Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 08-09-04, 01:58   #1
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default Midnight Racers Club

Midnight Racers Club dupa cum precis ati auzit unii dintre voi , este un club infiintat de mine Micutzu in ideea de a sprijinii cursele si de a face ceva constructiv in acest sens. Nu se urmareste prin acest lucru inlaturarea sau demigrarea imaginii No Speed Limit. Acest club isi propune sa stranga pe toti cei pasionati de curse si sa le ofere curse adevarate iar pe langa acest lucru sa organizeze si alte iesiri si adunari colective cu membrii grupului. Cat timp eu voi face parte din NSL acest club va apartine cu membrii lui Asociatiei Sportive NSL... al carui presedinte este Badulescu Florian. Clubul va avea o extindere la nivel national cu reprezentantii in aprox fiecare oras (in curs de aparitie) si vom incerca sa atragem numai oameni pasionati si cu masini puternice. Nu promitem dar speram sa putem readuce cursele la nivelul de anul trecut cand am strans peste 300 de masini.
pentru inscrierii in Bucuresti :0723952766 Micutu;
Craiova, Valcea,Slatina,Bals: 0744520150 Cioara
Braila:0742190549 Marian.
Va amintim ca membrii vor fi selectionati si vor fi admisi doar cei care intrunesc anumite cerinte impuse.

Va multumesc si sper ca mi-am facut inteleasa intentia si sper ca nu vor mai aparea alte interpretari. Va multumesc si va asteptam in clubul nostru cu idei noi si cu propuneri.
Cu respect MICUTZU !
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 08-09-04, 10:32   #2
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

************************************************** ******
  Reply With Quote
Old 08-09-04, 12:24   #3
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

bine asa !

micutzule, sper sa intrunesc cerintele impuse ...
B12ZMD is offline   Reply With Quote
Old 08-09-04, 13:31   #4
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai cica doar aia cu masini tari ....
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 08-09-04, 14:22   #5
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

da in oarecare masura ai dreptate, majoritatea masinilor inscrise sunt peste 100cp dar avem in vedere si pe cei sub 100, nu astea ar fi conditiile. Avem nevoie de oameni capabili care sa faca treaba odata inscrisii in club si nu doar sa poarte un stiker in coltul lunetei, si nu e vorba doar de curse avem in plan si alte obiective pe care speram sa le indeplinim. Am cooptat in club oameni pasionati de curse , marea lor majoritate \"veterani\" poate mai putin cunoscuti de voi dar oameni care au facut istorie pe soselele din Buc , care spera la fel ca si noi sa reinviem timpurile trecute. Clubul nu aare ca tzel adoptarea membrilor doar pentru a atinge un nr impresionant de inscrisi, de aceea se face aceasta selectie, noi urmarim sa fim un numar mic dar uniti si incercam sa dezvoltam o retea nationala. Un anunt de ultima ora pentru cei din Constanta inscriirele pentru aderare la Night Racing se fac la SADU-0722344059.
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 08-09-04, 16:15   #6
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ce moda si asta cu Racing Club-uri...hop unii, hop si altzii...
Glumesc...Va doresc mult succes in continuare si speram la colaborari cat mai fructuoase...

PS: Mare grija la ce postati ca totusi este un forum public...
  Reply With Quote
Old 08-09-04, 19:41   #7
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Bafta in ce vati propus!!!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 08-09-04, 20:18   #8
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

opaaa ...... se desprine o ramura din NSL ....
sincer dupa ce s-a depus atata munca cu NSL sa inceapa o noua treaba e cam dificil .. daca v-ati certat asta inseamna ca tre sa-i faci si concurentza ?


eu sincer ma gandesc numai la munca depusa de NSL ....
in fine bafta cu ceea ce incepeti nu cred ca o sa va fie greu .... numele suna super marfa .. in cateva cuvinte IASI va ureaza bafta .... si speram sa va vedem si pe la iasi
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 00:29   #9
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Puteti sa precizati exact care sunt conditiile?
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 00:39   #10
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Mie nu-mi bat bine 2 lucruri:

1. ce cauta topicul asta la Curse ilegale? Micutzule - te-ai obisnuit prea mult cu ilegalele, nu ?
2. de ce doar masini peste 100 cp? Faceti discriminare.

Oricum, nu sunt eu omul care sa faca figuri... ca n-am nici masina si nici nu sunt veteran


Topic mutat in sectiunea Curse Oficiale!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 01:29   #11
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

move it move it
madfish is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 03:02   #12
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default am spus fara interpretari

vad ca deja se interpreteaza aiurea (IS 18 BOG).nu sa rupt nimic...... pt mine No Speed Limit inseamna totul sunt sigur ca si pt. FLORIAN,Night Racing este un club si atata tot !!!!va rog numai speculati aiurea..... CU RESPECT MICUTZU!
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 03:10   #13
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

vezi omule cum e cand se vb aiurea ? ... asa a fost si la noi... o porcarie... ... daca nu stiti nu vb ... eu mi-am invatat lectia..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 12:05   #14
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

hmm...intrebare stupida din partea mea...dar chiar vreau sa stiu sigur... trebuie sa ai masina pe personala ca sa intri in club nu? ..ca eu unul asa cum stii Micutule \"concurez\" cu aia de servici...deci slabe sanse pt mine momentan sa fiu acceptat nu? ca s-or gasi si alte impedimente,poate,nu stiu...dar asta ar cam fi deja unul asa e?
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 12:31   #15
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

ooooooo ce onoare .... tnos e printre noi ...

eu te-as primi si daca ai concura cu bicicleta !
B12ZMD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -