Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-07, 22:38   #1156
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
pot mai mult dar nu ma cobor la nivelul ghetoului din care provii. pot si eu sa jignesc dar nu cred ca meritati nici macar atat.

ultimul post pt voi.
gata te cari? ne-ai impresionat la lacrimi, mergi la nani si patria iti va fii recunoscatoare, ai maine o zii intreaga sa te bagi in seama pe diverse subiecte oricum ti-am acordat mult prea multa atentie , ajunge ca dupa aia devii vedeta....
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:51   #1157
bob

Stage 5
 
bob's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 591
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by catalyn View Post
gata te cari? ne-ai impresionat la lacrimi, mergi la nani si patria iti va fii recunoscatoare, ai maine o zii intreaga sa te bagi in seama pe diverse subiecte oricum ti-am acordat mult prea multa atentie , ajunge ca dupa aia devii vedeta....
si o sa fim inconjurati de vedete...
bob is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:51   #1158
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
am ras de m-am cracanat pana acum! super tare despre ce se intampla!
revenind la lucruri seriose

in primul rand eu ti-am dat un sfat mai mult decat de prietenesc da vad ca faci pe parizeru(jignire)
eu imi vad de masina mea, dar tu de a ta? 180 de cai din filtru si pomu din portbagaj? eu am un jalnic de 1.4 daca mi-e mura treaba mea, nu crezi? am zis eu ca ti-e mura sa dai linie cu cata? nu-mi aduc aminte! de abia astept sa vad elicopteru cum se da de la 1000km.... ii faci ITPu` la IAR?? (jignire...pardon, bataie de **** de taxiu tau)
de care raceri sa-mi vad? de aia care nu mint? nu baga pe nimeni in discutia noastra
acum vand gogosi ca sa-mi iau gti mah ... =)) nu-mi iau nimik mah,nu am bani , sint sarac lipit, apropo, nu ai vreo coaja de pita ca mi-e foame! am vrut sa vad daca vorbesti anapoda cand umbla zvonuri... eram curios cand ajunge la tine vorba ca imi iau si un Veyron....da acum ai auzit de la mine...la naiba!

apropo misto bmw: m3, negru, albastru, 2-4usi, seria 3 nou, vechi, diesel, de ziua ta, e in showroom blabla...cel putin astea au fost datele culese de la mine, capu, yack, edi. deci te barfim, si iti dai seama ca batem **** de tine ! =))

inca o chestie, nu mai generaliza cand arunci cate un cacat in aer!

si....cu prima abatere de vorbe in vant credema ca te fac dop de pluta...si nu sunt singuru care vrea sa te capaceasca umpic pt toate cacaturile spuse de tine.

jeg ordinar ce esti! te jignesc mah! pt ca esti un 0 barat...
te tine pla sa nu dai reply si sa vorbim in fata?
atat vreau sa stiu!
bha sincer nu ma cobor la mintea ta de retartad!!!clar radu???sa pastram distanta???mai dute ma si in **** mea...ca numa impresii de macho ai ma....

si BTW: veziti de viata ta personala si nu mai vb aiurea si nu te mai baga cu japca unde nuti fierbe oala...(ma refer la faza cu laura) ca poate imi umbla si mie gura aiurea!!!clar??

vrei sami rup muia...hai ma...chiar astept!!!ca mai mult de atat nu te duce capu...

vreti sami rupeti muia...haideti ma..va astept!!si dupaia mai vedem noi(da iao ca pe o amenintare sau ca pe un sfat prietenesc)...

taxiu meu???=))=))=))=))=)) ceam mai ras ma ...DUBA DE LA PAPA REALE!! Cu jantele alea de camion!!!hai sa nu o dam in barci sincer...
ca vb de mine ma???bv tie ma...vb pentru ca va roade...pe mine nici in cur nu ma doare...

pe tine nici nu team bagat in discutie dar iara sari u repede...MACHO MAN!!!=))=))=))

si cu ce tear interesa pe tine ca ii fac ITP-u la IAR???poate e elicopter...dar pe langa a ta...e MIG

si hai sa nu o mai dam in balarii....lasa lucrurile asa cum sunt...u cu viata ta si eu cu viata mea sincer!!!chiar nu ma mai doare de VOI(o chestie generala)!!!

si la faza cu care ai incheiat U...ata te rog eu vb frumos... atat iti zic...

si stai calm ca nici tu nu esti mai presus in fata mea cu nimic...
va dati toti zmei...de ce nai venit ma sa vb cu mine???ai nr meu ma...daca nu til mai dau odata...sunama si hai sa ne intalnim...si sa vb fatan fata!!!
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:59   #1159
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

vad ca nu ai raspuns la intrebarea mea... trecand peste, mugur stii f bine ca si em mici secrete si am tacut . eu nu am facut altceva decat sa-ti dau un sfat prietenesc mai devreme in leg cu diferenta de varsta, numi aduc aminte de vreo jignire...ai sarit de cur in sus aiurea... si nu numa cu mine, si cu capu
si daca vrem sa rupem muia cuiva , rupem pe rand, nu cu gashca.... dar asta e alta poveste
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:07   #1160
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
vad ca nu ai raspuns la intrebarea mea... trecand peste, mugur stii f bine ca si em mici secrete si am tacut . eu nu am facut altceva decat sa-ti dau un sfat prietenesc mai devreme in leg cu diferenta de varsta, numi aduc aminte de vreo jignire...ai sarit de cur in sus aiurea... si nu numa cu mine, si cu capu
si daca vrem sa rupem muia cuiva , rupem pe rand, nu cu gashca.... dar asta e alta poveste
Radu stii ff bine ca nu ajung sa ma cobor...sa dau cu pumnu si etc...daca u asta te duce capu sincer e pb ta!eu inchei orice polemica si etc...si discutie inutila...da e vb ca e dif de varsta...si etc...dar asta nu da dreptul nimanui sa vb si sa faca injurii si etc...eu imi vad de viata mea...u de a ta si etc...multa bafta!daca vrei sa vb....call me!!!!!!!!!


si oricum faza cu laura a fost o faza josnica pentru un baiat(barbat)!!!)
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:10   #1161
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
eu imi vad de masina mea, dar tu de a ta? 180 de cai din filtru si pomu din portbagaj? !
Da din filtru de aer..+.un chip tuning...+ instalatia de pom=180cai)
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:27   #1162
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

unde ai pus chipu? ai vreo fisha dino? ca poate o sa ma int si p mine...consumu cu cat a crescut? cat ia acum%?
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:30   #1163
alex_S

Stage 5
 
alex_S's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 419
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

oameni buni....va dau un sfat prietenesc..nu are rost sa va certati pt niste mici neintelegeri (apropo am citit toate posturile si nu cred k vb prostii)..nu vreau sa ma bag in discutiile voastre , dar totusi..nu trebuie sa ne jignim unul pe altul k sincer nu se rezolva nimica...nu o luati in nume de rau..nu vreau sa ma pun rau cu nimieni..am dat doar un sfat pe care puteti sa-l uramati sau nu...multa bafta in continuare tuturor
__________________
Get low...no matter howe
My car:Audi A3 8L 1.8i 20v
alex_S is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:33   #1164
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
unde ai pus chipu? ai vreo fisha dino? ca poate o sa ma int si p mine...consumu cu cat a crescut? cat ia acum%?
daca te interseaza o sa iti scanez fisa bafta!
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:37   #1165
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

cred ca nu m-ai luat in serios, am pus niste intrebari cat se poate de serioase...daca vrei raspunzi , daca nu, nu
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:41   #1166
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
cred ca nu m-ai luat in serios, am pus niste intrebari cat se poate de serioase...daca vrei raspunzi , daca nu, nu
tipu care a facut masina...este unu care prepara masini de raliu...
pe fisa dino vei avea toate datele..unde cum...si etc bafta!
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:41   #1167
bob

Stage 5
 
bob's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 591
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
daca te interseaza o sa iti scanez fisa bafta!
chiar ai putea sa o scanezi ca eu sunt tare curios sa vad cum arata o fisa de dino...
bob is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:42   #1168
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by bob View Post
chiar ai putea sa o scanezi ca eu sunt tare curios sa vad cum arata o fisa de dino...
maine o sa ai fisa dino sus pe net
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:46   #1169
IL Capo
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
IL Capo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 393
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

alex_S....cred ca ai Altea....nu Aleta....sau asta e noua
IL Capo is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:48   #1170
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by IL Capo View Post
alex_S....cred ca ai Altea....nu Aleta....sau asta e noua
mwahahahahahahaha =))=))=)) paleta
Bigu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -