Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 15-10-04, 00:22   #121
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

K-gula ... trebuie facuta o rectificare ... atZi facut invitatZii speciale cluburilor 4SS, Insomnia, NSL si Ice Racing ... corect?
polifem is offline   Reply With Quote
Old 15-10-04, 11:36   #122
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

am facut invitatii tuturor cluburilor legale sau nu si tuturor oamenolor implicati in acest fenomen
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 15-10-04, 23:15   #123
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

si ice racing si tot ce vreti voi, scuze Erika nu a fost cu intentie, dar nici eu nu mai stiu cate cluburi sunt.
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 18-10-04, 19:35   #124
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Pentru cei ce vor sa afle ce s-a intamplat sambata - https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?p=86647#86647
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 19-10-04, 17:12   #125
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Ce film , ce poze , cine le-a postat ? Iar ce faci acum din cate stiu se numeste spam. Eu nu am postat asa ceva. Era mai greu sa o fac avand in vedere ca eram implicat in discutii. Eu sunt purtatorul de cuvant MR. Daca exista o terta persoana care a postat ce spui tu este vointa acelei persoane nu a clubului nostru. Chiar trebuie sa fim acuzati mereu de cate ceva ?
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 09:33   #126
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default .......

...............
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 10:27   #127
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

pana la urma ce vi se pare atat de ofensator?!?!faptul ca cineva a pus o poza cu voi alaturi de Midnight Racers sau faptul ca dupa ce florica sa batut cu caramida in piept ca nu vine a fost acolo?!

si de ce va trebuie structura clubului?! ce e asa de important?
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 15:21   #128
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default ....

........
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 15:54   #129
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

se stie foarte bine ca lucian este purtatorul de cuvant al clubului;

daca florica da dovada de diplomatie si deschidere la dialog asta este un lucru bun si ceva nou totodata,se stie foarte bine ca noi am fost deschisi pentru discutii de la inceput;

deocamdata nu avem pretentii de la nimeni, asta deoacamdata,iar capacitatea noastra de lucru si valoarea nu o stabilim nici noi,nici tu personal, asta ramane da vazut in cazul in care avem ceva de organizat si o va stabili marea majoritate,iar in ceea ce priveste standardul despre asta mai vorbim;

care este publicul care se intereseaza de structura noastra in afara de tine?;

cazurile in care \"membrii Midnight Racers \"au pus intrebari au fost izolate si accidentale;

despre lipsa de comunicare nu cred ca putem fi acuzati de ceva ;

intentiile noastre au fost spuse la acea deschidere a clubului din club Biblioteca precum si cea ce-si doreste acest club pe viitor;

despre orgoliul lui florian noi nu avem nimic cu el se stie ca din orgoliu a facut ceea ce a facut pana acum iar noi sincer ne-am saturat de certuri inutile tocmai de aceea am renuntat la cearta si suntem tot timpul deschisi la orice fel de discutii;
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 16:00   #130
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Observ inca o data daca mai era cazul ca se incearca sa se loveasca in imaginea MR. Nu conteaza - noi ne vedem de drumul nostru . Sebastian - in materie de auto , daca lasam la o parte cursele legale , la care daca ar fi vorba de organizare ar trebui folosite \" .. \" intrucat la cele LR & NSL nu a existat organizare ci doar obtinerea aprobarilor , iar cele MR nu au existat , aflati dragii nostri ca pana acum MR a facut mai multe in domeniul auto decat a facut (sau au lasat sa se vada) LR & NSL . Cum este MR organizat - simplu - membri fondatori cu drepturi egale. De mult timp se stie ca deocamdata presedinte este Micutzu iar purtator de cuvant sunt eu. As putea continua , dar avand in vedere ca :
1 - Nu cunsoc membrii LR si nici NSL si cu atat mai mult responsabilitatile lor
2 - Nu au iesit actele
... nu are rost sa mai comentez. Mi se pare pueril sa fim luati la intrebari pe aceasta tema. Consider ca atat timp cat vom face ceva petru membrii nostri nu-i va interesa cine cu ce se ocupa . Conteaza ca am pus toti umarul la ceva si ca ne agitam sa iasa bine. In relatiile cu presa si media in general deja se cunosc reprezentantii nostri . Florian nu a renuntat la orgolii atata timp cat spune ca se va impaca cu Micutzu la moarte (sau cand va muri) . Cat despre valoarea noastra ... fiecare are o scara de valori in urma careia judeca. Eu unul consider ca decat s afac un lucru prost sau doar pe jumatate mai bine nu-l mai fac . Avand in vedere ca ultimele curse legale organizate de voi nu au fost tocmai bine organizate .. ce pot spune despre voi . Sicer - pot spune ca aveti nevoie de ajutorul nostru. Dar asta e doar parerea mea .
Transparenta noastra e totala. Nu cred ca am primit o intrebare la care sa nu raspund . Mai exista si lucruri confidentiale ca in orice grup , societate , etc. Si DA , avem interese oculte - lucram cu ochiul dracului . Folosind ochiul dracului am facut steaguri , stickere , nr inmatriculare , sedinat foto , portofoliu ... etc. Pentru ca noi , conducerea clubului sa avem cunostinta de propuneri si intrebari acestea ar trebui sa ne fie adresate. Atata timp cat lumea vorbeste cu tine (asa se pare) de problemele noastre noi nu putem afla de ele decat daca ai binevointa sa ne informezi . De ce a aparut acest club - pentru ca noi vrem sa facem cu adevar ceva pe ramura auto - in deosebi curse legale dar sub un alt aspect decat au fost privite pana acum . Un program de lucru - imediat cum ies actele vom face publice punctele de lucru si programul . Alte intrebari ?
OffTopic - Sebastian - eu sper ca nu esti tu cel care a scris . Sper pt ca te consideram mult prea diplomat si inteligent . Totusi tu ai fost singura persoana care nu ne lovise decat tangential pana acum . Cat despre Florica - inca asteptyam scuzele lui publice . A postat coroane de flori spunand ca intrunirea noastra de la Ploiesti a fost o inmormantare . A fost ofensator dar fiind mai impulsiv l-am inteles dar nu iertat . Si inca ceva - eu imi permit s afiu incisiv . De ce ? Pentru ca o pot face fara sa lovesc in cineva anume si fara sa fiu ofensator sau vulgar . Ok ?!
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 16:11   #131
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default .......

...........
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 16:15   #132
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default .......

.............
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 16:25   #133
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

se pare ca nu mai sti cu ce user esti logat ,sau la ce topic esti!
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 16:27   #134
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default ,,,,,,,,,,,

..........
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 20-10-04, 16:39   #135
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Sebastian . Nu-mi intelegi scrisul ? Am spus ca suntem membrii cu drepturi egale . Deci presedinte avem doar pe hartie . Nu pari dispus sa porti o discutie . Cu atat mai mult Florian. Apropo - Florian nu a venit sa discute la Biblioteca . Ci sa asculte . A spus ca a raspuns invitatiei noastre. Apoi l-am lamurit personal ca nu a fost o invitatie la monologul MR ci o invitatie la o intrunire unde de obicei de discuta. Dar ca detaliu - el nu venise sa discute . Si inca ceva cand voi (LR & NSL) chiar veti dori sa discutati , sau sa purtati o discutie la cel mai inalt niveli noi va asteptam la orice ora din zi si din noapte cu o singura \"conditie\" sa ne anuntati subiectul discutiei . Ok ? Numai bine !
Lucian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -