Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-07, 17:41   #1366
Ionita

Stage 3
 
Ionita's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 108
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

GTS ai gresit cand ai scris VL-PITESTI ... io am zis 25 min PIT - VL adik` COBORARE
Ionita is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:44   #1367
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by TigerGTS View Post
GATA! TERMINATI ACUM. Omu` si-a exprimat punctul de vedere asupra acelei "liniutze". El nu a crezut in 25 de minute Vl - Pitesti, iar voi ia-ti trantit-o in fata cu faza aia. Inca un post violent din partea oricaruia si va cer la administrator ban permanent la toti trei. Terminati odata, ca sunteti adulti toti 3 !

Citeste ce am scris eu... m-am referit la atitudinea generala a omului nu am nici o treaba cu ce a crezut despre Ionita sau ce nu. Peste tot unde a inceput o cearta ceva eu am vazut ca numai din cauza lui. Daca tot e prieten cu tine mai instruiestel si u sa fie mai intelept.
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:47   #1368
Ionita

Stage 3
 
Ionita's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 108
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

`n fine .. hai sa ne vedem d`ale noastre .... TIR felicitari ptr SEAT .. am vazut pozele :P ... e frumos rau ... ce mai ai de gand sa`i faci? :>
Ionita is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:50   #1369
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,722
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Ionita View Post
`n fine .. hai sa ne vedem d`ale noastre .... TIR felicitari ptr SEAT .. am vazut pozele :P ... e frumos rau ... ce mai ai de gand sa`i faci? :>
e mai misto al meu
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:51   #1370
GOE86

Stock
 
GOE86's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 4
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

BA terminati ma cu prostiile nu va mai certati ca nu are rost si cred ce a zis rolly cu 25 de min p-vl ca noi am facut vl-buc 1 si 10 min asa ca yo cu muge zicem ca e posibil....frumos seat TIR...m am dus sa ma c'c....paaaaa
GOE86 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:52   #1371
Ionita

Stage 3
 
Ionita's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 108
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

pai sa termine cine a inceput )) ... io unu mi`am vazut de ale mele ... da` tre` sa fie neaparat cineva pe forum care sa critice .... fugi c'Cte`ai p tine ))))
Ionita is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:55   #1372
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Ionita View Post
`n fine .. hai sa ne vedem d`ale noastre .... TIR felicitari ptr SEAT .. am vazut pozele :P ... e frumos rau ... ce mai ai de gand sa`i faci? :>

Pai... m-am gandit azi sa ii fac emblema din spate aia mare si cromata in culoarea masinii asta cand o sa o duc sa ii vopsesc bandourile si manerele tot in culoarea masinii...

Semnalizariile laterale o sa fie negre si emblema fata sa dea bine cu oglinzile si capacele de roti. Plus ca ff curand vreau sa ii fac plafonul negru asta e o prioritate.

Apropo dati comentarii la post daca va place... si sugestii mai ales. nu mai spuneti pe aici

IONUT-GBP arata si u ce ai facut la el si mai vb...


P.S. UITASEM sa mentionez... toatea astea o sa le propun intai la sefa... si dupaia vedem daca o sa fie puse in practica... pana acuma e de acord cu plafonul, semnalizarile si emblema fata.

Last edited by TIR; 01-08-07 at 17:58.
TIR is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:57   #1373
Ionita

Stage 3
 
Ionita's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 108
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ai idei frumoase tir .. am citit in mare parte :P ... da` nu`i pui jenti ?
Ionita is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 17:57   #1374
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,722
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by TIR View Post
Pai... m-am gandit azi sa ii fac emblema din spate aia mare si cromata in culoarea masinii asta cand o sa o dus sa ii vopsesc bandourile si manerele tot in culoarea masinii...

Semnalizariile laterale o sa fie negre si emblema fata sa dea bine cu oglinzile si capacele de roti. Plus ca ff curand vreau sa ii fac plafonul negru asta e o prioritate.

Apropo dati comentarii la post daca va place... si sugestii mai ales. nu mai spuneti pe aici

IONUT-GBP arata si u ce ai facut la el si mai vb...
o sa fac si eu cand or fi $$...si ce commentari sa dam ? daca te intrebam ceva sa ne raspunzi " Hai termina cu astea ca nu am timp ?
__________________
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 18:00   #1375
PustiuAlex

Stage 2
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 21
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Doamne bai fratilor voi va certati intruna de cate ori intru pe forum numai cearta mai potolitiva si voi ca nu cred ca e cazul sa ne certam toata ziua si sa ne scoatem ochii. Lucrurile astea se intampla din cauza diferentelor materiale si sociale ca ala are pe aia ca alalalt are pe aia in fine eu cred ca e cazul sa incetati sa mai discutati chestii irelevante si absurde cateodata.
PustiuAlex is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 18:01   #1376
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Ionita View Post
ai idei frumoase tir .. am citit in mare parte :P ... da` nu`i pui jenti ?

Ionita din partea mea ar veni si jante... da nu prea mai are bani momentan sa bage in ea... ce sa iti zic... Astea ce vreau sa fac acuma sunt ff ieftine de facut pt ca a primit o zgarietura cu cheia pe partea dreapta si o sa o ducem sa o facem pe asigurari si daca tot se vopseste nu se plateste nici un ban extra

La jenti ne gandim cum or da cu alea a lu bobby de pe golf vrem sa le punem sa vdm


IONUT-GBP iarashi nu m-am referit la tine... ci la altii.
TIR is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 18:16   #1377
Ionita

Stage 3
 
Ionita's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 108
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

da ar fi interesant .. k sunt negre :X dak` faci incercarea sa faci poze sa vedem cum da
Ionita is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 19:08   #1378
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Are cineva un aprat de masura si control in genul astuia ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	lentila4.JPG
Views:	101
Size:	109.6 KB
ID:	315660  
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 23:38   #1379
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

n`am nici o treaba da chiar intreceti masura..plm...ma TIR tu de ce te iei de om? s`a luat cumva de tine? te`a jignit cu ceva? nu stiu cum poti tu sa zici despre el ca are atitudine scarboasa cand nu ai vb nici macar odata fata in fata cu el. Zi`ne si noua de ce nu prea ai venit la intalniri? tu de ce te iei de toti de pe forum ? Ionita da tu de ce te iei de toti de pe forum? De ce crezi ca totu se bazeaza pe pumn si smecherie? plm..ma sperie cum ganditi unii
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 23:45   #1380
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
n`am nici o treaba da chiar intreceti masura..plm...ma TIR tu de ce te iei de om? s`a luat cumva de tine? te`a jignit cu ceva? nu stiu cum poti tu sa zici despre el ca are atitudine scarboasa cand nu ai vb nici macar odata fata in fata cu el. Zi`ne si noua de ce nu prea ai venit la intalniri? tu de ce te iei de toti de pe forum ? Ionita da tu de ce te iei de toti de pe forum? De ce crezi ca totu se bazeaza pe pumn si smecherie? plm..ma sperie cum ganditi unii
1. parca ziceai ca ai parasit comunitatea... vad ca iara postezi in concluzie nu ai cum sa fi un om serios.

2. da s-a luat de mine m-a facut figurat, vad ca zice ca nu stiu sa scriu ce sa mai spun ?

3. sa stii ca am fost la o intalnire si nu am fost asa figurant pe cum crede el pt ca am fost sa dau mana cu el.

4. am venit si ce sa spun... park ziceati ca e vorba de oameni... nu de masini mai bine era vb de masini dekt oameni ca astia...


P.S. Parca ziceam mai sus ca s-a terminat ai vazut ca si eu si Ionita am tacut am contiunat sa vb de altceva... dc trebuie sa incepi u iarasi ?

Last edited by TIR; 01-08-07 at 23:48.
TIR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -