
https://forum.4tuning.ro/530-firme-piese-auto/56013-magazin-accesorii-tuning/page-7.html
valerutzz is offline   Reply With Quote
Old 15-02-08, 21:12   #944
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte noi si inovatii..

domnilor si doamnelor........sound identity revine pe topicul lui vechi cu proiecte inovatii si toate de genu va voi prezenta oferte noutti instalari idei va astept intrebarile sugestiile si tot tot tot azi maine va mai prezint diverse lucrari si astept pareri discutii intrebari sfaturi
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 09:03   #945
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte noi si inovatii..

deci:sa reincepem:cine vrea sa isi expuna proiecte idei pareri orice sunteti bine veniti
am sa incep cu lucruri simple accesibile si poate pentru cei ce aveti un audi si nu stiati ca este posibil de inlocuit un aparat original cu altceva va prezint asa numite distantiere ce se aplica in cele doua laterale si se va transforma din locas mare in locas mic de casetofon normal unde se poate introduce ori ce tip si fel de aparat din comert ...aici va este prezentat un aparat dvd monitor de 7 care intra si iese din aparat comnda electronica
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Kégp096_2.jpg
Views:	79
Size:	202.2 KB
ID:	455397   Click image for larger version

Name:	Kép0gg95_2.jpg
Views:	84
Size:	226.1 KB
ID:	455398  
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -