Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-07, 20:04   #751
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

nu shtiu daca a vazut cineva azi dimineata..la emisiunea dimineata devreme pe antena 1 ...sa adus vorba de micutu .... au spus numai lucruri rele despre el..shi despre fenomenul de curse in sine....au spus ca nu ne mai vor pe strazi...ca suntem nishte inconstienti..ca micutu era conducatorul unor imbecili care pun viata oamenilor in pericol in fiecare noapte.....l-au afcut cretin shi nu ami shtiu cum pe cel care a dat un mesaj la antena 1...prin care explica , ca in romania nu ai unde sa "te dai" fiindca sunt prea putien curse legale..shi nici o pista special amenajata..asha ca strazile..noaptea sunt singura solutzie..... ce sa mai.....n-eau tratat pe noi shi pe micutu mai rau ca pe nishte infractori......ptr mine de acum in colo aia sunt cei mai josnici oameni de pe pamant....la cat de trist eram ca vazusem inainte nishte...filme cu micutul.....cand am auzit ce vorbe urate spuneau despre el...(noi)....imi venea sa sparg televizorul....


R.I.P micutu' ...vei ramane mereu o legenda pentru noi ( ( ((
leonard is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 20:05   #752
B-64-MVP

Stage 5
 
B-64-MVP's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 829
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

condoleante familiei si tuturor prietenilor. vom ramane si mai uniti dupa aceasta tragica pierdere . R E S P E C T MICUTULE' ! ! !
B-64-MVP is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 20:06   #753
B-64-MVP

Stage 5
 
B-64-MVP's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 829
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

sa ai grija de noi de acolo de sus de unde esti u MICUTULE' ! ! ! TE IUBIM !!!
B-64-MVP is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 20:07   #754
2fast4u_DK

Stage 5
 
2fast4u_DK's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 847
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Unii oameni chiar nu isi dau seama k acest lucru e o pasiune....e un vis....e un stil de viata.....si dak vad pe cativa inconstienti kre merg k nebunii ei kred k toti sunt asa.....oamenii kre nu le plac masinile,viteza si tuningul nu o sa inteleaga niciodata ce inseamna asta.
__________________
2fast4u_DK is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 20:36   #755
Co5m1n eXtreme

Stage 5
 
Co5m1n eXtreme's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,218
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Am mai gasit niste poze

Last edited by Co5m1n eXtreme; 22-07-08 at 21:57.
Co5m1n eXtreme is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 21:31   #756
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

o inima de gheatza astazi s-ar fi topit la cata durere a existat.....
sa-i pastram amintirea vie printre noi si sa incercam sa ducem mai departe ce a inceput Micutzul....
odihneste-te in pace....
cuvintele sunt de prisos.........
__________________
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 21:42   #757
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Din pacate nici macar exeplul lui Micu nu a fost inteles de toata lumea. Atat asea cat si azi am vazut o gramada de viteji care erau iesiti pe geam filmand cu telefoanele de parca erau la nunta sau ... tocmai se calificase Romania . Ei nu au inteles ca in suflet era suferinta ... ei nu au inteles ca cei ce-si omorau motoarele si cauciucurile o facea de durere . Ei radeau. Bine ca nu erau f multi si a iesit o seara asa cum merita Micu . Azi mi-am luat adio de la un prieten ... de la un om impreuna cu care am infiintat un club ... de la un om prin care am ajuns sa am cunostinte noi , amici noi ... prieteni noi. Micutzu pt mine a fost ca o facultate . O scoala a vietii . El a marcat o perioada a vietii mele ce nu va putea fi stearsa . Azi am vazut ce inseamna sa pierzi definitiv un prieten si ... am vazut ce inseamna sa pierzi un copil privind-o pe mama lui Micutzu . NU vreau sa mai pierd nici un prieten si nici nu vreau ca aceeasi suferinta sa fie traita de prietenii mei si de parintii mei. Ganditi-va bine ! Micutzu nu era un incepator cu volanul si totusi s-a dus . In cel mai tragic mod ! Oricine putea fi in locul lui ! Ganditi-va bine !

P.S. - Respect Florica pt tot ce ai facut , pt ca ai fost acolo pt mama lui Micu ... pt ca ai fost tare .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 22:40   #758
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

foarte frumos...ce au facut cei de la protv....puteau sa faca sa zica de rau....cum fac de obicei televiziunile....dar totusi au vb frumos....am citit ca cei de la antena 1 au spus cuvinte urate care pe unii dintre noi ii face sa simta o durere adanca in suflet....poate s-au simtit bine...dar nici unul dintre noi nu trebuie sa le raspunda cu aceasi moneda...dar ar trebui sa stie....ca niciodata NICIODATA acest fenomen si aceasta pasiiune a noastra.....nu va pieri....din contra va fi din ce in ce mai mare si de fiecare data cand vor spune ceva rau....se va raspunde cu ceva bun....si poate peste un timp....le va parea rau ca au spus in momentele astea cuvinte urate.
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 22:43   #759
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

-Off Doamne..... cand mama lui a vazut ca pun mana pe scriu dupa ce a iesit popa mi a strigat: "Florica nu mi l lua......Tano...nu mi l luati....nu mi l luati......"
-Am simtit ca mi sa au taiat picioarele.......se uita la noi si ne implora sa nu i luam baiatul.....si mai este ceva......nu in fiecare zi i ti bagi in groapa un prieten cu propiile maini.



-Va rog din suflet sa respectati strada si sa traiti pentru ca ce am trait noi astazi nu se poate descrie in cuvinte. Nu vreau sa mi mai conduc vre un prieten pe drumul pe care l am dus astazi pe Micu"
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 22:47   #760
Bebe4ever

Stage 2
 
Bebe4ever's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 56
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Respect acelora care au fost alaturi de Micutzu' pe ultimul drum si nu in ultimul rand de familia indoliata !
Bebe4ever is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 22:54   #761
El Vico

Stage 2
 
El Vico's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 73
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

R.I.P. Micutzu , cuvintele sunt d prisos acum....
nu inteleg un lucru... oamenii buni se duc primii dincolo....
este adevarat ce a zis florica despre mama lui micutzu ,adica sa nu i luam.... , la cimitir nimeni nu indraznea sai zica mamei lui sa se dea la o parte ca sa il luam de pe caruciorul acela s sal punem in groapa.....
In acel moment toata lumea era unita si ar fi pacat sa nu fie asa tot timpul.....
El Vico is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 23:00   #762
MH 19 KTA
VW Driver

Stage 3
 
Join Date: May 2007
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Sincere condoleante familiei si prietenilor! Nu l-am cunoscut personal dar am auzit de el si de ceea ce a facut in lumea auto si nu pot sa am decat respect si cuvinte de lauda pentru el. Dumnezeu sa-l aibe in paza.
R.I.P.
MH 19 KTA is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 23:01   #763
xbitbogdi

Stage 1
 
xbitbogdi's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 10
Member of:
[2 Roti]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

A avut 180 km\h nu a mai prins franele si a tras frana de mana ,i-a fugit spatele ,sa redresat si a mai tras o data frana de mana si ....a dat in stalp asa scrie pe you tube si pe alte situri ;R.I.P Micutzu

Last edited by xbitbogdi; 02-10-07 at 23:03.
xbitbogdi is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 23:01   #764
PetricaCBD
Daewoo Driver

Stage 5
 
PetricaCBD's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,899
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[DAEWOO]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

acum inteleg dc ii injura Becali pe cei de la Antena1........R.I.P. Micutzu.... .......ps pharaoane o sa te calce o masina tunata dupa cele spuse de tine....
__________________
mandru posesor de cielo rosu
PetricaCBD is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 23:05   #765
andrey17
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
andrey17's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 229
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Nu inteleg de ce nu putm fii mereu cum am fost in aceste zile....adik,nu am Midnight Racers,nu am fost No Speed Limit,nu am fost Anonymous.....am fost TOTI.....de ce trebuie sa se intample cate un eveniment neplacut ca acesta ca sa ne unim(((

R.I.P Micutzu
andrey17 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -