Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-07, 20:51   #1141
BascaBV

Stage 5
 
BascaBV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 451
Member of:
[Honda]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Catalyn .... te-ai dat vreodata cu mine de tot afirmi aicea verzi si uscate ca nu stiu sa bag in reverse? Sanatate
BascaBV is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 21:37   #1142
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
bv bv .... si ma mai miram de catalyn dar vad ca bossu' de la bucuresti e mai penal. macar catalyn se abtine de la afirmatii de genul. felicitari speedline numai membri unu si unu (sunt si baieti faini trebuie sa recunosc cel putin in bv ca in buc nu prea cunosc).
Pana una alta tu esti un vierme pe forum. Pe strada esti un 0. Dar tu te crezi egal cu toata lumea. Pot adopta si un nivel mult mai ridicat al discutiei dar nu ai intelege nimic . Un exemplu ? Care e diferenta intre MAF si MAP ?
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 21:39   #1143
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
@Lucian: te rog eu nu te mai baga...ca nimeni nu are nimic cu tine!!si nu mai jigniii lumea degeaba!!!

@Bigu : tu veziti de masina ta si de racerii tai...ca nu te tine pooola sa te dai cu nimeni...si mai vinzi gogosi ca iti iei polo GTI si etc...hai minte mai frumos!!!am aincheiat si cu tine!

@Cata :te rog eu nu te mai baga in seama aiurea...nu aveai ce face si ai avut chef de scandal!??!?!dai dovada de imaturitate ...ma asteptam la mai mult de la tine in sensul gandirii...totusi am crezut ca tiau sarit gargaunii din cap de cand ai o familie(lucru admirabil)!!! fi matur cata...in spatele tastaturii esti zmeu...de ce nu ai venit in livada in seara aia sa ma provoci!!!???il trimiti pe MANSOUND sa vina sa ma "ia la o plimbare"????nu tie un pic rusine ma?!?!?daca ai coae asa cum ziceti voi toti...vino frate si zio in fata!! ba vreau sa ma dau cu tine...te dai sau nu???

voi nu frate...va mancati pe la spate intre voi...ce sa mai zic de restu!!

Hai pa la toti ca sincer mie sila de certurile astea!!!sincer mam saturat!!!nu stiti sa aveti un spirit de competitie!!!

Si cu asta am incheiat absolut tot!!!
Cat timp va fi in discutie un om din Speedline , cat timp cineva va leza in vreun fel cat de mic imaginea clubului ... nu voi sta deoparte .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 21:43   #1144
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Un sfat Freak ... unde citesc eu ar fi bine sa nu vorbesti despre barbatie si onoare. Cred ca stim amandoi de ce si nu are rost sa mai exemplific. Astept cursele de la Oradea cand voi trece prin BV si SPER sa ai masina gata sa vedem cum sta o nova cu a ta masina .Sper ca atunci sa raspunzi la tel.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 21:57   #1145
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Question Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BascaBV View Post
Catalyn .... te-ai dat vreodata cu mine de tot afirmi aicea verzi si uscate ca nu stiu sa bag in reverse? Sanatate
te simti lezat? ce cauti in discutiile altora?
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:06   #1146
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

am ras de m-am cracanat pana acum! super tare despre ce se intampla!
revenind la lucruri seriose
[quote=FreaK_Bv;912297@Bigu : tu veziti de masina ta si de racerii tai...ca nu te tine pooola sa te dai cu nimeni...si mai vinzi gogosi ca iti iei polo GTI si etc...hai minte mai frumos!!!am aincheiat si cu tine!

[/quote]
in primul rand eu ti-am dat un sfat mai mult decat de prietenesc da vad ca faci pe parizeru(jignire)
eu imi vad de masina mea, dar tu de a ta? 180 de cai din filtru si pomu din portbagaj? eu am un jalnic de 1.4 daca mi-e mura treaba mea, nu crezi? am zis eu ca ti-e mura sa dai linie cu cata? nu-mi aduc aminte! de abia astept sa vad elicopteru cum se da de la 1000km.... ii faci ITPu` la IAR?? (jignire...pardon, bataie de **** de taxiu tau)
de care raceri sa-mi vad? de aia care nu mint? nu baga pe nimeni in discutia noastra
acum vand gogosi ca sa-mi iau gti mah ... =)) nu-mi iau nimik mah,nu am bani , sint sarac lipit, apropo, nu ai vreo coaja de pita ca mi-e foame! am vrut sa vad daca vorbesti anapoda cand umbla zvonuri... eram curios cand ajunge la tine vorba ca imi iau si un Veyron....da acum ai auzit de la mine...la naiba!

apropo misto bmw: m3, negru, albastru, 2-4usi, seria 3 nou, vechi, diesel, de ziua ta, e in showroom blabla...cel putin astea au fost datele culese de la mine, capu, yack, edi. deci te barfim, si iti dai seama ca batem **** de tine ! =))

inca o chestie, nu mai generaliza cand arunci cate un cacat in aer!

si....cu prima abatere de vorbe in vant credema ca te fac dop de pluta...si nu sunt singuru care vrea sa te capaceasca umpic pt toate cacaturile spuse de tine.

jeg ordinar ce esti! te jignesc mah! pt ca esti un 0 barat...
te tine pla sa nu dai reply si sa vorbim in fata?
atat vreau sa stiu!
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:11   #1147
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

doamne cat de josnici sunt unii oameni.
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:14   #1148
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
doamne cat de josnici sunt unii oameni.
Lasati fata in pace. Dupa toate cele spuse el a zis doar ca suntem josnici. Auzi ... tu esti cam ratusca asa ? Grosolanie ... dar de lungime ce zici ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:15   #1149
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
doamne cat de josnici sunt unii oameni.
plm...daca mi-e foame! =))
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:16   #1150
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

pai vad pt ca nu te mai opresti din mancat si lucian la fel vad
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:19   #1151
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by BMW-M-Power View Post
pai vad pt ca nu te mai opresti din mancat si lucian la fel vad
Doar atat poti ? Ce varza esti !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:19   #1152
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

tovarasie, eu am incercat sa mai atenuez dar vad ca umbla degetele aiurea pe tastatura... sa tinem umpic de distanta nu crezi?
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:21   #1153
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Eu cred ca nu are rost sa mai uzam tastele cu personajul asta . E cam degeaba . Daca vreau sa o rezolv altfel decat pe forum cu el nici nu am cum. Masina nu are ... nici macar una stock ... ce draq sa faci ? Sa-l iei la bataie ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:23   #1154
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Smile Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
tovarasie, eu am incercat sa mai atenuez dar vad ca umbla degetele aiurea pe tastatura... sa tinem umpic de distanta nu crezi?
are probleme grave , se recomanda tratament sub control medical, sufera de grija altuia si de nebagare in seama, oricum l-am inscris pe forumul de tate bagatoare de seama...am zis sa ma mai murdaresc pe maini inca o data poate sta cuminte la gaoace, asa ca bigule da-i ignore cu cea mai mare incredere! si mai ales atentie e mare sifon umbla cu reclamatii defaimatoare asa ca grija mare, ne luam ban de nu ne vedem....
__________________
I like the Power.

Last edited by Catalyn; 21-05-07 at 22:26.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 22:34   #1155
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Doar atat poti ? Ce varza esti !
pot mai mult dar nu ma cobor la nivelul ghetoului din care provii. pot si eu sa jignesc dar nu cred ca meritati nici macar atat.

ultimul post pt voi.
__________________


Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -