Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 07-11-04, 14:40   #256
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"viggo\"
Eu am o masina cu care n-am ce sa demonstrez pe strada, doar pe pista sau pe un circuit. Daca ai avea si tu o masina de 500 Cp, ai intelege ce inseamna sa o tii in garaj si sa nu te dai cu ea din cauza ca unii vorbesc si nu fac nimic.
E a doua oara cand insinuezi ca ai Lamborghini Murcielago, dar am citit atent posturile tale si nu am vazut pe nicaieri scris cum ca ai avea o astfel de masina. stii cumva cat consuma un OZN ? Daca ai avea ai vedea cum e sa il ti in garaj si sa vezi ca martienii nu se inteleg cu teranii si nu mai fac curse in sistemul nostru solar.

Tin deasemenea sa te informez cu regret ca in clubul nostru, nici un membru nu are Lamborghini Murcielago. \"Dl. Garcea\" care poseda un fratior de-al lui Murcielago, nu a fost interesat sa participe curse auto pana in acest moment, cine stie pe viitor poate va fi. Si daca va vrea sa intre in Clubul Midnight Racers e binevenit, cel putin de el putem sa radem fara sa se supere, spre deosebire de altii, presupusi posesori de Lamborghini.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 14:52   #257
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"viggo\"
Indiferent de cine va face curse, ca se cheama LR, MR, NSL, XXX, YYY, QQQ, dorinta mea si a multora este sa se faca, nu sa se vorbeasca. Eu am o masina cu care n-am ce sa demonstrez pe strada, doar pe pista sau pe un circuit. Daca ai avea si tu o masina de 500 Cp, ai intelege ce inseamna sa o tii in garaj si sa nu te dai cu ea din cauza ca unii vorbesc si nu fac nimic.
Numai Zei pe aici... Frate Viggo... Arata-te si te vom crede !!!!!! Ca de vorbe suntem cu totii satui...
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 15:56   #258
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default LOL

Bine spus Hondarule, bine spus
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 16:02   #259
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"viggo\"
Daca ai avea si tu o masina de 500 Cp, ai intelege ce inseamna sa o tii in garaj si sa nu te dai cu ea din cauza ca unii vorbesc si nu fac nimic.
Sa iti traiasca masinutza aia de 500 Cp , insa ne pui si noua o poza aici sa ne clatim ochii daca nu e prea mare deranjul ?
Sau e vorba de vreun poster de prin garaj ?
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 16:08   #260
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Poate e un pic cam agresiv Domnul VIGGO si deabea astept sa rup capul, figurat vorbind unui Murcielago pe pista.
Nu confundati tipurile de Lamborghini , vorbeati ceva de Garcea are si el unul dar e departe de MURCIELAGO e un Gallardo tare si el dar e cam Audi.
Din cunostintele mele stiu ca exista cateva Lamborghini model Murcielago in Romania inscrise doar 4 dar mai sunt de Germania si Italia.Am vazut din ele personal pe strada din pacate nu stiu cine-i VIGGO dar daca-l tratati asa nici nu-l vom cunoaste.
As fi incantat sa cunost un proprietat de Murcielago mai ales daca da tot ce poate cu el la curse.
Nu va mai mirati la Craiova nu a fost Ferari cabrio?
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 16:11   #261
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Dap asa e ..... ia dane si noua 2-3 poze sa vedem si noi ce masian ai tu ... ca la cumte lauzi ..
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 16:13   #262
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING

hasky
Supapa


Age: 27
Zodiac:
Joined: 28 Sep 2004
Posts: 10
Location:
Usergroups: None
Posted: Sun Nov 07, 2004 2:39 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

COMUNICAT pentru TARA:
Aduc la cunostinta tuturor pasionatilor de automobilism, pentru evitarea altor conflicte de acest gen (emisiuni TV, rivalitati intre indivizi, etc.), ca voi incerca organizarea unor competitii automobilistice LEGALE, de masinute TELEGHIDATE
Sint admise: orice modificari aduse acestor BOLIZI; embleme ale oricarui club, sponsor, etc; \"soferi\" fara permis.
Nu se admit: persoanele fara simtul UMORULUI

Asta spunea Haski intr-un post.
Noi vrem sa face treburi serioase si nu vrem sas fim perturbati aiurea.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 16:17   #263
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Daca am avut ceva de aratat am aratat pe pista si istoria deabea incepe.
Cielo, Dacia, Subaru.....
Au fost multe poze pe net cu ele si cred ca mai sunt dar daca vorbiti din pat si nu de pe sau langa pista.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 16:27   #264
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Nu iteleg atitudinea agresiva pe care unii ce poarta insemnele MR o afiseaza. Fatul ca nu aveti cunostinta de existenta acelui Murcielago arata limite in gandire.Nu vreau sa iau apararea lui VIGGO(deosebit de irascibil) dar poate exista persoana asta cu masina ei si noi Legal Racing o vrem pe pista iar voi o goniti.Potolitiva cu aceste atacuri. Daca cunosti persoana ce-ti vorbeste poate poti sti ce are si ce nu, dar daca nu ai aceste informatii e bine sa fi mai rezervat.
Daca VIGGO minte se jigneste singur desi dupa felul in care scrie ma face sa cred ca e persoana peste medie din toate punctele de vedere.
Eu in locul lui nu v-as arata nimic pt ca nu e dator sa demostreze ceva.
Daca are valoare si curaj dorind sa se afiseze alaturi de noi o va face cu siguranta, dar incetati sa mai acuzati fara motiv.Ce a facut va furat masinile de acasa?
E foarte dificil sa aduci pe pista oameni cu f multi bani ce-si permit masini scumpe.Au pretentii poate justificate.Hai sa crestem nu sa dam inapoi.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 18:00   #265
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: LEGAL RACING

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Din pacate mai gresesc cand sriu si asta vine din graba si cateodata softurile mai joaca feste.Sper sa intelegeti ideile exprimate.
Cat despre pregatirea mea in meseria de psiholog sau psihiatru recunosc ca nu sunt calificat desi posed destule cunostinte.Referitor la complexe sunt mai mult decat evidente si nu trebuie sa fi expert pt a le remarca.
Scuze fata de VIGGO din viteza l-am botezat mancand un G.
Restul sunt atacuri personale fata de peroana mea care nu ma afecteaza mai ales cand sunt facute de la un nivel atat de scazut.

As dori sa clarificam niste lucruri :
1)nu a existat absolut nici un atac la persoana dumitale deoarece nu te cunosc si nu am obiceiul de a discredita sau denigra oameni cu care nu am nici o treaba
2)ma simt deranjat de faptul ca din cauza unor probleme de natura personala pe care cred ca le ai dumneata cu Micutzu (si tin sa accentuez cuvantul CRED) clubul Midnight Racers are oarecum de suferit.
3)avand in vedere cele declarate mai sus chiar de catre persoana dumitale referitor la pregatirea de psihiatru/psiholog te-as ruga respectuos sa nu te pui in postura de a ma judeca. Mai exact nu ai de unde stii la ce nivel cultural sau clasa sociala apartine persoana mea. Nu te-am desconsiderat si astept acelasi tratament din partea dumitale.
4)nu credeti draga domnule Sebastian ca ar fi cazul sa se linisteasca spiritele ? din cate stiu eu si din cate am inteles dumneavoastra aveti un scop bine determinat in organizatia dumneavoastra si anume de a organiza curse legale. observ ca va asumati ceva mai multe atributii si anume a fi pe post de judecator in ceea ce se intampla in lumea curselor legale. rugamintea mea pe aceasta cale ar fi una singura si anume sa fiti fair-play.
multumesc anticipat
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 18:46   #266
viggo

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 28
Default

Am lipsit cateva ore, vad ca pe forum se fac tot felul de speculatii. Multumesc pentru curiozitatea manifestata la adresa automobilului pe care il posed, nu este un murcielago, am scris intr-un post ca as vrea sa am unul sa ma dau cu el pe pista, pacat ca nu cititi cu atentie post-urile mele. Singurul care a facut-o este Lucian, si apreciez acest lucru, nu am insinuat ca am un lamborghini murcielago, cand o sa am ocazia sa testez un ozn o sa ii transmit si consumul de amestec oxigen+ hidrogen+ particule de meteorit / an lumina.Am spus ca am o masina de 500 Cp, un Murcielago are 580 Cp. Intrucat la speculatii sunteti buni, fiti oaspetii mei la a va da cu presupusul.
viggo is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 18:50   #267
viggo

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 28
Default

Am gresit, nu era Lucian ci Bubu care a citit post-urile bine si a inteles ca nu am murcielago. Imi cer scuze pt confuzie.
viggo is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 18:56   #268
viggo

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 28
Default

Vad ca mi-am facut multi \"amici\" pe aici, unii ma califica drept \"scandalagiu platit\", altii \" foarte irascibil\", nu cred ca are sens sa va rog sa cititi post-urile mele pentru a vedea care dintre noi are manifestarile amintite. Eu am pus intrebari, mi-am dat cu parerea, in lipsa unor informatii pertinente, pe care le-am solicitat in mod deschis, iar ca raspuns ma aleg cu te miri ce caracterizare.
viggo is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 18:58   #269
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Viggo si ce masina ai tu de are 500 cp ...
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 07-11-04, 19:02   #270
viggo

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 28
Default

Consider ca si Xray vrea un raspuns, eu am venit cu masina la cursele organizate pana acum, nu la toate ce-i drept, asa cum am zis si mai devreme organizarea lor lasa de dorit si la ultimele nu am venit sa ma dau, am venit sa ma uit. In garaj nu am postere cu masini, imi pare rau sa te dezamagesc, eu nu ma multumesc cu a ma uita la o masina, daca imi place mi-o cumpar. Sic.
viggo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -