Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-06, 22:08   #61
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

ok nu stiam de te uiti si pe acolo....uite o adresa misto http://www.trade-romania.biz/funny/s...e-pe-maini.htm
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 22:38   #62
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

tot de dincolo vin ca nu mai raspunsesei:
atunci altcumva sa ma formulez::
1.daca e sub un alt nume masina puctele nu mi le pot acumula
2.taxa fiind dubla fatza de restu aici ma repet nici puncte nu pot acumula nici merit pe nume sau firma sub demo car


acuma sa fim sincer si in aceste concursuri ai nevoie de participanti si cu cat mai multi cu atata mai mare si fierbinte luptele pe categorii vezi noi oradeni suntem mai dificili vrem si spl si sq cu aceasi instalatie vrem sa participam cu una sau mai multe masini pentru obtinerea unor merite daca ne incadram intre cei buni si acuma stii bine ca noi cam suntem peste tot in tara asta la orice show si putem zice ca mergem cu drag si suflet doar lasatine sa participam cu trup si suflet...
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 22:48   #63
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

Daca vrei sa vii cu mai multe masini poti sa faci cum au facut cei de la GZ:

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...2&postcount=31

Crezi ca isi aduce cineva aminte cine este Eftimie Giani ?

Participi cu mai multe masini din partea unei echipe si obtii rezultate cu echipa.

Este adevarat ca d.p.d.v. strict dB Drag nu vei putea acumula aceste puncte insa gandeste-te cum ar fi sa vin cu 10 masini la o singura clasa, sa iau locurile 2-11 si sa obtin mai multe puncte decat cel care iese pe locul 1.

Daca vrei sa participi la SQ si dB Drag vino cu Polo la SQ si cu Golful la dB Drag.

Este ok sa vrei si SQ si dB Drag cu aceeasi instalatie, insa pentru asta ar trebui ca competitiile sa nu se desfasoare in acelasi timp.
__________________
Arguing on the Internet is like competing in the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
viperu is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 23:15   #64
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

deci in februarie de ce a trebuit sa platesc 1.500.000 taxa dubla daca nu pe numele meu a concurat masinaaa??????????????????si nici in numele meu ?????????
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 07:48   #65
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default Re: Spl Team

Sanducule, la acel eveniment "EMMA", vorba fiind de acel nereusit PRISMA de anul trecut din martie, nu am apreciat al treilea set de difuzoare pus in dreptul scaunelor...aminteste-ti bine si intreaba-l si pe O.F. cu care am "arbitrat"...imi amintesc si eu mai departe putin, inainte de acel show, cu aproape un an inainte de discutiile pe care le aveam legate de al treilea set de difuri din usi si cele de pe panourile din spate...atunci te intrebam daca le vrei cu adevarat si tu spuneai deschis ca vrei SHOW SHOW SHOW...hai sa nu ne amintim doar de treburile care avantajeaza pe unii sau dezavantajeaza pe altii...la golf ai dorit pozitionarea tweeterelor exact ca si la polo si asta dupa acel concurs la care zici tu ca te-am depunctat...am sau nu dreptate?
__________________

Uischi...I'll never forget you...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 08:06   #66
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
deci in februarie de ce a trebuit sa platesc 1.500.000 taxa dubla daca nu pe numele meu a concurat masinaaa??????????????????si nici in numele meu ?????????
pai in februarie ti s-a explicat foarte clar ca nu se poate (eram langa tine) si atunci l-ai intrebat pe primul baiat cum il cheama si l-ai inscris la concurs... adica pe scurt l-ai sponsorizat pe respectivul cu o inscriere...

nu ai platit nici o taxa dubla... daca vroiai sa platesti taxa de inscriere pentru toti participantii nu insemna ca ai platit tu ca si concurent ci tu ca si sponsor...
viperu is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 19:51   #67
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Talking Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by margineanu ovidiu
nr.1 dupa el,nu?hai baieti ca vine vara si inca loganu e pe nicaeri cu muzica.macar ti-ai comandat sculele sa nu trebuiasca sa stai si dupa aleaca cine stie?
Las' ca vedem noi cine rade la urma,sherrifu'!
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 20:12   #68
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by Ciky
Las' ca vedem noi cine rade la urma,sherrifu'!
inca n-am ras cowboy,era doar un sfat,din pacate scrie la intrarea dinspre Bors: ROMANIA si la noi totul e posibil si daca ceva poate merge prost sigur va merge prost pentru ca asa e la noi,din4 se face14,din luni se face vineri si fiind zi scurta se lasa pe luni,etc.asa e la noi Murfi exceleaza cu legile lui
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 20:55   #69
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by sfigmo
Sanducule, la acel eveniment "EMMA", vorba fiind de acel nereusit PRISMA de anul trecut din martie, nu am apreciat al treilea set de difuzoare pus in dreptul scaunelor...aminteste-ti bine si intreaba-l si pe O.F. cu care am "arbitrat"...imi amintesc si eu mai departe putin, inainte de acel show, cu aproape un an inainte de discutiile pe care le aveam legate de al treilea set de difuri din usi si cele de pe panourile din spate...atunci te intrebam daca le vrei cu adevarat si tu spuneai deschis ca vrei SHOW SHOW SHOW...hai sa nu ne amintim doar de treburile care avantajeaza pe unii sau dezavantajeaza pe altii...la golf ai dorit pozitionarea tweeterelor exact ca si la polo si asta dupa acel concurs la care zici tu ca te-am depunctat...am sau nu dreptate?

mai terminatorule!!!!!tu ai proiectat fetzele de usi la polo tu ai pozitionat ideiile tale erau asa ca scuza-ma..........a 2 a la mana golfu va fi special db drag car nu sq asa ca de ala mi se rupe....
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 20:58   #70
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by viperu
pai in februarie ti s-a explicat foarte clar ca nu se poate (eram langa tine) si atunci l-ai intrebat pe primul baiat cum il cheama si l-ai inscris la concurs... adica pe scurt l-ai sponsorizat pe respectivul cu o inscriere...

nu ai platit nici o taxa dubla... daca vroiai sa platesti taxa de inscriere pentru toti participantii nu insemna ca ai platit tu ca si concurent ci tu ca si sponsor...

bine bine dar atunci daca pe alt nume de ce 1500000 si nu 750000??????asta lamureste-ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!nu pricep!!!!!!!!!!!!!!!!!1sant prost la faza asta!!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:11   #71
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

pai daca eu vin cu 10 masini de la o firma de car audio si iau zece studenti de pe strada, cum ti se pare corect sa platesc taxa, ca persoana sau ca firma ?



PS: poti sa ai obraz gros sa zici ca ai "vandut" cele 10 masini la cei 10 studenti si dupa concurs sa le "cumperi" inapoi
viperu is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:14   #72
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

si tu de ex dintre cei 10 studenti vrei doar 9 sa iti reprezinte firma si unu individual doar ca cu masina ta cum este posibil??????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????/
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:17   #73
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

sa mor daca inteleg ce vrei sa zici... ti-am zis ca trebe sa invatz enghele benghele...
viperu is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:32   #74
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

mai mai hai la noi in oradea iti pun o unguroaica pe stalp si sa vezi ce extragi limbaju din ea!!!!!!!!!!deci ce nu intelegi cand foarte caligrafic si pe intelesu tuturor am scris??????????????????????ai 10 masini care sa se prezinte la db drag care sunt doar pentru db drag si sunt ale tale personal da????? tu esti o persoana in industria muzici cum scrie acolo in regulament da???????????????deci reprezinti o firma.da?....ok pana aici e clar.....ai zece studenti care sa iti reprezinte si FIRMA si MASINILE .............da?????????????din cei 10 studenti doar 9 participa in numele firmei ..................si al 10-lea participa cu masina firmei doar pe cont propriu si in numele lui..da?????????????/pai asta al 10-lea de ce tre sa plateasca 150ron si nu 75 ron??????????????????asta vreau sa stiu ca daca eu cu a 2 a masina cu care nu pot participa pe numele meu o dau altcuiva dar nu in numele firmei ci pentru o distractie personala in NUMELE LUI de ce tre achitata suma dubla ??????????????nu reprezinta firma in aceste conditii
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:36   #75
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

pai e la mintea cocosului de ce... pentru ca al zecelea om participa tot cu o masina a firmei...
viperu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -