Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-04, 15:09   #166
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

As vrea sa ma stergeti va rog de pe lista cu membrii Midnight Racers in caz ca sunt. Eu completasem o foaie cand a fost Show-ul la Ploiesti si trebuia sa ma sune cineva sa-mi zica ca m-a inscris si nu m-a sunat, in fine.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 15:51   #167
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Daca esti in vreun grup de utilizatori, iti apare grupul respectiv sub profil.

B 68 VLD

Usergroups: None
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 16:11   #168
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Ok! Am crezut ca poate m-au inscris pt ca Micutzu imi trimisese un mesaj cu intalnirea de la disco Biblioteca si nu avea cum sa aiba nr meu.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 16:18   #169
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Aaa, am facut o mica (mare) confuzie. Credeam ca te referi la grupul de utilizatori de pe forum.

Pentru listele MR, vorbeste cu Lucian sau Bogdan. Ei frecventeaza mai des forumul.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 17:09   #170
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Ok! Mersi frumos.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 22:12   #171
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

B 68 VLD ai primit acel mesaj pentru ca erai in lista membrilor clubului. Era frumos sa ne anunti ca ti-ai schimbat apartenenta inainte sa o faci. Multa bafta in continuare !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 22:19   #172
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Anunt catre toti membrii ! Daca in ultima vreme nu am mai tinut legatura cu voi este pentru ca pregatim ceva de o anvergura impresionanta (care ne cam ocupa tot timpul liber si \"minutele\" din abonamente). Ceva ce nu s-a mai facut pana acum in Romania. Ceva care sa ne faca pe toti sa ne mandrim ca facem parte din acest club. Va rugam sa nu credeti ca v-am uitat . Facem asta pentru voi si noi toti cei pasionati de masina indiferent de club . Sper sa ne vedem intr-un numar cat mai mare la cursele legale incepand cu cea de sambata ! Sa auzim numai de bine !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 27-10-04, 22:22   #173
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Lucian, tu ai dreptate dar eu nu eram sigur ca eram membru Midnight Racers pt ca mie mi s-a zis ca voi primi un telefon de confirmare si nu am primit. Multa bafta si tie.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 28-10-04, 00:19   #174
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Aceasta discutie putea sa fie purtata pe privat, noi picam ca niste tradatori si nu e frumos.
luca is offline   Reply With Quote
Old 28-10-04, 11:26   #175
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

luca, mie sincer nu mi se pare. Eu cand am completat o foaie de inscriere mi s-a zis ca voi primi un telefon de confirmare si n-am primit. Deci de unde era sa stiu ca am fost inscris?! Ce draq luca,nu mai abera, ca pana la urma este alegerea mea in ce club vreau sa ma inscriu nu ma-ti corupt voi ca nu am 7 anisori sa ma prostiti voi.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 28-10-04, 12:38   #176
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Frumos...si ziceti ca faceti parte din acelasi club?
  Reply With Quote
Old 28-10-04, 17:10   #177
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Bine punctat Bogdan. Daca o spuneam eu ar fi spus lumea ca sunt tendentios sau chiar rau .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 29-10-04, 00:05   #178
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Mai baieti stiti cum e la inceput toata lumea prezinta o fata ca mai apoi sa iasa la iveala adevarata lor fata, eu l-am vazut pe Vlad si stiu cum e cu adevarat asa ca se va linisti el. Oricum sper ca ai vorbit la nervi ca sambata ne intalnim si discutam mai pe indelete, noroc.
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 08:27   #179
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING

Ce pot spune decat ca nu-si respecta proprii membri pe care ii rog sa multumeasca conducerii daca nu vor participa.
Am primit o lista cu o enumerare de auto, fara numere, fara nume de exemplu la grupa A1 -SuperNova, Break, Solenza, Berlina
De unde sa stie care Dacia e inscrisa si daca nu e pe listele altui club?
Ar fi posibil sa genereze mari discurtii la intrarea in Aeroport oricine poate spune ca e inscris.
Datele exacte sunt importante.
Mai departe Ce marca are masina Break sau Berlina de care vorbiti+restul de informatii.
A-ti trimis o lista aberanta in conditile in care v-am spus ca purtatorul de cuvant va va face mari deservicii.
Era vorba ca-l schimbati dar oare de ce ma astept din partea voastra la seriozitate, consecventa si respect?
Voi sunteti singuri care dati o lista faradetalii minime.
Termenul a cam trecut.
Care e pozitia voastra?
_________________

Ar fi bine sa nu se mai posteze acelasi lucru si sub alte topicuri . O data intr-un singur loc e de ajuns. Restul se numeste \"spam\" . Lucian [/i][/b]
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 30-10-04, 09:27   #180
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Se pare ca ai ceva personal cu mine. Eu nu am facut nimic altceva decat sa-ti trimit o lista pe care eu am primit-o , nu intocmit-o . Avem toate datele dar intrucat nu am stiut cat de detaliata o doriti asa am trimis-o . Ne cerem scuze . Situatia va fi remediata cat mai curand posibil. Oricum , aceasta problema se rezolva mai simplu daca am fi fost instiintati prin telefon . Inca o data scuze dar a fost din necunostinta nu din rea-vointa. Va asigur ca toate masinile sunt din MR . Bogdan , purtatorul nostru de cuvant in relatia cu LR a avut ceva probleme personale de aceea mi-am permis sa transmit eu lista. Daca te-a deranjat , scuze !
Pozitia noastra oficiala - regretam situatia creata si o vom remedia in cel mai scurt timp posibil . Multumim pentru intelegere !
Lucian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -