Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-08, 11:58   #2386
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

pot sa fi eu ala care iti sterge tie posturile ? plsss...let me be Domnul Curatenie,
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 13:41   #2387
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

recomand jocu asta !!! https://youtube.com/watch?v=abrfeLdFrv8
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 14:35   #2388
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by CaDDy View Post
1 la mana ... tzi`am zis k nu te mai iubesc trafy
2 la mana ... nu cred k ma pot compara nici pe departe cu GPL .. si mai nou DannyKid
3 la mana .... cred k sunt de destul timp pe forumul asta incat sa`mi expun o parere legata de ceva / cineva ( PERSONALA ) .. daca voi ( va stiti care ) credeti k prin expunerea acestei pareri .. vreau sa par superior, mai ganditi`va odata si punetzi`va intrebarea dece comentez numai la niste aberatii ( pt mine cel putin ,poate pt altii nu sunt ) care sunt spuse pe aici .. si nu raspund la absolut toate tampeniile pentru a avea ma multe posturi (care BTW , nu cont pt nimeni )

ETC....

traiasca 4tuning rm valcea
Fratica cine te a suparat pe tine?? De ce esti nervos??
Hai zi ca vi la 4td... si ca lasi scoala deoparte timp de 2 saptamani, sa merem sa ne plimbam de nebuni prin Valcea, sa facem beute pe capu` lu trafy.... sa stresam lumea in general....
Cmon.... take it easy... Nu te mai ataca pentru toata lumea, eu am decis de mult sa dau ignore la aia care ma streseaza.... sar peste posturile lor , nu le citesc, si uite-asa viata e frumoasa.
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 15:17   #2389
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

pai nu ma stresez pt ei ... dar ma deranjeaza k spun despre mine k " ma cred superior " si rahaturi dastea... dupa cum spuneam .. pt k imi expun punctu de vedere

o sa vin boss... dar nu`sh data precisa.... pana una alta... va astept in cluj * Janis PUB * (sunt dj acolo ) sa tragem o bauta *fara alcool * in caz k vreti sa plecati a2a zi nu`i problema de masa / cazare / bautura
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 15:33   #2390
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
Fratica cine te a suparat pe tine?? De ce esti nervos??
Hai zi ca vi la 4td... si ca lasi scoala deoparte timp de 2 saptamani, sa merem sa ne plimbam de nebuni prin Valcea, sa facem beute pe capu` lu trafy.... sa stresam lumea in general....
Cmon.... take it easy... Nu te mai ataca pentru toata lumea, eu am decis de mult sa dau ignore la aia care ma streseaza.... sar peste posturile lor , nu le citesc, si uite-asa viata e frumoasa.
Fratzika nu sunt Banc Post )) ...vorba aia cu " take it easy " mi se pare cunoscuta...hmm..de la cine? a..oare sa o aiba Bart la majoriatea pozelor pe hi5

@caddy.com : hai ma in vl da`l dragostei ca era sa`l dau dracu de bar. Hai ca te fac DJ la lupalb in masina...eu schimb sticlele pe masa si LupAlb mp3`playeru la masina hai vi ?;
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 15:54   #2391
cEaska

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 472
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

multam fain traffy & caddy
pai o sa vin la intalniri .... daca ma anunta careva si binteineles daca sunt in valcea.
cEaska is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 16:06   #2392
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

da`mi un pm cu id`u de mess si te anunt
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 19:01   #2393
DannyKid

Stage 5
 
DannyKid's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,102
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

deci....O intalnire....tomorrow night...sau mai pe zi? va intreb daca se poate....nu va oblig....ca poate unii asa inteleg
DannyKid is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 20:00   #2394
L4uR

Stage 5
 
L4uR's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

)DannyKid.....ma mir ca nu ai intrebat...: ma luati si pe mine??)
L4uR is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 20:16   #2395
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

care vrea sa mai joace CS prv pe PM
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 22:21   #2396
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by L4uR View Post
)DannyKid.....ma mir ca nu ai intrebat...: ma luati si pe mine??)
Gata mah nu va mai luati de om.
@Danny frate maine vb...relax... ca te suna tata Lupy,...... vedem noi cum facem.
@kalu-VR6 frate nu vi si tu ?? sa fim mai multi?? Te sun io cand si unde ne intalnim...
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 23:11   #2397
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Vad ca numai este nimeni interesat de campionatul de TOCA 3!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 23:27   #2398
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Are careva chef de iesit pe afara ?
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 09:59   #2399
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

nu are legatura cu ce s-a discutat mai devreme pe threadul asta...are legatura cu ce citesc zi de zi pe sectiunea asta

--------------------------------------------------

1 small thing...totusi...noi n-am prea fost si nici nu suntem si probabil nici nu vom fi cu adevarat o comunitate...faptul ca mai iesim cativa din cand in cand la suc...pai aia suntem intr-nu numar mic din totalul de useri de pe sectiunea asta...sau ca ne intalnim asa cu masinile sau cine stie...

oricum am da-o, aici niciodata nu va fi liniste, pace...mereu o sa va muscati intre voi care e mai cocos, care are 3 coaie si asa mai departe...

asa ca mai bine o lasam balta cu totul, n-ar fi mai usor ?

sa va zic si de ce asa ? eu imi aduc aminte cand am venit la prima intalnire...habar n-aveam ce fel de oameni sunt pe aici...imi zisese un prieten..."hai sa mergem ma si noi la intalniri la 4tuning...sa vedem cum e", ca pana atunci ne alergam cu cine prindeam, unde prindeam bla bla...si i-am zis ca n-avem cum asa cu japca...si el a zis hai totusi...si imi aduc aminte ca atunci am intrat aici pe forum si-am vb cu trafy, cu adytzu si m-am intalnit cu ei prima data si apoi la intalniri mai mari si asa am cunoscut cativa dintre oamenii de treaba de pe aici...kalu, recbeat, gohan (pe care nu l-am vazut decat 1 data sau de 2 ori dar imi aduc aminte ca a fost baietas atunci), mugescu, goe si inca vreo cativa care de atunci s-au cam schimbat...

imi place si-mi place in continuare sa ies cu respectivii la un suc, la o plimbare, la o punga de seminte...mai povestim, ne distram bla bla...cum pierdeam noptile vara trecuta...dar totusi fratilor zi de zi vad doar cum va certati, cum NU va suportati intre voi...

eu cand am venit v-am respectat pe toti si din partea unora am primit respect...din partea altora nimic si nici nu conteaza asta...dar si eu sunt om si spre exemplu nu suport copiii basinosi pe care-i vezi in valcea-n discoteci...nu suport figurile...eu merg in general dupa vorba "fii om cu mine ca sa fiu om cu tine"...asa ca fara suparare pentru aia de care m-am luat uneori (aviz aaronel, ionut gbp, tir s.a.m.d.) dar totusi, nu v-ati purtat tocmai frumos...

acum de vreo saptamana sau asa...apar din nou certuri...pana acum era linisite pentru simplul fapt ca majoritatea se ignorau intre ei...fratilor, nimeni n-are p**a cea mai lunga...nimeni n-are 3 coaie...mai calmati-va, linisti-va, nimeni nu trebuie sa iasa in fata si pentru astia care sunteti asa mai coiosi de fel...daca vrei sa iesi in fata nu inseamna ca lumea o sa se si uite la tine...poate vei fi ignorat si poate dai degeaba din coate ca n-ajungi mai in fata...

sunt persoane care cred ca ei (fiecare in parte) sunt liderii comunitatii...ar trebui sa fie "power to the people", nu power to X sau power to Y si nush mai ce...eu spre exemplu nu vad nici un lider aici si nici nu mi-ar conveni sa fie unul...

nush daca cineva intelege sau nu postul asta in vreun fel...dar totusi, exagerati multi dintre voi si-ar fi timpul sa va mai calmati...

Last edited by Alexik; 08-03-08 at 10:01.
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:12   #2400
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

cel mai bine zic ca fiecare user sa isi zica parerea despre ceilalti..,.dar nu pe prietenii sau pe frica..domne asta e parerea mea, asta cred eu despre useru respectiv...asa putem sa stim cu care sa ne halim si cu care nu......pun pariu ca nu o sa posteze toti si o parte din aia o sa zica in vrajeala...ce ziceti? incercam ? macar sa stim o treaba decat sa fim in fatza prieteni si pe la spate sa ne vorbim...
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -