Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-06, 16:47   #271
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

bre grasunule, tu chiar nu ai inteles nimic... scopul la dB Drag nu este sa-i bati pe ceilalti ci sa vezi cat esti tu de bun si sa devii mai bun...

Nu poti sa devii mai bun decat daca te bati cu unii si mai buni. Iar pe mine ma intereseaza sa devina mai buni aia multi, nu tu... tu esti unul singur, iar faptul ca esti singur in clasa ta nu te motiveaza in nici-un fel sa devii mai bun... Asa ca daca vrei sa fii mai bun baga-te la "bataie"... nu ma trage la nivelul tau ca nu am nimic de impartit cu tine...

Uite-te la rezultatele din Street A si Street B de anul trecut si de anul asta... faptele vorbeste, cuvintele se pierd in ceatza...
__________________
Arguing on the Internet is like competing in the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
viperu is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 17:15   #272
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by viperu
bre grasunule, tu chiar nu ai inteles nimic... scopul la dB Drag nu este sa-i bati pe ceilalti ci sa vezi cat esti tu de bun si sa devii mai bun...

Nu poti sa devii mai bun decat daca te bati cu unii si mai buni. Iar pe mine ma intereseaza sa devina mai buni aia multi, nu tu... tu esti unul singur, iar faptul ca esti singur in clasa ta nu te motiveaza in nici-un fel sa devii mai bun... Asa ca daca vrei sa fii mai bun baga-te la "bataie"... nu ma trage la nivelul tau ca nu am nimic de impartit cu tine...

Uite-te la rezultatele din Street A si Street B de anul trecut si de anul asta... faptele vorbeste, cuvintele se pierd in ceatza...
gras mic hai sa tzio spun altcumva ca tot nu vrei sa intelegi....macar instalatori dealeri si cei mai profesionisti sa fim la alte clase decat street a b c ...eu atat vroiam sa iti sugerez...adica mai exact macar de la 150 de db. in sus...asta este scurt si la subiect....stiu ca este 150 db si la clase mai mici afara in competitii dar la noi inca nu prea asa ca acolo cei ce au macar un 150 sau peste si e mai voluminos sistemul si nu se incadreaza acolo mai jos sa aiba cu cine sa se ''lupte''...infine nu te mai provoc ca nu vreau sa ajungem la un conflict non sens daca nu e cazu
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 27-07-06, 20:23   #273
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Cool Re: Spl Team

data viitoare o sa fie mai multe masini si in categoria ta si poate primesti si tu cupa pina atunci
joe_infect is offline   Reply With Quote
Old 27-07-06, 20:30   #274
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by joe_infect
data viitoare o sa fie mai multe masini si in categoria ta si poate primesti si tu cupa pina atunci
speram sa apara ceva concurenti noi la urmatoarele competitii ca deja cam greu se fac clasele!
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 27-07-06, 21:55   #275
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by joe_infect
data viitoare o sa fie mai multe masini si in categoria ta si poate primesti si tu cupa pina atunci
ce previzoriu esti te pregatesti ptr. mine va sa zica?sau ce vroiai sa zici?..din pacate la mare nu stiu daca ajung sau nu,doar daca revin din concediu
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 28-07-06, 09:10   #276
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: Spl Team

la mare nici eu nu cred ca o sa ajung ......
joe_infect is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 01:23   #277
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by joe_infect
la mare nici eu nu cred ca o sa ajung ......
mai bine dam una mica asa intre noi de distractie in oras ca asa macar ne mai masuram si noi masinile ca nu a mai fost o etapa de masuratori cam de mult nu?de atunci cate masini s-au facut?ce ziceti facem un mic show in parcare intr-o zi????????????????
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 11:28   #278
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: Spl Team

pana la marele show ar fi fain sa dati o mica masuratoare...
chiar va rugam...WSR DbDrag
daca va putem ajuta...
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 12:19   #279
SPL_Team

Stage 1
 
SPL_Team's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 14
Exclamation Spl Team

Vineri, 4 August 2006 in parcarea din centrul orasului incepind cu ora 18 ,SPL Team si WSR va asteapta la o sesiune de masuratori dB Drag Racing Masuratorile vor fi gratuite si se vor face in ordinea primul sosit primul masurat. Va asteptam
SPL_Team is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 14:36   #280
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: Spl Team

^^haha
foarte fain. eu vin, desi nu imi masor masina, m-am saturat.
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 15:03   #281
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by SPL_Team
Vineri, 4 August 2006 in parcarea din centrul orasului incepind cu ora 18 ,SPL Team si WSR va asteapta la o sesiune de masuratori dB Drag Racing Masuratorile vor fi gratuite si se vor face in ordinea primul sosit primul masurat. Va asteptam
nefiind ceva sponsorizat sau cu multa reclama va rugam sa anuntati cat mai multe dintre cunostintele voastre pentru a iesi un lucru frumos si fiind cost free va asteptam pe cat mai multi indiferent de puterea din masina.
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 15:13   #282
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: Spl Team

atata timp cat aveti peste 120db in masina.
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 16:09   #283
Zuky

Stage 5
 
Zuky's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 505
Default Re: Spl Team

Am shi eu o intrebare...in ce fel va afecta Festivalul berii Burger(sau care)intalnirea???din cate am intzeles evenimentu e programat tot pe 4 august in parcare...
Zuky is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 18:04   #284
FaQ4EvEr

Stage 4
 
FaQ4EvEr's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 252
Default Re: Spl Team

pot sa vin si eu???)
FaQ4EvEr is offline   Reply With Quote
Old 30-07-06, 18:17   #285
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Unhappy Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by Zuky
Am shi eu o intrebare...in ce fel va afecta Festivalul berii Burger(sau care)intalnirea???din cate am intzeles evenimentu e programat tot pe 4 august in parcare...
poti sa ne dai ceva detalii sa stim sigur ca va fi in acelasi timp? daca e asa mai asteptam inca o saptamana
joe_infect is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -