Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-07, 19:55   #1186
mansound

Stage 3
 
mansound's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 115
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
@Lucian: te rog eu nu te mai baga...ca nimeni nu are nimic cu tine!!si nu mai jigniii lumea degeaba!!!

@Bigu : tu veziti de masina ta si de racerii tai...ca nu te tine pooola sa te dai cu nimeni...si mai vinzi gogosi ca iti iei polo GTI si etc...hai minte mai frumos!!!am aincheiat si cu tine!

@Cata :te rog eu nu te mai baga in seama aiurea...nu aveai ce face si ai avut chef de scandal!??!?!dai dovada de imaturitate ...ma asteptam la mai mult de la tine in sensul gandirii...totusi am crezut ca tiau sarit gargaunii din cap de cand ai o familie(lucru admirabil)!!! fi matur cata...in spatele tastaturii esti zmeu...de ce nu ai venit in livada in seara aia sa ma provoci!!!???il trimiti pe MANSOUND sa vina sa ma "ia la o plimbare"????nu tie un pic rusine ma?!?!?daca ai coae asa cum ziceti voi toti...vino frate si zio in fata!! ba vreau sa ma dau cu tine...te dai sau nu???

voi nu frate...va mancati pe la spate intre voi...ce sa mai zic de restu!!

Hai pa la toti ca sincer mie sila de certurile astea!!!sincer mam saturat!!!nu stiti sa aveti un spirit de competitie!!!

Si cu asta am incheiat absolut tot!!!


Bai baietzi...ca idee..cati ma cunoasteti sau cati nu, va spun odata pentru totdeauna: pe mine nimeni nu ma trimite nicaieri, ceea ce fac, fac de buna voie, iar de vorba intotdeauna stau doar cu prietenii si niciodata nu mint!!! deci chiar te invitasem la o plimbare Mugur nici de cum sa te dai pentru ca stiam cand ti-ai luat masina (doar tu mi-ai spus personal) si eram constient k poate la asta vrei sa ii faci rodaj k o sa o ti ceva timp.

Deci in concluzie (nu ma refer doar la tine Mugur, te rog sa nu intelegi gresit, o spun in primul rand pentru caz general sa inteleaga toti de acum incolo) sa nu intelegeti deschis, dar daca inca odata cineva ma mai judeca gresit sau se mai ia de mine in vreun fel care ma deranjeaza, o sa se trezeasca cu un cap tractor parcat pe bancheta din spate!!!
__________________
Golf Mk3 VR6 Highline+
mansound is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 20:22   #1187
mansound

Stage 3
 
mansound's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 115
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Acum ma uit la film asa k nu ma mai deranjati cu prostii...
mansound is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 20:29   #1188
mansound

Stage 3
 
mansound's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 115
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Sincer cred k ar fi mai interesant dak tot are toata lumea chef de injectii, sa o faca intr-un mod mai sportiv, cu mult mai multa responsabilitate pentru ceea ce se spune, si totusi legat de pasiunea care ne leaga nu de banii din buzunar sau de coaiele pe care le avem...parerea mea..
imi cer scuze pt limbaj, dar asta este... chiar dak suntem din cluburi diferite, nu inteleg de ce nu se poate sau de ce nu vreti sa fim totusi mai apropiati si sa existe o colegialitate intre noi...
Nu uitati locuim in acelasi oras mic si ne impungem ca niste vite pentru un rezultat egal cu zero...
mansound is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 21:29   #1189
Sonny
Peugeot Driver

Stage 5
 
Sonny's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,680
Member of:
[PEUGEOT]
[4Rally]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Impusca-i-as pe toti astia cu cap de creta
https://www.220.ro/Politistul_roman-content12222.html
Sonny is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 21:47   #1190
mansound

Stage 3
 
mansound's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 115
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

tare faza de pe linku ala...)
mansound is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 22:27   #1191
alex_S

Stage 5
 
alex_S's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 419
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Sonny View Post
Impusca-i-as pe toti astia cu cap de creta
https://www.220.ro/Politistul_roman-content12222.html

ce idiot..... ..doamne ferestene de oameni ca astea
alex_S is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 22:30   #1192
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by mansound View Post
chiar dak suntem din cluburi diferite, nu inteleg de ce nu se poate sau de ce nu vreti sa fim totusi mai apropiati si sa existe o colegialitate intre noi...
Nu uitati locuim in acelasi oras mic si ne impungem ca niste vite pentru un rezultat egal cu zero...
foarte adevarat.
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 27-05-07, 23:46   #1193
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by mansound View Post
Sincer cred k ar fi mai interesant dak tot are toata lumea chef de injectii, sa o faca intr-un mod mai sportiv, cu mult mai multa responsabilitate pentru ceea ce se spune, si totusi legat de pasiunea care ne leaga nu de banii din buzunar sau de coaiele pe care le avem...parerea mea..
imi cer scuze pt limbaj, dar asta este... chiar dak suntem din cluburi diferite, nu inteleg de ce nu se poate sau de ce nu vreti sa fim totusi mai apropiati si sa existe o colegialitate intre noi...
Nu uitati locuim in acelasi oras mic si ne impungem ca niste vite pentru un rezultat egal cu zero...
din cate am vazut pana acum nu se poate ... chiar catalyn a zis ca dc vreau pace sa ma inscriu in nu sh ce club militant pt pace sau ceva de genul ... deci din partea aceea nu se doreste intelegere intre cluburi ... nu sh pe cati dintre noi i-ati vazut pe forumul asta sa inceapa o cearta fara motiv ... eu personal nu am nimic cu clubul speedline si cu nici un membru de acolo chiar dc m-am certat cu catalyn si cu lucian si chiar nu le port pica ... nu sunt genul de om care sa caute scandal sau sa intretina unul si nici nu-mi place sa jignesc alte persone pt ca nici mie nu-mi place sa fiu jignit. cei care ma cunosc stiu lucrul acesta ... din partea clubului nostru nu exista si nu a existat nici o adversitate indreptata asupra speedline.
si eu am afirmat ceva asemanator cu ce ai spus u aici in cazul concursului de vt dc va aduceti aminte. eu chiar as vrea sa revina lucrurile la normal (cum era inainte sa existe 2 cluburi si ne intalneam cu totii) depinde de restul cum vad aceasta situatie si cum vor actiona de acum incolo.
__________________


Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 28-05-07, 14:51   #1194
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
din cate am vazut pana acum nu se poate ... chiar catalyn a zis ca dc vreau pace sa ma inscriu in nu sh ce club militant pt pace sau ceva de genul ... deci din partea aceea nu se doreste intelegere intre cluburi ... nu sh pe cati dintre noi i-ati vazut pe forumul asta sa inceapa o cearta fara motiv ... eu personal nu am nimic cu clubul speedline si cu nici un membru de acolo chiar dc m-am certat cu catalyn si cu lucian si chiar nu le port pica ... nu sunt genul de om care sa caute scandal sau sa intretina unul si nici nu-mi place sa jignesc alte persone pt ca nici mie nu-mi place sa fiu jignit. cei care ma cunosc stiu lucrul acesta ... din partea clubului nostru nu exista si nu a existat nici o adversitate indreptata asupra speedline.
si eu am afirmat ceva asemanator cu ce ai spus u aici in cazul concursului de vt dc va aduceti aminte. eu chiar as vrea sa revina lucrurile la normal (cum era inainte sa existe 2 cluburi si ne intalneam cu totii) depinde de restul cum vad aceasta situatie si cum vor actiona de acum incolo.
eu consider schimbul de replici, ortodox sau nu, nu o cearta nici o disputa intre cluburi...eu daca am avut ceva de replicat am facut-o fata de omul Mugur,remarcile facute le-am facut fata de el, de acolo toata tarasenia cu amestecul tau in "disputa"...restul a degenerat din simplul fapt ca ai tot insistat sa te amesteci, iar daca ar fi fost disputa intre cluburi de obicei intervin purtatorii de cuvint, presedintii, ADICA, cei abilitati sa intervina, asa se face intr-o organizatie, daca ai acest statul ok daca nu.....oricum cazul precedent nu este un atac asupra clubului si se poate exemplifica , a degenerat fiindca nu ai sintetizat natura "disputei" ; nu asta urmaresc, o disputa forumista ......o prefer mai degraba sub forma competitiei pe sosea nu pe ecranul calculatorului...nu ne cunoastem chiar deloc si sincer nu ma intereseaza persoana ta, nu-mi face placere sa ma i-au in gura cu tine si nu imi aduce satisfactii treaba asta...pur si simplu m-a deranjat faptul ca te-ai bagat ca musca in lapte si ai generalizat cazul....
__________________
I like the Power.

Last edited by Catalyn; 28-05-07 at 15:44.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 28-05-07, 15:01   #1195
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Oameni buni...sincer nu mai vad rostul acestor discutii...terminati...si vb lui catalyn..o sa reglam "conturile" pe sosea..)
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 09:23   #1196
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

eu am terminat demult
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 11:19   #1197
mansound

Stage 3
 
mansound's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 115
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Chiar imi pare rau sa aud ca nu se intelege sau nu se vrea a se vedea rostul acestor discutii...eu am invatat un lucru care foarte important de tinut minte...absolut tot ceea ce afirmi, la un moment dat se va intoarce impotriva celui care a aruncat cu noroi. Stiu ca multora dintre voi acest lucru vi se pare o teorie degeaba spusa, dar va asigur ca nu este asa.
Parerea mea este ca intotdeauna o colaborare este mult mai fructuoasa si mai bine venita decat o confruntare verbala pe teme de copii mici.
Intr-adevar trebuie sa existe o confruntare nu verbala ci fizica sub forma curselor si liniutelor si indemanarilor...etc, dar aceste tipuri de confruntari trebuiesc facute in spirit sportiv si fara injectii verbale care le auzi in piata intre vanzatorii aia cu 2-max3 clase.
Haideti totusi cel putin sa incercam sa ne ridicam la un alt nivel mult superior fata de cel la care ne aflam...
mansound is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 11:24   #1198
mansound

Stage 3
 
mansound's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 115
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Ma gandesc totusi ca daca ne dam batuti chiar atat de usor si renuntam sa ne ridicam la un alt nivel nu facem decat sa dam dovada de lasitate si de lipsa de maturitate.
mansound is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 13:12   #1199
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

De ce oare unii se ascund dupa deget si tot o dau in pace si prietenie ... porumbei albi & shit ? Sunt mai multe cluburi ... e normal sa fie o concurenta intre ele . Faptul ca ne mai atacam pe forumuri ... o facem pt a creste rivalitatea de pe sosea ... dar o facem fara ca scopul sa fie atacul ... E normal sa fie mai multe opinii ... dar normal ar fi ca anumite discutii sa fie sustinute de cei care pot sa puncteze si pe asfalt . Nu doar injectii pe forum si la o cursa ... stai sa vad daca am cu ce ... etc .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 13:53   #1200
Sharky_Cip

Stage 1
 
Sharky_Cip's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 20
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Vreau si eu sa-mi iau o Alfa 156, stiti cumva cam ce probleme au? Mersi.
Sharky_Cip is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -