Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 24-12-06, 12:16   #886
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
NU STIU DACA IMI SUSTINE CINEVA IDEEA DAR E MAI BINE PENTRU NOI!!!!Flow si Catalyn va rog ganditiva la un thread pe care il pot vedea numai membrii cluburilor Speedline si GRTeam..astfel ne scapam si noi "turma" si diminuam copilarismele!!!!!un thread parolat sau ceva de genu...sa fim numai astia "ai nostrii"!!!!

Ideea ar fi urmatoarea : Pt GHOST Racing Team exista separat ceia ce zici tu

https://forum.4tuning.ro/77-ghost-racing-forum-privat.html unde nu pot intra decat membrii , dar pt asta trebuie sa fi inscris intr un usergroup , chiar daca esti membru Ghost si nu esti in usergroup nu potzi intra sa vizualizezi mai ales sa si postezi
Ce ai vrea tu ar mai trebui creat inca un usergroup in care sa intre persoanele care zici tu si doar ele sa poata accesa ,ceia ce e destul de complicat complicat si nu cred ca sta in puterea mea si a lui catalin si nici nu va fi agreata de cine trebuie pt ca aceasta problema exista pe toate sectziunile si nu s a gasit inca o solutzie
Nu incerc sa apar pe nimeni si nu vreau sa ma intzelegi gresit dar totusi te rog sa nu uitzi ca nu mult timp a trecut de cand tu si radu va certatzi copilareste pe forum , si sa nu uitam ca aici este sectziune unde putem vb orice Desi eu recomand pt tipul asta de discutzii telefonul , messu , pm sau de ce nu discutziile fatza in fatza care de fiecare data rezolva multe dintre discutziile si problemele create inutil

Numai bine sarbatori fericite si sa va aduca mosu tot ce va doritzi

ps :basca , mugur , bigu , sica mutatzi si voi discutzia la Divertisment ca asa avem totzi de castigat, voi on topic si mai radem si noi
__________________
PREA MULT TIMP LIBER DAUNEAZA MINTII SI ASA ODIHNITE

Last edited by Flow; 24-12-06 at 12:32.
Flow is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 15:15   #887
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Exclamation Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Flow View Post
Ideea ar fi urmatoarea : Pt GHOST Racing Team exista separat ceia ce zici tu

https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=77 unde nu pot intra decat membrii , dar pt asta trebuie sa fi inscris intr un usergroup , chiar daca esti membru Ghost si nu esti in usergroup nu potzi intra sa vizualizezi mai ales sa si postezi
Ce ai vrea tu ar mai trebui creat inca un usergroup in care sa intre persoanele care zici tu si doar ele sa poata accesa ,ceia ce e destul de complicat complicat si nu cred ca sta in puterea mea si a lui catalin si nici nu va fi agreata de cine trebuie pt ca aceasta problema exista pe toate sectziunile si nu s a gasit inca o solutzie
Nu incerc sa apar pe nimeni si nu vreau sa ma intzelegi gresit dar totusi te rog sa nu uitzi ca nu mult timp a trecut de cand tu si radu va certatzi copilareste pe forum , si sa nu uitam ca aici este sectziune unde putem vb orice Desi eu recomand pt tipul asta de discutzii telefonul , messu , pm sau de ce nu discutziile fatza in fatza care de fiecare data rezolva multe dintre discutziile si problemele create inutil

Numai bine sarbatori fericite si sa va aduca mosu tot ce va doritzi

ps :basca , mugur , bigu , sica mutatzi si voi discutzia la Divertisment ca asa avem totzi de castigat, voi on topic si mai radem si noi
eu cu bigu neam certat pentru ca cineva a bagat niste strambe intre noi doi...inainte ca eu si el sa aflam ca ceea ce se auzea nu era adevarat...si ca au fu niste vb false si pline de invidie...

in ceea ce priveste pb cu basca...o vom rezolva pe sosea(ca si asa se da maestru...) sau pe un ring de box(pe strada sau unde vrea el...)...mam saturat de ***urile astora care au permisu de 2 zile si ei sunt regii soselelor...si am incheiat orice discutie!!!!!

Flow si cei de la Ghost...
Catalyn si cei de la Speedline...
Si la toata lumea!
Va urez Sarbatori Fericite, Un An Nou mai bun si mai productiv!!!!!
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 19:03   #888
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Thumbs up sarbatori fericite!

Domnilor colegi...de club, de munca, de strada.. va urez Sarbatori Fericite si distractie faina pe unde va petreceti!

Last edited by Catalyn; 24-12-06 at 19:11.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 25-12-06, 08:48   #889
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Smile Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Sarbatori fericite colegilor de club si colegilor de forum si fie ca mosul si noul an sa ne aduca la tozti un pic mai multa intzelegere si un pic mai multa bunatate
Va doresc sanatate la totzi si numai bine
Flow is offline   Reply With Quote
Old 25-12-06, 14:56   #890
Syc@

Stage 5
 
Syc@'s Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,162
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Arrow Sa Vb Deschis Despre Tot Aici

Ba ia gata ma ca va iau in bratze acuma> Hai sa skimbam subiectu.
Dak va uitatzi pe geam incepe sa ninga probabil ca in poiana se pune ceva zapada ce zicetzi
__________________

Piese Auto NOI & SH
Tel: 0762/63.24.24
Syc@ is offline   Reply With Quote
Old 25-12-06, 15:06   #891
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Cool Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

8 -------- 8,30 la livada daca binevoieste cineva
poate iese vreo treaba si de acolo evident poiana
Flow is offline   Reply With Quote
Old 25-12-06, 15:10   #892
Syc@

Stage 5
 
Syc@'s Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,162
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Thumbs up Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Flow View Post
8 -------- 8,30 la livada daca binevoieste cineva
poate iese vreo treaba si de acolo evident poiana
Eu unu ma anuntz ca prezent
Syc@ is offline   Reply With Quote
Old 25-12-06, 15:19   #893
BascaBV

Stage 5
 
BascaBV's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 451
Member of:
[Honda]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Si eu...
BascaBV is offline   Reply With Quote
Old 25-12-06, 16:53   #894
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Sfantu vine cu vreo 2 masini!!!!Asa sa ne plimbam mai multi si mergem si pana in poiana sa ne distram!!!
dagosh88 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-06, 18:08   #895
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Nu mai folositi forumul ca suport pentru certuri bazate pe motive de cacao ! Daca vreti sa va amenintati, certati, bateti, etc, intalniti-va fata-n fata.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 26-12-06, 18:10   #896
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Nu mai folositi forumul ca suport pentru certuri bazate pe motive de cacao ! Daca vreti sa va amenintati, certati, bateti, etc, intalniti-va fata-n fata.
Sa-mi desenezi si mie pe privat cand am amenintat eu pe cineva , cu cine m-am certat exact , cu cine am vrut eu sa ma bat , etc. Merci si ... SARBATORI FERICITE GABI !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-06, 19:24   #897
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Nu mai folositi forumul ca suport pentru certuri bazate pe motive de cacao ! Daca vreti sa va amenintati, certati, bateti, etc, intalniti-va fata-n fata.
totusi nu s-a batut nimeni de pe aicea ...si era topicul de descarcat ofuri ..adica fiecare si-a descarcat teava cum a vrut doar se numeste:SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI..o sa facem atunci topicuri cu cearta ,cafteala si alte cele... ..glumeam..La multi ani Gabi si un an nou mai bun!
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 01:44   #898
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Lucian: acel mesaj era adresat celor care au facut-o ! N-am spus ca ai facut-o tu !

Catalin: de la a vorbi deschis despre tot, pana la a recurge la amenintari si discutii interminabile, e cale lunga. Crede-ma, n-am sters mesajele ca sa tin partea cuiva (in treaba asta eu chiar sunt impartial, pentru ca nu va cunosc personal pe niciunul), ci pentru a opri acest "conflict" fara a recurge la avertismente si infractiuni (pe care eu nu le dau din placere).

Sarbatori fericite si voua (Lucian & Catalin) si tuturor utilizatorilor din Brasov !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 02:11   #899
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

LA MULTI ANI si tie si promitem ca nu mai facem..... ......o sa fim baieti cuminti de acum
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-06, 19:24   #900
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

cam slabutza miscarea pe forum in ultima perioada.... ce faceti? invatzati plugushoru?
Bigu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -