Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 03-11-04, 17:24   #196
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default vineri...

ce se da vineri la televizor?...
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 17:38   #197
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Luciane eu nu sunt de acord cu privire la stikere ( de ce sa le dam jos?) asta este discriminare restu cluburilor au voie ! noi de ce nu? imi pare rau pt HAI dar asta e. Daca ne vom face prezenta Duminica vom discuta la fata locului sau inainte cu privire la aceasta problema. o sultie trebuie gasita ca pana la urma urmei cu stikere acoperite publicul va sti ca noi suntem deci pana la urma Cu sau cu stikerele acoperite tot aia e! Nu?
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 17:50   #198
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default ..........

nu stiu de ce va faceti probleme..cu stiker, fara stiker...uitati un lucru am vrut sa fim impreuna uniti, suntem discreditati si tot nu ne potolim...mergem pina a ne acoperii blazonul doar pentru a fii pe pista ?....respekt pentru cei ce nu vor sa nu lipseasca de la nici un eveniment dar dragilor am ales sa fim sub acelasi drapel...merita sa facem jocul altora ?...noi cei din mica sectiune Brasov nu vom venii atita timp cit suntem conditionati de altcineva strain clubului, am ales MD mergem impreuna cu MD , nu ne intereseseaza conflictele dintre personaje vrem sa facem treaba.....
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 17:52   #199
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Ai dreptate catalyn asta asa e
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 17:54   #200
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Pana la urma faza cu realitatea TV care e ca urmaresc si nimik
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 17:59   #201
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

In legatura cu zvonurile legate de cursa de la Baneasa din data de 7.10.2004 , rog un Membru oficial MR Bucuresti sa confirme dac se tine sau nu , la ce ora si unde ne intilnim pentru a intra toti tinand cont ca vom veni de la Ploiesti, noi vineri avem sedinta pe tema asta ! trebuie sa instiintez membri MR Ploiesti Multumesc
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 19:16   #202
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Momentan nu suntem invitati la aceasta cursa. Cu alte cuvinte nu vom fi primiti acolo indiferent de sigla . Ca motivatie a organizatorilor : faptul ca am parasit Prisma in timpul cursei , lucru care in viziunea unora a fost premeditat de noi . Cat despre a intra la curse cu stickerele acoperite ... ce pot spune ... si noi am vrea ca toti membrii sa ne fie alaturi , dar nu putem forta unii oameni care vor curse sa nu intre acolo doar pentru ca cineva vrea sa ne umileasca ... Pe de alta parte intrucat nu avem nimic cu celelalte cluburi nu ar fi normal sa-i lasam pe acestia fara contracandidati . Ce sa spun .. Ar fi multe. In acest moment daca vom mai fi primiti vreodata la cursele LR si NSL in conditiile de a participa cu sigla acoperita ramane la latitudinea fiecarui membru MR daca accepta sa participe in conditiile astea sau nu. In cazul in care noi am impune ceva de genul \"ori cu noi ori cu ei\" si am spune ca nu intra nici un membru de la noi in aceste conditii am putea fi acuzati de boicot desi organizatorul ar avea aceasta responsabilitate. Eu daca ii spun cuiva ca poate intra la mine in casa doar daca facem sex e problema lui daca vrea sa intre . Eu nu-l pot acuza de ceva daca nu vrea in acele conditii . Cam asa stau lucrurile din pacate. Se cauta nod in papura si cand nu se gaseste unul se \"fabrica\" . E jenant uneori ...
Cat despre VLD ... a fost in 3 cluburi in 3 saptamani daca nu ma insel. Nu comentez.
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 19:53   #203
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Lucian , am facut o comparatie ptr luca ... in fine , inca o data... spun ca nu am absolut nimic cu nimeni din mrc , va respect , insa , atata timp cat sunteti rugati sa acoperiti stikele si etc , si intrati... toata lumea zice ok ... iar la prisma a fost ce a fost ... nush nu e treaba mea , insa , cineva a incalcat regula , nu e frumos , iar la faza asta , voi atzi greshit , omule , se stia ca cine are stiker acoperit e mr member.... in fine , e pacat ca din cauza unui conflict intre 2 oameni au atatia de suferit ... ash mai avea cateva de zis , dar ma abtzin , caci nush daca e bine .. va salut
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 20:46   #204
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

DRooPY calm down man ca vbesti nu mai prostii....
citez doar doua dintre ele

Quote:
07.10.2004
Quote:
Pana la urma faza cu realitatea TV care e ca urmaresc si nimik
trebuie sa iti explic ce e gresit cu ele ?
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 21:05   #205
BIZ

Stage 5
 
BIZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 333
Default

URMARITI REALITATEA TV VINERI INCEPAND CU ORA 17.15 . !



Deci VINERI adk acum pe 5 - nov - 2004 :P
BIZ is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 21:05   #206
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
Cat despre VLD ... a fost in 3 cluburi in 3 saptamani daca nu ma insel. Nu comentez.
Lucian, ca sa te lamuresc nu am fost in 3 cluburi in 3 saptamani. Ca sa te fac sa intelegi o sa ma repet. Cand a fost intalnirea la Ploiesti eu am vrut sa ma inscriu in Midnight Racers. Atunci a venit un tip la mine si mi-a zis sa completez un formular. Eu l-am completat si dupa aia mi-a zis ca o sa primesc un telefon pentru confirmare. Cum nu am primit telefonul mi-am zis ca nu am fost primit in club. Dupa aia m-am cunoscut cu shadow si m-am inscris la ei. Deci eu nu stiam ca sunt in Midnight Racers si asta din cauza celui care trebuia sa ma sune si nu m-a sunat. Daca eram la voi in club sa fii sigur ca nu m-as fi mutat fara motiv in alt club oricare ar fi el.

Numai bine si sper sa rezolvati confilctele si sa veniti si voi duminica.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 21:48   #207
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Santos daca se muta in alt club asta nu inseamna ca o sa-l urasc sau chestii de genu asta, o sa ramanem tot prieteni si o sa ne salutam cum faceam si inainte, toate cluburile astea nu sunt facute pt. a aduna trupe de razboi, sunt facute deoarece unii oameni doresc sa-i aiba aproape pe altii si sa se ajute reciproc.
Poate intr-un club cum e 4ss nu va stiti asa bine fiecare cu fiecare, dar noi fiind mai putini, suntem prieteni si ne intelegem foarte bine, deci daca pleaca unul din noi in alta parte tot prieteni vom ramane doar ca el va purta alte insemne.
Deci nu transformati treaba cu aceste cluburi in tiganie pe care majoritatea am vrut sa o evitam de la bun inceput.
Lucian, noi pe Vlad l-am primit cu bratele deschise si am realizat ca este baiat de treaba si ne-am imprietenit iar in viitor nu conteaza unde se va duce tot prietenul nostru il vom considera.
Bafta.
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 10:59   #208
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default

as vrea sa se intzeleaga simplu un singur lucru atat cat noi cei care facem parte din mrc nu suntem invitatzii sau bine vazutzii la anumite evente nici noi nu o sa venim doar de dragu umpluturii ,la nunta nu te duci neinvitat ,si nici de lautari sa cante prin afara nuntzii n am auzit .cine nu ne doreste are anumite motive si nu ne intereseaza in momentul de fatza sunt lucrurii mult mai importante de facut decat sa ne certam cu x si y ,dar atentzii o sa vina vremea cand lucruriile se vor schimba vom vedea atunci cine si cum face invitatziile cat despre acel membru care a parasit mrc si sa REINTORS la nsl nu am ce spune decat ca etica si maturitatea de gandire lasa de dorit nu prin prisma ca sa dus la nsl doamne fereste e un om liber dar cum noi din cauza lui am parasit o competitzie pt care apoi sa apara destule probleme cu organizatorii mi se pare cel putzin un om cu o gandiref fragila.pe aceasta cale atentzionez clubul la care sa reinscris sa fie atentzii la anumitzii membri ,sunt de o factura mai mult decat slaba .bine ca ni sa intamplat noua si nu voua.mult scces hai.ule nu tzi face probleme nu tzi simtzimm lipsa
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 13:04   #209
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"luca\"
Santos daca se muta in alt club asta nu inseamna ca o sa-l urasc sau chestii de genu asta, o sa ramanem tot prieteni si o sa ne salutam cum faceam si inainte, toate cluburile astea nu sunt facute pt. a aduna trupe de razboi, sunt facute deoarece unii oameni doresc sa-i aiba aproape pe altii si sa se ajute reciproc.
Poate intr-un club cum e 4ss nu va stiti asa bine fiecare cu fiecare, dar noi fiind mai putini, suntem prieteni si ne intelegem foarte bine, deci daca pleaca unul din noi in alta parte tot prieteni vom ramane doar ca el va purta alte insemne.
Deci nu transformati treaba cu aceste cluburi in tiganie pe care majoritatea am vrut sa o evitam de la bun inceput.
Lucian, noi pe Vlad l-am primit cu bratele deschise si am realizat ca este baiat de treaba si ne-am imprietenit iar in viitor nu conteaza unde se va duce tot prietenul nostru il vom considera.
Bafta.
aoooooooleo frate luca , nika nu ai inteles , iti explic cand ne vedem live , pe forum e mai greu de inteles , vb la modul ce mai serios , nu o lua ca pe o gluma , una e face2face alta e pe forum..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 13:21   #210
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

hasky, mai baga si tu niste virgule, puncte ceva ca m-a luat ameteala...
  Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -