Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-08, 01:44   #2536
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

ar mai trebui facut un thread pe forum aici pe valcea ceva de genul Anunturi legate de comunitate si sa fie sticky si closed si sa posteze doar trafy cand se hotaraste o intalnire, daca facem tricouri, daca facem diverse chestii caci pe thread-ul de intalniri...e prea mult off-topic si sincer uneori imi e lene sa citesc tot doar ca sa vad ca de fapt nu s-a vorbi nimic

legat de ce ziceti voi cu parcarile de la hypermarket-uri...oricare parcare ati alege-o eu zic ca timp se poate gasi...dar gratis nu cred ca e...plus trebuie politie, trebuie pompieri, salvare etc...ca cine stie ce se intampla...nu stiu daca ati fost curiosi sa va interesati despre "zilele vitezei" sau cum s-a numit evenimentul de anul trecut din vara

anyway, fara un club nu poti cere asa ceva cand esti intr-un club, poti cere ajutorul celorlalti care au experienta, care au facut asta si in alte orase si stiu unde cum si cu cine sa vorbeasca

hai ca ne auzim...tre' sa ne intalnim sa vedem faza cu tricourile...poate ne facem si placute din alea de inmatriculare =)
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 10:14   #2537
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Cu parere de rau spun ca astazi 21-03-2008, ora 09:00 ne`a parasit PFY cei care o cunosc sau imi sunt apropiati stiu despre cine e vorba

RIP PFY
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 10:21   #2538
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

(((( R.i.p... ((((
Adytzu_JerrY is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 11:23   #2539
L4uR

Stage 5
 
L4uR's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

R.I.P.



desi nu stiu cine e
L4uR is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 12:53   #2540
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post

legat de ce ziceti voi cu parcarile de la hypermarket-uri...oricare parcare ati alege-o eu zic ca timp se poate gasi...dar gratis nu cred ca e...plus trebuie politie, trebuie pompieri, salvare etc...ca cine stie ce se intampla...nu stiu daca ati fost curiosi sa va interesati despre "zilele vitezei" sau cum s-a numit evenimentul de anul trecut din vara


hai ca ne auzim...tre' sa ne intalnim sa vedem faza cu tricourile...poate ne facem si placute din alea de inmatriculare =)
Deci, nu zicea nimeni sa fie "organizate" cu politie, si tot tacamu`, ca nu cred ca cele de la real timisoara au fost organizate cu politie, salvare and stuff...noi ziceam daca stie careva pe patronu` de la interex, sa facem noaptea, cand nu e nimeni acolo...

Cu tricourile eu am fost pentru de la bun inceput... si daca facem o "chermeza" cu lume sa ne vada, o sa avem mai multi vizitatori, de unde rezulta la urmatoarea intalnire mai multe persoane....

DjRainMan nu ai dreptate, sincer... pentru ca acolo nu prea ai ce sa faci, e spatiu mic, deja au inceput astia sa puna namol pe jos, s a dus sufletului nisipu` ala fin de era inainte... si ma repet, e si spatiu foarte mic... plus ca nu prea vine nimeni acolo.
Eu m-as da cu masina, si o sa ma dau daca vad ca se merita, dar atata timp cat mergem numai 10 masini.... toata lumea stie ce facem... (din astia care mergem) si toti stim ca tu esti nenea "frana de mana" ... mai are rost sa concurez impotriva ta??
Hai ca poate ne intalnim in 2 sapt. si vedem ce mai facem....
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 13:47   #2541
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

nu e nenea frana de mana ca la VTm nu prea se foloseste frana de mana ( el nu a folosito mai deloc sau chiar deloc ) cat despre zona industriala trebuie sa profitam cat puteam...tot ne strangem 2-3 masini intr`o seara si dam ceva ( cei care dau ). de acuma in colo vor fi chemati la showuri doar cei care stiu sigur ca se baga nu cum a fost atunci la indemanare 2318273289173219 masini si decat 5 s`au bagat..ne riscam prea mult sa se afle ca se duce vorba din gura in gura ca asa sunt unii. Cand vrem sa vina toata lumea anuntam frate intalnire si aia e..stam la o semintza, dam o tura prin oras...
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 13:47   #2542
Malos

Stage 5
 
Malos's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 314
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
de vre-o 3-4 luni nu il mai prind.. nici in vl, nici in alt oras (ex:buc)
Ai idee daca mai baga radio deea in vl? Si daca da...cand?
Malos is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 14:22   #2543
recBeat

Stage 5
 
recBeat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 585
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Malos View Post
Ai idee daca mai baga radio deea in vl? Si daca da...cand?
nu sorry!
si nici nu imi pot inchipui de ce l-au scos pt ca o gramada de lume il asculta..
recBeat is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 14:31   #2544
L4uR

Stage 5
 
L4uR's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,445
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by recBeat View Post
nu sorry!
si nici nu imi pot inchipui de ce l-au scos pt ca o gramada de lume il asculta..
si completez.....Era si legalizat:P
L4uR is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 14:59   #2545
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
nu e nenea frana de mana ca la VTm nu prea se foloseste frana de mana ( el nu a folosito mai deloc sau chiar deloc ) cat despre zona industriala trebuie sa profitam cat puteam...tot ne strangem 2-3 masini intr`o seara si dam ceva ( cei care dau ). de acuma in colo vor fi chemati la showuri doar cei care stiu sigur ca se baga nu cum a fost atunci la indemanare 2318273289173219 masini si decat 5 s`au bagat..ne riscam prea mult sa se afle ca se duce vorba din gura in gura ca asa sunt unii. Cand vrem sa vina toata lumea anuntam frate intalnire si aia e..stam la o semintza, dam o tura prin oras...
Deci la treaba asta ma simt, ca eu nu am participat, numai ca , avand variant masina, ar fi fost destul de greu....cat despre intoarceri cu frana de mana, io ma bag....cu toate ca o sa radeti de mine ...ca nu ma compar cu nenea frana de mana (despre asta vorbeam mai exact)....
Cat despre intalnire in oras, ar fi frumos sa mergem in coloana, dar sa ne si diferentiem de celelalte masini din oras.... ca asa ne invartim prin oras si e ca si cum ne am plimba singuri.... stim numai noi ca a fost intalnire....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 16:43   #2546
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by CaDDy View Post
trafy... poate bei ceva miercuri .. k tre sa vii sa ma iei de la autogara ... AI PROMIS
ai bagaje ? sa stiu daca las tuburile de bass acasa)
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 16:58   #2547
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

poti sa`l iei .. am decat un geamantan .. dar intra in spate pe bancheta
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 19:31   #2548
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by CaDDy View Post
poti sa`l iei .. am decat un geamantan .. dar intra in spate pe bancheta
pai nu frate ca pe bancheta din spate vine trafy cu 2 femei dezbracate, asa ca tot in portbagaj tre sa le bage....
Hai ca ne vedem vineri seara cand ajung si io in town.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 22:00   #2549
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

nu frate ca am nevasta...cred
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 23:57   #2550
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

nenea frana de mana ) asta e tare! E spatiu destul acolo in fata...dorinta sa fie! Oricum nu e asta ideea! Ideea e ca nu o sa va da-ti...presimt eu :P nu sunt rautacios dar cam asa e ! Ma rog...daca e ceva eu vin...cu toate ca numai am cauciuciri deloc!
PS: La VTM nu am folosit deloc frana de mana
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -